P: Bodovačku baterií

Archiv ukončených inzerátů
BigBadUrug
Příspěvky: 14
Registrován: ned dub 21, 2019 11:52 pm

Re: P: Bodovačku baterií

Příspěvek od BigBadUrug »

Včera vyzvednuto. Zítra vyzkouším. Díky
kodl69
Příspěvky: 7396
Registrován: sob črc 19, 2014 8:56 pm
Lokalita: severně od Brna
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 8kWp
Kapacita baterie [kWh]: 12kWh
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE

Re: P: Bodovačku baterií

Příspěvek od kodl69 »

Tak jsem zkompletoval krabičku. Místo matiček jsem použil lisovací matice, které jsem za tepla namáčkl do trochu zvětšenejch dírek ve spodní půlce výtisku. Nedostatky: malý díry na CYa 16mm očka pro vstup/výstup , opravila páječka a nůž. Displej není proti výřezu - opravil nůž a pilník. Ještě jsem dotvořil otvor pro 5.1/2.1 konektor pro napájecí zdroj pro arduino. A zjistil jsem, že mám větráky 40x40x20, bevo 50x50x12, nebo ještě větší, tj nic, co by pasovalo do té krabičky. Ale to aliexpres jistě dořeší
ostrov skoro 8kWp neustále ve stádiu zrodu: smartshunt(ex WBJR), MPPT150/45, MPPT 250/100(ex midnitesolar 150 clasic lite), 16S a různě P cca 340Ah Winston, MP II 5000,( ex Powerjack 8kW, ex samodomo cca 4kW). 48V DC rozvody a spotřebiče.
mobilik
Příspěvky: 2677
Registrován: úte úno 04, 2014 9:06 am
Bydliště: Neďaleko Košic (SR)

Re: P: Bodovačku baterií

Příspěvek od mobilik »

Ďakujem pekne členovi GazoB za 3D tlač krytu na bodovačku. Verím že aj jemu sa jedná bodovačka ušla...
Čo bolo bolo, bude len horšie...
Hrebik
Příspěvky: 37
Registrován: čtv dub 02, 2020 12:19 am

Re: P: Bodovačku baterií

Příspěvek od Hrebik »

Pokud se bude skladat dalsi vlna objednavek na bodovacku, pidavam se. Nebo pokud jeste nejaka zbyla, vezmu zrovna. Kdyztak staci napsat SZ. Diky. Vypada to super.
kodl69
Příspěvky: 7396
Registrován: sob črc 19, 2014 8:56 pm
Lokalita: severně od Brna
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 8kWp
Kapacita baterie [kWh]: 12kWh
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE

Re: P: Bodovačku baterií

Příspěvek od kodl69 »

Možná zajímavej tip na výrobek by byla dyibms v4.
ostrov skoro 8kWp neustále ve stádiu zrodu: smartshunt(ex WBJR), MPPT150/45, MPPT 250/100(ex midnitesolar 150 clasic lite), 16S a různě P cca 340Ah Winston, MP II 5000,( ex Powerjack 8kW, ex samodomo cca 4kW). 48V DC rozvody a spotřebiče.
StefanK
Příspěvky: 170
Registrován: pon kvě 04, 2020 7:27 pm
Bydliště: Orava SK

Re: P: Bodovačku baterií

Příspěvek od StefanK »

To Matess
Zdravim ak si najdes chvilku mal by som zaojem o jednu bodovacku, najradsej komplet,
v najhorsom si kable vyrobim. Casovo ma to nesuri kludne to moze byt aj na jesen, ked naz zase
zatvoria, nech mam do coho pichnut :(
Vdaka S.
Matess
Příspěvky: 1514
Registrován: pon zář 09, 2013 5:16 pm
Lokalita: Šumperk
Bydliště: Šumperk

Re: P: Bodovačku baterií

Příspěvek od Matess »

zatím ještě nevím jestli budu dělat další várku.... jestli ano tak zase přes vánoce a pouze pokud bude dost zájemců.

kodl69: koukni na github diybms ma tam verzi i s osazenim u jlcpcb...

ty jednotky k baterkam stoji dohromady 42 dolaru vcetne soucastek a osazeni - tzn nejakych 40kc za kus. To proste nema smysl vyrabet rucne.