TV lcd/plasma Samsung

Bedny, zesilovače, rádia, televize, videopřehrávače, audiosestavy
emc2
Příspěvky: 14
Registrován: stř dub 08, 2015 4:18 pm

Re: TV lcd/plasma Samsung

Příspěvek od emc2 »

solárník píše:Tak zkus na 12V jestli to pojede.
nemám jak - zdroj na 12 nemám
solárník
Příspěvky: 1586
Registrován: pát bře 15, 2013 7:53 pm

Re: TV lcd/plasma Samsung

Příspěvek od solárník »

Tak vytrhni baterku z auta :mrgreen:
Philips CZ
Příspěvky: 2
Registrován: pát bře 27, 2015 3:58 pm

Re: TV lcd/plasma Samsung

Příspěvek od Philips CZ »

fugas píše:Dobrý den.

Děkuji za Vaši reakci.Nicméně na mém postoji se nic nemění.Pokud jde konkrétně o výrobky Philips,nezaznamenal jsem s nimi nikdy problémy.Ovšem v dnešní době se řídím při nákupu elektroniky výhradně cenou,protože stejně jako například u automobilů dle mého názoru došlo k jakémusi slití značek a tím i případných kvalit.
Pokud budu chtít stahovat,nebo kupovat obsah z internetu,využiji k tomu PC a případně jej připojím prostřednicvím kabelu k mé "hloupé" televizi.Za další mi k monitoringu mých zájmů a aktivit zvenčí a následnému vnucení reklamy bohatě stačí PC,nepotřebuji k tomu tedy žádný jiný spotřebič.
Pokud chci sledovat nějaký starší film(prostřednictvím pasivního vysílání),pustím si ho prostřednictvím přehrávače z flash disku a vyvaruji se tak další reklamní masáži.Pokud si chci zacvičit,vezmu si psa a zaběhám si v přírodě.
Hraní her je snad dobrou aktivitou pro lidi,kteří mají v životě vše důležité a konstruktivní hotovo,tak snad za sto let to zkusím.
Co je pro zákazníka dobře by si snad měl zákazník vybrat sám.Pokud se chcete vydat cestou,kterou ocením konkrétně já,začněte své výrobky konstruovat s možností AC/DC napájení a mé spotřebitelské srdéčko radostí zaplesá a matička Země vám též poděkuje.

S přáním hezkého dne ,nestandardizovaný spořebitel.
Dobrý den,

záleží na tom, na co budete televizi používat. Sledujeme postupný trend, kdy uživatelé stále více vyžadují, aby jejich televize měla něco navíc a na ten také reagujeme.

Nicméně jsme velmi vděční za Vaše připomínky a pokusíme se je zařadit do dalších modelů, pokud po nich bude poptávka.

Zdraví
Váš tým Philips

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek