Fórum | MyPower.CZ | Obnovitelné zdroje energie - energetická soběstačnost | Právě je čtv úno 21, 2019 4:46 am

Regulátor na napájanie bojlera

Diskuze na téma solárních, větrných a ostatních regulátorů, datové komunikace mezi regulátory a PC, instalace software, zapojení regulátorů, chování a zkušenosti s různými typy regulátorů.
Předchozí

Re: Regulátor na napájanie bojlera

Příspěvekod diablo007 » sob úno 09, 2019 1:59 pm

Jestli je to jádro v bytě tak to je krátká trasa já mám trasy po baráku i přes 15m takže tam mám celkem velké prodlevy. Nevím jaké máš na mysli redukce ale DG na PPR trubku není tak hrozná cena. Jinak já třeba tím že nahřívám od kotle na tuhá paliva akumulační nádrž kde sem měl nerezového hada který vlastně ohříval vodu jen tím že tím protekla vlastně studená sem dva roky taky do baráku pouštěl vodu někdy bohužel i ke 100 stupňům teď už je had zarostlí kamenem takže sem to odstřihl ale plánují pořídit ještě jednu nádobu tentokrát už kombinovany bojler s tím že tam bude jak spirála která by přes léto měla pálit prebitky tak tam bude výměník na nahřívání od kotle a teď už projistotu bude nahřívání už jen teplou vodou kolem 65stupnu máme fakt tvrdou vodu a hrozně se vše zanáší
diablo007

Předchozí

Zpět na Regulátory