Konference o nových tarifech Praha

Pozvánky na semináře a přednášky nekomerčního charakteru se vstupem zdarma, dobrovolným nebo přiměřeným vstupem, s tématikou ostrovních a poloostrovních systémů, nebo obecně o soběstačnosti a nezávislosti. Reportáže z proběhlých přednášek.
Uživatelský avatar
abrams
Příspěvky: 2774
Registrován: ned črc 17, 2011 12:19 pm
Lokalita: Brno
Bydliště: Brno

Konference o nových tarifech Praha

Příspěvek od abrams »

Zdravím ,

účastní se někdo této konference : "odborná konference na téma: „Co přinese nová tarifní struktura v elektroenergetice?“ s podtitulkem „První oficiální informace o úpravě tarifů v elektroenergetickém sektoru po téměř 15 letech a spuštění veřejného konzultačního procesu.“ konané tento čtvrtek to jest 21.01. 2016 v Pražském kongresovém centru ?
http://novetarify.comenius.cz/
Kvůli pozdnímu zjištění konání a už jiným plánům se nemohu zůčastnit :( proto se obracím na Vás , zda-li se někdo zezdejších stihl zaregistrovat a bude přítomen prvním oficialnímu představení toho co nás všechny čeká v příštím roce .
Klidně přispěji na účastnický poplatek , bude-li více sponzorů , tím líp :yes: . Přece jen , nic není zadarmo a obvzláště u tohoto nechci čekat až mi "zadarmo" sdělí nový systém skrze fakturu :hell: od e-onu či čezu :wall: .

Předem děkujeme odvážnému za ochotu ;) .

Elektronům zdar *cloud*
3,96kWp monokrystalů + 2x regl PCM60X + 24kWh LiFePO4 + 6kW HF sínus měnič , celé na 52V systému .
Chibi v textu vyhrazeny :D
xmasin
Příspěvky: 1767
Registrován: čtv čer 28, 2012 9:45 pm

Re: Konference o nových tarifech Praha

Příspěvek od xmasin »

Myslím, že na konferenci není třeba chodit, přeci jen necelých 7 000 Kč je dost. Zkusil jsem tam poslat někoho od nás z práce, ale nevím jestli to stihnou. Stejně předpokládám, že po konferenci bude vše zveřejněno na stránkách ERÚ a jelikož je na konci tisková konference, tak nás novináři určitě budou za tepla informovat.
Uživatelský avatar
hurvayz
Příspěvky: 951
Registrován: čtv bře 20, 2014 9:17 pm
Bydliště: Skoro u SK

Re: Konference o nových tarifech Praha

Příspěvek od hurvayz »

Význam konference?
Okolo 11kWp, soustava několika měničů krmící soustavu několik bojlerů.
Uživatelský avatar
abrams
Příspěvky: 2774
Registrován: ned črc 17, 2011 12:19 pm
Lokalita: Brno
Bydliště: Brno

Re: Konference o nových tarifech Praha

Příspěvek od abrams »

xmasin píše:Myslím, že na konferenci není třeba chodit, přeci jen necelých 7 000 Kč je dost. Zkusil jsem tam poslat někoho od nás z práce, ale nevím jestli to stihnou. Stejně předpokládám, že po konferenci bude vše zveřejněno na stránkách ERÚ a jelikož je na konci tisková konference, tak nás novináři určitě budou za tepla informovat.
Zdravím ,

ovšem že v bedně řeknou pár slov , ale většinou bez kontextu a hlavně bez podrobností :evil: .
Jsem dost zvědavý , co si na nás vymysleli ... fám a kachen byla už hromada :wall: .

Elektronům zdar *cloud*
3,96kWp monokrystalů + 2x regl PCM60X + 24kWh LiFePO4 + 6kW HF sínus měnič , celé na 52V systému .
Chibi v textu vyhrazeny :D
xmasin
Příspěvky: 1767
Registrován: čtv čer 28, 2012 9:45 pm

Re: Konference o nových tarifech Praha

Příspěvek od xmasin »

abrams píše: Zdravím ,
ovšem že v bedně řeknou pár slov , ale většinou bez kontextu a hlavně bez podrobností :evil: .
Jsem dost zvědavý , co si na nás vymysleli ... fám a kachen byla už hromada :wall: .
Elektronům zdar *cloud*
Na Idnesu už něco psali: http://ekonomika.idnes.cz/tarify-na-ele ... nomika_fih
Tak uvidíme jaká bude realita. Stejně to bude chtít sledovat stránky ERÚ, předpokládám, že bude veřejný konzultační proces jako je k jiným věcem.

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek