2500w Power Inverter, Stackable DC 24V to AC 230V

Měniče stejnosměrného proudu na střídavý proud, porovnání účinnosti, ztráty, optimalizace použití měničů, střídače v UPS - záložní zdroje.
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

2500w Power Inverter, Stackable DC 24V to AC 230V

Příspěvek od mypower.cz »

matej_bb ze zdejsiho fora mi onehda na skype poslal odkaz na ebay ohledne menice, ktery se da prifazovat k ostatnim menicum, respektive maji hodinovy signal, kterym se synchronizuji.

Neco jako toto

Output Power: 1 - 200KW :shock:
jestli to jde az takhle škálovat tak to je rekl bych dost husté!

Obrázek

Prijde mi to jako hodne zajimave reseni protoze kdyz mam modelovou situaci, ze postupne rozsiruju svuj domaci sobestacny system, muzu zvysit vykon AC proudu pouhym pridanim dalsiho stridace. Stridac, ktery tuto funkci nema znamena to, ze si clovek poridi stridace dva s tim ze jeden (ten novy) bude drahy, protoze umi vyssi vykon, tedy celkovy na ktery chceme rozsirit a zustane nam ale jeste ten puvodni s nizsim vykonem. Tohle škálovaní výkonu pridanim stridace mi prijde hodne prakticke a zajimave reseni.
Uživatelský avatar
tomas
Příspěvky: 2567
Registrován: pon bře 07, 2011 11:05 am
Bydliště: Třinec

Re: 2500w Power Inverter, Stackable DC 24V to AC 230V

Příspěvek od tomas »

Technicky to není problém umí to také např. i měniče Studer a dokonce i vzájemné fázové posunutí a tedy i 3 fáze.
Ale jak koukám na to schéma, tak tady u toho musí mít každý měnič svůj akumulátor který je propojen jen - pólem. Je to tak?
Chci elektrárnu s licencí a s prodejem přebytků nebo komunitní výměnou energie: ANO
matej
Příspěvky: 826
Registrován: čtv zář 01, 2011 6:30 pm

Re: 2500w Power Inverter, Stackable DC 24V to AC 230V

Příspěvek od matej »

tomas píše:Ale jak koukám na to schéma, tak tady u toho musí mít každý měnič svůj akumulátor který je propojen jen - pólem. Je to tak?
Není:
If there are many powers (or batteries), must ensure that the negative terminal of powers (or batteries) must be reliably connected each other, and the positive terminal can be connected each other or not, but connected is better, as the picture 1.
Pravda a Láska zvítězí!.

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek