Propojky na NiCD FERAK

Archiv ukončených inzerátů
Zamčeno
eSumo
Příspěvky: 22
Registrován: úte kvě 09, 2017 10:50 am
Reputace: 0
Bydliště: FnO

Propojky na NiCD FERAK

Příspěvek od eSumo »

Naválejí se někoho v železných zásobách zbytečné propojky k NiCD článkům FERAK KPM120 nebo KPM100? :?:
Stejně tak bych uvítal i pár matic, případně i jednu zátku...

Díky za nabídky za rozumnou cenu do SZ.

Úplný začátečník Petr ;)
12x SOLYNDRA 200; ISolar SMV II 5k-48; Arduino PLC; 18650 - 14S120P
kyocera
Příspěvky: 1197
Registrován: čtv led 15, 2015 1:37 pm
Reputace: 275

Re: Propojky na NiCD FERAK

Příspěvek od kyocera »

Propojka.JPG
Zdravím,
propojky jsem vyrobil z Cu drátu 10mm2 a očka vždy vytvaroval po směru utahování matice.
To proto, že matice při utahování Cu očko nerozevírá. Tohle se mně osvědčilo. Spojek jsem si vyrobil
i různé délky více jak 120ks. Více o tom píši zde.

https://forum.mypower.cz/viewtopic.php? ... 309#p63600

Matice Cu očko stiskne , bez podložek a kontakt je dostatečný. V případě, že uděláte nějakou propojku trochu
delší než potřebujete, tak ji jednoduše ohnete a rozteč oček se zkrátí, jak je vidět na fotce. Možná časem propojky
trochu zezelenají, ale kontakt pod matičkou je stálý. Matičky M20 x 1,5 se dají koupit v obchodech
se spojovacím mat. Matičky někde objednali a za týden došly. Vyrábí se s povrchovou úpravou v provedení
bílý, žlutý nebo černý pozink.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dotace NE, 6,9kWp ,reg.Harmonie Ver.1, 60A,aku 4kWh LTO,BMS Sokol 400E,řízení Leonardo, LF a HF měnič vlastní Ver.1 a Ver.2, LF Modrá trojka 3kVA,modul HIS,ohřev vody Malibu L.A.3kW,Ver.1
Příprava instalace panel 18kWp,reg.Harmonie12kW Ver.4,měnič AC-DC-AC 1f PECKA 22kW,BMS Sokol 400E řízení Leonardo 360V, modul HIS, DC modul AFDD,modul chytré řízení,Aku 360V, ohřev vody Malibu L.A.3kW,Ver.4

Zamčeno