Fotovoltaicke clanky

Porada před realizací, doporučení, rady, nápady týkající se plánovaných ostrovních nebo poloostrovních systémů, projektování, zkušenosti, schémata, vhodné komponenty
bylg
Příspěvky: 106
Registrován: ned úno 08, 2015 8:01 pm

Fotovoltaicke clanky

Příspěvek od bylg »

Zdravim zdejsi ostrovniky.

Shanim samostatne fotovoltaicke clanky. Na internetu jsem nenasel, jen zahranici eshopy, napr. ebay. Jen je problem, ze nwm, jak to chodi, nemam ani pay-pal na placeni a ma anglictina je na urovni absolutni nuly. Existuji nejaky prekupnici, kteri by mi clanky koupili (mozne i jine veci) a nasledne s nejakou financni odmenou prodali me... Nevim, jak se pohybuje cena, ale na zacatek by jsem si vzal na experintocani napr. 50 kusu a kdyby sel panel dobre vyrobit, tak by jsem seskladal i velke doma. Najisto vsak budu muset piskladat panel na presny rozmer na parapet okna. Diky a preju hodne toho slunicka a stale nabite aku
Uživatelský avatar
peater
Příspěvky: 249
Registrován: pát bře 20, 2015 9:25 pm

Re: Fotovoltaicke clanky

Příspěvek od peater »

Čau, já jsem kupoval nedávno tady:http://elektro.bazos.cz/inzerat/6025089 ... ky-4-W.php
Bez problémový obchod. Domluva placení ok.

bylg píše:Zdravim zdejsi ostrovniky.

Shanim samostatne fotovoltaicke clanky. Na internetu jsem nenasel, jen zahranici eshopy, napr. ebay. Jen je problem, ze nwm, jak to chodi, nemam ani pay-pal na placeni a ma anglictina je na urovni absolutni nuly. Existuji nejaky prekupnici, kteri by mi clanky koupili (mozne i jine veci) a nasledne s nejakou financni odmenou prodali me... Nevim, jak se pohybuje cena, ale na zacatek by jsem si vzal na experintocani napr. 50 kusu a kdyby sel panel dobre vyrobit, tak by jsem seskladal i velke doma. Najisto vsak budu muset piskladat panel na presny rozmer na parapet okna. Diky a preju hodne toho slunicka a stale nabite aku
9000Wp, 48v, 2x Pip-5048 MK paralelně, Li-ion 470Ah, ICC monitoring, GreenBonO vytěžovač
https://pvoutput.org/list.jsp?userid=50768
radeczek
Příspěvky: 59
Registrován: čtv črc 31, 2014 12:03 am

Re: Fotovoltaicke clanky

Příspěvek od radeczek »

Myslím, že bych doma mohl mít nějaké ty "poloviční" tedy asi 2Wp, trojsběrnicové i s páskama. Nevím kolik přesně kusů. Kdyžtak napiš SZ, domluvíme se.
R

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek