regulátory pro lithium

Diskuze na téma solárních, větrných a ostatních regulátorů, datové komunikace mezi regulátory a PC, instalace software, zapojení regulátorů, chování a zkušenosti s různými typy regulátorů.
brumlaj
Příspěvky: 2467
Registrován: ned kvě 12, 2013 2:24 pm

Re: regulátory pro lithium

Příspěvek od brumlaj »

moc jsem nepochopil čeho jsi s tím měděným plíšečkem chtěl dosáhnout když zde bylo psáno že bakelit je mizerný tepelný vodič. Ale je pravda že jsi si ověřil že tudy cesta opravdu nevede. Gratulace k poznání.
Moudrost nepřichází vždy s věkem, někdy věk přichází sám.
kodl69
Příspěvky: 7403
Registrován: sob črc 19, 2014 8:56 pm
Lokalita: severně od Brna
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 8kWp
Kapacita baterie [kWh]: 12kWh
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE

Re: regulátory pro lithium

Příspěvek od kodl69 »

Takhle jsem to taky nemyslel. Ten měděnej plíšek měl být ohnutej a připájenej tam, co ploška tranzistoru, na plíšku shora izolační tepelně vodivá podložka. Pak by to mělo nějakej smysl.
ostrov skoro 8kWp neustále ve stádiu zrodu: smartshunt(ex WBJR), MPPT150/45, MPPT 250/100(ex midnitesolar 150 clasic lite), 16S a různě P cca 340Ah Winston, MP II 5000,( ex Powerjack 8kW, ex samodomo cca 4kW). 48V DC rozvody a spotřebiče.
svango
Příspěvky: 169
Registrován: čtv dub 12, 2018 2:44 pm
Bydliště: Trencin

Re: regulátory pro lithium

Příspěvek od svango »

Presne tak, je potrebne napajkovat "kridelka" https://www.google.com/search?q=heatsink+for+252
FVE1 - 3kW do 48V 7.2kWh LiFe cez 5kW Axpert, FVE2 domcek pre maleho - 0.26kW do 12V 0.5kWh LiFe cez Victron375, termicky ohrev vody 200 l
Uživatelský avatar
shuty
Příspěvky: 706
Registrován: ned úno 05, 2017 7:21 pm

Re: regulátory pro lithium

Příspěvek od shuty »

No priznam sa ze som to trochu nepochopil a prave touto upravou mi docvaklo o co tu vlastne ide. tak nabuduce ta uprava uz hadam dopadne lepsie :)
**********
•MPP Solar PIP-5048MK•3.69kWp•18kWh LiFePo4•

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek