Funkční olovo za cenu výkupu ve šrotu

Archiv ukončených inzerátů
vla
Příspěvky: 1190
Registrován: čtv bře 12, 2015 10:18 pm
Lokalita: Praha 6
Bydliště: Praha 6

Funkční olovo za cenu výkupu ve šrotu

Příspěvek od vla »

Olověné záložní aku EnerSys 12V 100 Ah, koupené zde před několika málo lety od Oty (jeho inzerát jsem nenašel) Stav neznýmý, napětí drží. Provozovány samostatně, pak v kombinaci s li-on, asi před měsícem jsem je odpojil, neboť li-onek již mám dostatečné množství pro svůj provoz. Váha dle etikety 33,5 Kg, cena dle ceníku Jinonice, což mám kousek 19 Kč/kg. Celkem 4 Kusy. Dále 4Ks HAZE vrla agm 80Ah, v podobném stavu byla do nich asi před rokem dolita destilka, poté co se mi zdálo, že jsou nějaké slabší. Vzpamatovali se a dále s nimi nebyl žádný problém. Cena opět 19 kč/kg. Pokud bude zájem jsou k odběru Praha 6. Nutný vlastní odnos pro moji páteř jsou těžké. Přide miš koda je prodat do výkupu, ještě by mohli posloužit. U všech jsou propojky pro menší zátěže do systému 24 V, řekněme pro odběry 24V/10-15 A. Zatím propojeny tak jak byly provozovány, možno prodat i po jednotlivých kusech, je mi to jedno.
Nemám rád tenhle stát.
Filas
Příspěvky: 114
Registrován: úte říj 25, 2011 1:45 pm

Re: Funkční olovo za cenu výkupu ve šrotu

Příspěvek od Filas »

Měl bych zájem, mohl bych se na ně přijet podívat? Jsem taky z Prahy 6. Ale jsem do neděle pryč, tak pokud by to šlo v příštím týdnu....
vla
Příspěvky: 1190
Registrován: čtv bře 12, 2015 10:18 pm
Lokalita: Praha 6
Bydliště: Praha 6

Re: Funkční olovo za cenu výkupu ve šrotu

Příspěvek od vla »

Dobře, počkám, tel. 608 920 902
Nemám rád tenhle stát.