Fenomen jmenem Roger

Nezařaditelné
brin
Příspěvky: 930
Registrován: sob úno 18, 2012 3:59 pm

Re: Fenomen jmenem Roger

Příspěvek od brin »

Rogere, odpověz mi na jednu otázku. Myslíš, že máš vždycky pravdu? Nebo, že jsi nadprůměrně inteligentní?
goodbie
Příspěvky: 1453
Registrován: pát bře 08, 2013 7:19 pm
Bydliště:

Re: Fenomen jmenem Roger

Příspěvek od goodbie »

na hradě je taky pán co všechno umí a všemu rozumí. ::mute::
Roger
Příspěvky: 505
Registrován: pon čer 10, 2013 8:25 pm

Re: Fenomen jmenem Roger

Příspěvek od Roger »

Ne. Ne.
Zajimam se (ciste pro zajimavost) o neuropatologii. Tolik na vysvetlenou, proc odpovidam na tu otazku :-) opravdu si myslim, ze emoce jsou cislo 1.
brin
Příspěvky: 930
Registrován: sob úno 18, 2012 3:59 pm

Re: Fenomen jmenem Roger

Příspěvek od brin »

Zajímavá odpověď, která by tedy předpokládala, že jsi inteligentní a víš, kde máš hranice a přesto tu do lidí ryješ a napadáš je jako bycs byl malej kluk co nemá žádné životní zkušenosti. Musí ti taky být jasné, že z toho pravděpodobně nevzejde nic dobrého. Nicméně anonymita Internetu to jistí... Přeju hodně štěstí.
Roger
Příspěvky: 505
Registrován: pon čer 10, 2013 8:25 pm

Re: Fenomen jmenem Roger

Příspěvek od Roger »

Doufam, ze lide prejdou od emoci k argumentum, snad po nich nechci moc... Ano, psane texty jsou nekdy vylozeny jinak, nez jsou mineny, to je nevyhoda internetu.
brin
Příspěvky: 930
Registrován: sob úno 18, 2012 3:59 pm

Re: Fenomen jmenem Roger

Příspěvek od brin »

Někteří lidé nemohou přejít k argumentům, když jejich jediným argumentem jsou ty pro ně pozitivní emoce...
PavelR
Příspěvky: 3118
Registrován: ned led 29, 2012 3:59 pm
Lokalita: Žabčice
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 29139
Kapacita baterie [kWh]: 12
Chci prodávat energii: ANO
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Fenomen jmenem Roger

Příspěvek od PavelR »

Chodite nekdo na tzb-info? Taky tam maji oblibence p.Kocinu......

Ja si myslim ze nikdo nema kompletni pravdu ale kazdy ma svuj kousek. :)
brin
Příspěvky: 930
Registrován: sob úno 18, 2012 3:59 pm

Re: Fenomen jmenem Roger

Příspěvek od brin »

Je to tak, každý má trochu pravdu. Bohužel Roger vidí jen tu svoji a jakékoliv ostatní návrhy apriori odmítá...
Roger
Příspěvky: 505
Registrován: pon čer 10, 2013 8:25 pm

Fenomen jmenem Roger

Příspěvek od Roger »

Kde konkretne odmitam smysluplne navrhy prosim??? Naopak je druhdy sponzoruji, co vim:-) chapu, ze to muze kazdy vnimat jinak.
Tvuj vyrok budiz dukazem vyroku predniho neuropatologa: Vyberove si pamatujeme pouze ty skutecnosti ci souvislosti, ktere odpovidaji nasi vire a presvedceni.

Kocina? To mi neco rika, nestavel on si barak svepomoci? To uz je hodne let, ne? On ho stale propaguje? Ja nemam pocit, ze nekoho o necom presvedcuji, zkratka vyslovim nazor a cekam protiargumenty. No jo ale, druhy vyrok dle I. Odst: : Pokud zjistime cokoliv, co svedci proti nasemu nazoru a vire, odmitame tomu uverit.
brin
Příspěvky: 930
Registrován: sob úno 18, 2012 3:59 pm

Re: Fenomen jmenem Roger

Příspěvek od brin »

Jistě Rogere, máš pravdu. Jako ostatně vždy. Hezký den.
Veles
Příspěvky: 63
Registrován: úte čer 05, 2012 3:52 pm

Re: Fenomen jmenem Roger

Příspěvek od Veles »

Roger:

Sem četl vlákno o atomovém pohonu, a už jenom čekám kdy se zeptáš jestli umí slečny na tomto fúru plavat...
Roger
Příspěvky: 505
Registrován: pon čer 10, 2013 8:25 pm

Fenomen jmenem Roger

Příspěvek od Roger »

Fajn, kdyz jsi cetl MOJE vlakno, proc reagujes v jinem o svych ocekavanich ...

