Fórum | MyPower.CZ | Obnovitelné zdroje energie - energetická soběstačnost | Právě je ned říj 22, 2017 10:02 pm

Regulator Midnite classic 150

Diskuze na téma solárních, větrných a ostatních regulátorů, datové komunikace mezi regulátory a PC, instalace software, zapojení regulátorů, chování a zkušenosti s různými typy regulátorů.
Předchozí

Re: Regulator Midnite classic 150

Příspěvekod dracekvo » pát říj 13, 2017 1:44 am

Já s tristarem teda moc spokojenej nejsem. 3x mi bez důvodu bouchnul. A to nebyl přepanelovanej a ještě měl nastavenej omezenej proud.
Ten současnej po těch reklamacích sice funguje, ale stejně si neodpustí náhodně hlášky "dip switch changed" a následný restart. Co sem koukal na internet, tak nejsem jedinej komu to dělá.
A navíc bych tristáry musel mít 3. Midnite mi budou stačit dva.
2850Wp, Tristar MPPT 60A, 500Ah LiFePO 48V, 5kW LF PowerJack by Matěj
dracekvo

Re: Regulator Midnite classic 150

Příspěvekod kybos » pát říj 13, 2017 4:58 am

fukuši píše:Pokud použiješ měřící svorky napětí u Tristáru tak paralelní provoz bude fungovat dobře i bez krabičky a osobně bych Tristár za Midnite neměnil ani náhodou.

Problém je ale v tom, že napěťové měřicí svorky u Tristaru fungují uspokojivě tak do 8 MWh. Pak už je jejich přesnost tak nízká, že je nutno při paralelním provozu korigovat nastavené hodnoty napětí odlišně u jednotlivých spojených kusů.
7,5 kWp poly +3x Tristar MPPT60 (>25 MWh) + 48V VRLA 540 Ah + LiFePO 300 Ah + UPS 6kW
kybos

Předchozí

Zpět na Regulátory