EL skutr Guewer clasic prodám

Archiv ukončených inzerátů
Botas
Příspěvky: 254
Registrován: pon pro 03, 2012 8:53 pm

EL skutr Guewer clasic prodám

Příspěvek od Botas »

Zdravím
Tak protože jsem se posunul trochu dále tak bych tu měl na prodej
Scooter Guewer clasic
Jedná se o el skutr na 48v motor 2kw jmenovitě
Jsem druhý majitel
Skůtr má najeto cca 5700 km
Kupoval jsem cca v 2500 km s mrtvím olovem pán nabíjel nejhorším způsobem jak mohl.

Aktuální stav je vpodstatě vše origo motor řídící jednotka momentálně osazeny lifepo baterie 48v 60ah
Skůtr s life valí těch lehce přes 50 a to kopec nekopec a mejch 100kg jezdí na 16 článků šlo by bez úprav ještě nějakej článek přidat viz diskuze o tomto stroji na hybrid foru.
Na skůtru je zasáhnuto pouze do plastové schránky na přilbu kdy je odstraněno dno aby se tam vlezli všechny články jinak všechny boxy jsou v origo stavu.
Ke skůtru je nabíječka origo na olovo 48v tuším 5a ale používal sem i na life tak nějak to sedí.
Skůtru tento měsíc skončila první stk před prodejem asi tento týden zařídím novou.

POZOR skutr chci prodat bez lifepo baterií ty si chci necaht a asi bez krabice co je na nosiči
Baterie jsou momentálně ve skutru a ještě nejakou chvíli tam budou takže možno provést zkušební jízdu atd..

Možné osazení bateriemi.
Lze bez problému osadit olovem dle hybrid fora se osvedčili baterky cbs evx a evh 12v kolem 33 ah tj 4ks
Měl jsem osazeno chvíly liion akupakem 14s cca 30 ah z prizem tento akupack mám a dá se domluvit jeho odprodej.ale trošku mi to nesnášelo špičky a odešlo pár bymetal propojek v článku tak opraveno a poté jsem to chtěl kombinovat s druhým aku s lion buřtů 18650 ty mám taky určité množství možno se domluvit na nějakém odprodeji.
Ty jsem ale nedokončil a naskytla se mi možnost osadit life 20ah články a bylo to v pohodě bud jen ty a jezdilo to v poho nebo s tou lion aku z prizem a byl delší dojezd špičky už nedelali problém.
Poté jsem osadil aku life 60ah a na to to jezdí hodně daleko.

Cena dohodou vyděl bych to tak něco okolo 7 tis za skutr případné kombinace s nějakými aku se dá dohodnout.
Ale nabídkám se nebráním.
Skůtr má klasické spz jako moto am takže na bčko řidičák a nebo od 15 let
sz nebo josefbotik@seznam.cz nebo 606489218
k vydění projíždce a koupi Ochoz u Brna
Přílohy
IMG_20180408_161527.jpg
Naposledy upravil(a) Botas dne ned dub 08, 2018 6:28 pm, celkem upraveno 1 x.
Botas
Příspěvky: 254
Registrován: pon pro 03, 2012 8:53 pm

Re: EL skutr Guewer clasic

Příspěvek od Botas »

Jo ještě první registace 19.3.2012
Kola to ma 10 palců pneu ok
Homologovan jako dvoumístný ale asi pro malý čínany
No nevím co bych víc napsal a vyčt z tp
Na zbytek se ptejte
Skutr mě nikdy nikde nenechal jezdil jsem s ním ikdyž bylo kolem nuly v zimě sníh bordel nejetý...
Přílohy
IMG_20180408_161633.jpg
IMG_20180408_161618.jpg
IMG_20180408_161609.jpg
Botas
Příspěvky: 254
Registrován: pon pro 03, 2012 8:53 pm

Re: EL skutr Guewer clasic prodám

Příspěvek od Botas »

Tak skutrik ma jednoho predbjezneho zajemce co se prijede podivat za cca 14dni.
Jinak skutrik ma odedneska novou stk. Tim padem novy majitel usetri za stk ale i za evidencku pokud se prodej zrealizuje do mesice.
Botas
Příspěvky: 254
Registrován: pon pro 03, 2012 8:53 pm

Re: EL skutr Guewer clasic prodám

Příspěvek od Botas »

Tak mezi mypoweraky jsou i dobrodruzi.
Zajemce prijel celkem z daleka autobusem s baterii v batohu a prilbou.
No premontovali jsme aku tak nejak provizorne a trada....
Tak snad to novy majitel zvladne a nezustane vyset na ceste ci nebude muset az tak dobijet cestou a kapacita to nejak zvladne.

Takze z toho vypliva ze prodano
At slouzi a dela radost
joseff
Příspěvky: 810
Registrován: pon srp 08, 2011 9:55 am

Re: EL skutr Guewer clasic prodám

Příspěvek od joseff »

Existují různé mapy pro dobíjení elektrovehiklů, nejspíš je znáte, když se to trochu naplánuje, dá se dobít kdekoli po cestě, třeba:

https://www.google.com/maps/d/viewer?mi ... 415055&z=6

https://www.evmapa.cz/

Určitě je jich víc, kdyžtak mě doplňte.

Případně je přece zásuvka v každém domě nebo v každé restauraci. Když je baterka vyndávací, dá se dobít i v čekárnách na busovém/vlakovém nádraží, kde bývají zásuvky, nebo přímo ve vlaku. Když jsem před časem poslal dotaz do Regiojetu, který nabízí přepravu kol zdarma, jestli mě přepraví i s malým skútrem Guewer City, tak mi odpověděli, že když si ho sám naložím a budu hlídat během cesty, tak není problém.:) Dá se tak udělat výlet třeba do Prahy (nebo kamkoli jinam, kam jezdí), projet, co je potřeba a po cestě dobíjet a relaxovat.:) Ještě jsem se nesetkal s tím, že bych si nedobil, když jsem se slušně zeptal a vyvětlil, kolik kWh potřebuju dobít, jak dlouho to bude trvat a že si dám pivo/zmrzku/kafe... budu si tam šudlit něco na notebooku a dobité kWh připlatím k účtu – bylo to vždy zadarmo – např. na koupališti nebo v restauraci – taková je moje zkušenost.