Tohle BYLA diskuse :-)

Emoce :) Kazdy si mysli, ze jeho nazor nekoho zajima a tak se musi ke vsemu hned vyjadrovat :-) ja kladu dotazy v tematickem vlakne a myslim ze jsou k veci, a ty tady zesmesnujes zesnuleho chudaka (pokud by nekdo nevedel, o koho jde), kam jsme to klesli?
Veles
Příspěvky: 63
Registrován: úte čer 05, 2012 3:52 pm

Re: Fenomen jmenem Roger

Příspěvek od Veles »

Nu, nejsem tak asi tak vzdělaný a znalý všeho jako ty, ale asi "náhodou" jsem po přečtení odkazu na Atomové auto pochopil, že někdo "potřebuje" peníze...

A najednou se jsem oobjevil další vlákno, kde se ukázalo, že o tom určitě víš více jako já (toto vlákno)...

P.S. Klesli? Prvně jeho rodiče se měli starat, aby ze sebe nedělal po netu co dělal. A, že jsou jeho příspěvky vtipné a některé výroky zlidověli? Copak jsi hyperkoretní, že cokoliv kdokoliv řekl nesmí se to používat? Copak zažaluješ Indický stát, že dovoluje svým občanům používat svastiku? Boooože jak ti indové klesli, že takto znevažují odkaz holokaustu. Asi spáchám harakiri, abych ulevil svému svědomí :D.
JiříK
Příspěvky: 1021
Registrován: pon bře 21, 2011 6:29 pm
Bydliště: 345m n.m. v Chřibech

Re: Fenomen jmenem Roger

Příspěvek od JiříK »

Rogere, už jsem tvými příspěvky hodně rozladěn. Zasíráš zdejší fórum shluky prázdných slov-naposled jsem něco takového viděl v novinách před rokem 1989. Plno příspěvků absolutně o ničem. Mohu tě poprosit, abys přestal psát a jen si četl, jako to dělám já? A myslel si o nás své?
Pokud jsi mou prosbu nepochopil, tak NOCH EINMAL: Seber se a táhni z tohoto fóra někam jinam! Třeba do...prostě DO PRYČ!!!

A prosím tě- K TOMUTO PŘÍSPĚVKU SE VŮBEC NEVYJADŘUJ!
Pokud mě uvidíte tančit a nehraje hudba, vypněte, prosím, hlavní jistič...
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: Fenomen jmenem Roger

Příspěvek od mypower.cz »

Tak ja teda s predchozim svolenim pridam dalsi nazor, ktery mi prisel do SZ a zcela se s nim ztotoznuji:
Milý admine,
ač v podstatě nerad, pŕimlouvám se za zváženi možnosti nějak omezit činnost Rogera na tomto
fóru. Tŕeba podmíněným banem na nějakou dobu, nevím..
Pŕesto, že si myslím, že by měl mít každý možnost vyjádŕit svůj názor, na tomto fóru by se dle
mého měly konzultovat zkušenosti z fotovoltaiky obecně. V poslední době je však skoro každý thread tohoto fory zaneŕáděn pŕevážně negativistickými názory, které nemají žádnou praktickou
hodnotu. Bohužel s tím, že na to lidé stále reagují, "plní" i jinak přínosné thready balastem.
Toto fórum jsem objevil pŕed nějakou dobou a výraznou měrou pŕispělo k tomu, že mám svůj
malý ostrovní systém a jsem spokojen. Jsem zde denně, abych se dozvěděl, co ještě mohu udělat
pro jeho zkvalitnění ( a pokud mohu, rád pomohu i se svými skromnými zkušenostmi).
Opravdu mne však již unavuje se stále prokousávat některým balastem...
Docela věŕím, že nejsem sám. Nikdy by mne nenapadlo, že podobnou zpŕavu napíši, znovu prosím, věŕte, že jakékoliv omezování nesnáším, ale toto fórum dle mne by mělo zůstat tím,
čím bylo - sdružení lidí se stejným zájmem, kteří si chtějí navzajem sdělovat zkušenosti.
Zdravím a děkuji znovu za toto fórum.
Tohle neni prvni zadost.

