Fórum | MyPower.CZ | Obnovitelné zdroje energie - energetická soběstačnost | Právě je stř pro 19, 2018 8:37 am

epsolar 3310AN ulozeni nastaveni user rezimu pomoci aplikace

Diskuze o regulátorech EP Solar

epsolar 3310AN ulozeni nastaveni user rezimu pomoci aplikace

Příspěvekod jiříczech » pon pro 03, 2018 9:43 am

zdravicko, chci si nastavit USER rezim pro hodnoty NICD barii a nejde mi to ulozit, mam naistalovanou aplikaci do mobilu s androidem, vse propojim kabelem, nactu si informace z mppt, v pohode komunikuje,dam nastaveni rezimu user, vse prenastavim a jakmile to chci poslat do regulatoru tak mi vyskoci chybove hlaseni a nejde ulozit,ma nekdo s komunikaci zkusenost? diky
jiříczech

Re: epsolar 3310AN ulozeni nastaveni user rezimu pomoci apli

Příspěvekod FRSO » pon pro 03, 2018 5:04 pm

jiříczech píše:zdravicko, chci si nastavit USER rezim pro hodnoty NICD barii a nejde mi to ulozit, mam naistalovanou aplikaci do mobilu s androidem, vse propojim kabelem, nactu si informace z mppt, v pohode komunikuje,dam nastaveni rezimu user, vse prenastavim a jakmile to chci poslat do regulatoru tak mi vyskoci chybove hlaseni a nejde ulozit,ma nekdo s komunikaci zkusenost? diky

A máš nastavené všechna napětí korektně, že není nějaké vyšší jak má být, atd, prostuduj si návod, tam je taková nápověda jak má co být vůči sobě. :)
FRSO

Zpět na EP Solar