Výhodnost nabídky nano LED

Domácí i venkovní osvětlení, žárovky, úsporky, halogenky, zářivky, led, pasivní osvětlení světlovody, atd.
střídač
Příspěvky: 544
Registrován: stř led 02, 2013 4:28 pm

Re: Výhodnost nabídky nano LED

Příspěvek od střídač »

Je to již několik pětiletek, kdy i mne přišla touha zachránit svět zakoupením úsporek. Jelikož jsem chtěl tak nějak zachraňovat od podlahy, zakoupil jsem do svého kanclového lustru 5 značkových, kvalitních a taky drahých kousků.
Když jde o záchranu planety na nějakou tu korunu netřeba brát ohled. Trochu mne nasralo, že se dostatečný svit jakš takš dostavil tak po půl hodině, když již bylo často třeba zhasnout. Nakonec jsem se s tím naučil žít a opájel jsem se pocitem, že zem je mi za to neskonale vděčná. No a tak ta idylka pokračovala skoro do konce druhého roku, když jedna těsně před vypršením záruky zhasla. Reklamaci s dobrým pocitem, že se zemička za tu dobu dostatečně vzpamatovala, jsem neprovedl. K mé lítosti se odporoučely do půl roku nakonec všechny. Postupně jsem je nahrazoval neznačkovými, jistě i pochybné kvality a přirozeně vcelku laciné, parně Čiňankami. Snad tam v tom lustru slouží dodnes.

Spolužák ze studií zprivatizoval šrpoubárnu. Čas od času při náhodném setkání vždy přišla řeč na šrouby a konkurenci. Ze začátku vládlo nadšení, konkurence žádná prodeje dobré. Postupně přibývalo vrásek, tlačí se Čína. Kdo chce kvalitu připlatí si a kupuje od nás, byla taková předsmrtná zaklínací formule.. Skončilo to následovně. Vyklidili jsme trhy, nahradila nás Čína jak cenou tak kvalitou.

Když slyším jak je třeba ony kvalitní díly, připlatit si za kvalitu, a mnohá jiná předsmrtná zaklínadla je mi z toho na sváteční, ale i tak na posrání. Veselé vánoce.
Roger
Příspěvky: 505
Registrován: pon čer 10, 2013 8:25 pm

Výhodnost nabídky nano LED

Příspěvek od Roger »

Kdyz nekdo nevyuzije zaruku na znackovy vyrobek, tak je hlavne neschopne liny :-) jak ma vyrobce dostat feedback, ze produkuje smejd? Jedine pres prodejce-diatributora-vyrobce to muzeme ovlivnit. Distributor si zadava u vyrobce pozadovanou kvalitu.

Me odesla usporka minuly tyden, druha v zivote. Rozodne mi odeslo vice klasickych zarovek, posledni dobou 2-3 150 nebo 200W a nemam je cim nahradit, ale ty byly take pekne stare, mozna i 15 let, ale sporadicky pouzivane...
brumlaj
Příspěvky: 2467
Registrován: ned kvě 12, 2013 2:24 pm

Re: Výhodnost nabídky nano LED

Příspěvek od brumlaj »

Roger píše: 150 nebo 200W a nemam je cim nahradit,
http://www.kupzarovky.cz/zarovka-200w-e ... -4057.html musíš kupovat topné koule a budeš spokojen.....
Moudrost nepřichází vždy s věkem, někdy věk přichází sám.
Roger
Příspěvky: 505
Registrován: pon čer 10, 2013 8:25 pm

Výhodnost nabídky nano LED

Příspěvek od Roger »

Žárovka 200W E27 240V
Jaktoze to tam maji jako zarovky?

No a s dopravou za to dam stejne jako za usporku? Anebo uz se koule bezne sezenou? Nechodim do obchodu uz asi 3 mesice jsem v zadnem kramu nebyl :-)

Nasel jsem tu usporku z zesca a pisou na obalu nabeh 60s...
Mikel
Schválený prodejce
Příspěvky: 970
Registrován: pát lis 01, 2013 11:41 pm

Re: Výhodnost nabídky nano LED

Příspěvek od Mikel »

Zarovky i 200w se prodavaji bezne, maji je i v kazdem velkoobchodu. Zarovky EK zakazala pouzivat pouze v domacnostech. Jako prumyslove osvetleni se mohou pouzit dal. Jen musi byt oznaceno, ze jsou urceny pro specialni pouziti :)
Pohodlný nákup značkových baterií a příslušenství na https://mivvy.mypower.cz/

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek