Fórum | MyPower.CZ | Obnovitelné zdroje energie - energetická soběstačnost | Právě je úte čer 27, 2017 9:56 pm

5kW Hybridní FVE - Kosice / Chlumec nad Cidlinou

Hybridní elektrárny připojené do rozvodné sítě pro rodinné domy a bytové zástavby s možností plynulého řízení toku energie, popis, technické detaily, celkový výkon, fotografie.
Předchozí

Re: 5kW Hybridní FVE - Kosice / Chlumec nad Cidlinou

Příspěvekod Lucano88 » pon čer 19, 2017 3:34 pm

od těch Arlen a Alice jsem vzal 3 kusy měřáků a ampérmeterů a jsem s nima spokojený. Mrknu na to ještě, díky :). Ale nerad bych, aby mi kvůli tomu vzplál můj zahradní domeček :)
Lucano88

Příspěvekod Lucano88 » stř čer 21, 2017 2:33 pm

Dnes objednány střešní latě, 4m dlouhé. Původně jsem si myslel, že konstrukci svařím, ale po domluvě s kolegy jsem se rozhodl pro dřevěnou konstrukci. Dva rámy, na pantech s možností zvednutí a snížení kvůli sklonu 30° a 60°. panely budou asi v sobotu, pak mám dovolenou, počítám, že druhý týden v červenci se tomu začnu věnovat a v srpnu by měl být měnič...

koumal jsem baterie a zatím nevím.. běží mi doma nonstop spotřeba cca 2kW (1x1kw na dvou fázích), tak to možná prozatím nemá smysl... uvidíme :)
Lucano88

Příspěvekod Lucano88 » stř čer 21, 2017 3:01 pm

Dostal jsem se k objednání akumulační nádrže - 2000l s vnořeným nerezovým šnekem na ohřev TUV.

Jakou topnou spirálu byste mi doporučili?... Přemýšlím nad 4,5kW s termostatem. Spínané přes greenbono...

http://www.eshopregulus.cz/demved/eshop ... 5-kW-typ-G

bude to pouze na přebytky v létě, aby nemusel zapínat kotel na dohřev vody...
Lucano88

Předchozí

Zpět na Hybridní elektrárny