Fórum | MyPower.CZ | Obnovitelné zdroje energie - energetická soběstačnost | Právě je stř čer 19, 2019 1:53 pm

Youdova ostrovní laboratoř

Popis a ukázky samostatných ostrovních elektráren nepřipojených do rozvodné sítě s akumulací energie.
Předchozí

nove pravidla

Příspěvekod Jozef51 » stř čer 12, 2019 7:26 am

DanoP píše:Mne sa zda ze povrchnost sa stava pravidlom. Pamatam si ako sme casto riesili problem "single point of failure" a teraz vidim ako nadsene sa presadzuje "vsetko dame do cloudu" . Pekne ale ked im clovek povie ze mate len jednu komunikacnu cestu a ta ked zlyha je to v ...,

https://cs.wikipedia.org/wiki/Murphyho_z%C3%A1kony
„Chybovat je lidské, ale jestli chcete něco opravdu posrat, potřebujete počítač.“
Pri konstrukcii elektronickych zariadeni som vypozoroval nove pravidlo - ak niecomu nerozumiem a neviem ako na to tak tam treba dat mikropocitac. Ale najlepsie desat. Fungovat to samozrejme nebude aj tak ale vypada to dobre a pos.re sa to dokonale.

Novy moderny lepsi a hlavne Progresivny Svet ma urcite aspon jeden jasny Dead point. Internet.
Ked nieco nefunguje a neviem ako na to tak tam treba dat mikropocitac. Ale najlepsie desat (a po..re sa to dokonale).
Jozef51

Re: Youdova ostrovní laboratoř

Příspěvekod ota » stř čer 12, 2019 8:10 am

Tý jo. Celý moje dětství. Na tom jsem taky ujížděl, trhal zadní stránku z Ábíčka a nalepoval do sešitu.

S těmi obrázky: ono to má cosi do sebe. Když jsem dělal obchoďáka, tak jsem pořád po marketingovém oddělení požadoval aby mi namísto prospektů na křídovém papíru s hromadou textu udělali něco jako komix. Zákazníci byli prostě líní číst cokoli jiného než nadpisy a bubliny u obrázků. A to je 10 let, od té doby se v populaci schopnost porozumět textu o mnoho zhoršila.
5kWp + 3kW Multiplus, 15kWh LiFe
http://www.elektrarna.estranky.cz/
ota

• 1

Předchozí

Zpět na Ostrovní elektrárny