To znamena muj posledni vzkaz pro Rogera:

Mam kursor mysi (jak se lidove rika) na tlacitku "Blokovat uzivatele" a je mi v soucasne chvili uplne jedno jestli ho zmacknu nebo ne. Pokud ho zmacknu, budeme mit na dlouhou dobu zase klid, nez se nam tu objevi neco podobneho. Nebojim se ze neobjevi, ale alespon bude chvili klid. Psal jste mi po registraci do mailu ze jestli to nevadi, ze budete diskutovat o solaru, ne ze budete zasirat forum hnojem. Bud se zamyslite, 100x si prectete vsechny vase prispevky zde na foru a zjistite sam co je spatne, nebo nazdar a uz tu pod svou soucasnou identitou nenapisete ani zbla. Bude vas to stat novou registraci a nutnost me zatracene dobre obalamutit, abych vam to znovu wodkliknul. Je to jasne? Bud budete pro forum prinosem, nebo nevaham a klikam. Howgh.
střídač
Příspěvky: 544
Registrován: stř led 02, 2013 4:28 pm

Re: Fenomen jmenem Roger

Příspěvek od střídač »

mypower.cz píše:To znamena muj posledni vzkaz pro Rogera:
Pokud se začneme kádrovat, vylučovat, nastoupili jsme cestu jenž nemá konce.

Komu se projev Roger nelíbí, nechť nereaguje. Budou-li takoví všichni, nebude zasíracích komentářů.
Uživatelský avatar
Frenky
Příspěvky: 815
Registrován: pon led 21, 2013 6:36 pm
Lokalita: Doubravička
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 8700
Kapacita baterie [kWh]: 25
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE
Bydliště: Doubravička

Re: Fenomen jmenem Roger

Příspěvek od Frenky »

Připojuji se, i když vlastně nerad ke Střídačovi. Upřímně se stydím za moje osobnostní výlevy s předvčerejška, ale nějak to na mě přišlo. Zase na druhou stranu je na fóru konečně klid a můžeme řešit konečně problémy s FVE. Příště nebudu na Rogera vůbec reagovat. Ale bude to těžké.
24x Solární panel JINKO SOLAR 225 Pmpp=225W, 2x Regulátor STUDER VT-80, 2x Střídač Studer XTM 4000-48, BSP, RCC, 1x AKU 48V LFP200Ah 1x AKU 48 V LFP280Ah. Řizení a dohled, SDS, vlastní vyčítání arduinem DUE v krabičce (ARMOSY), export dat do RPi s databází a html stránkou.
http://95.85.214.80, viewtopic.php?t=4809
Uživatelský avatar
jose
Příspěvky: 277
Registrován: pon zář 12, 2011 2:25 pm
Bydliště: Kvasice

Re: Fenomen jmenem Roger

Příspěvek od jose »

střídač píše:
mypower.cz píše:To znamena muj posledni vzkaz pro Rogera:
Pokud se začneme kádrovat, vylučovat, nastoupili jsme cestu jenž nemá konce.

Komu se projev Roger nelíbí, nechť nereaguje. Budou-li takoví všichni, nebude zasíracích komentářů.
Fórum je od taky od toho, aby se reagovalo. Pak bych mohl říct, že kdo nechce reagovat, ať nechodí na fórum. Admin spíš než svoje právo někoho vylučovat plní svůj úkol moderátora, v čemž ho podporuju. Diskuse musí být věcné a míra vedlejších témat rozumná. Poslední dny to tady na mě dobře nepůsobilo (navíc pár shořených přístrojů), snad to bude lepší. :fuuu:
Měnič Xantrex XW6048; 0,5 baterie Tesla Model 3 (40 kWh)
bert
Příspěvky: 365
Registrován: stř zář 07, 2011 10:09 pm

Re: Fenomen jmenem Roger

Příspěvek od bert »

Zdravím!
Osobne čítam fórum zo stránky "Zobrazit aktivní témata". Keď tam ráno nájdem 5-8 tém, v ktorých je posledným reagujúcim jeden prispievateľ, väčšinou musím prelistovať všetky pre mňa zaujímavé témy (aj keď viem, že nikdy nič rozumné nenapísal), aby som neprišiel o postrehy ostatných členov fóra. Ťažko sa potom vyznať v inak jasných témach. Občas je to náročné časovo a som rád, že to dúfam už skončilo :wood: .
Toto fórum má určitú úroveň kvôli ktorej sem rád chodím. Je tu niekoľko ľudí, ktorých si vážim za nezištnú pomoc ostatným. Nemyslím, že by bolo nutné, týrať sa tu nejakými zbytočnými príspevkami a pretŕhať súvislosť myšlienok v jednotlivých vláknach.
Prajem všetkým veľa slnka. *sun*
karel
Příspěvky: 113
Registrován: ned říj 07, 2012 3:30 pm

Re: Fenomen jmenem Roger

Příspěvek od karel »

Nechodím na žádná jiná fóra než na toto. Proč? Mimo jiných, stejně důležitých důvodů i proto, že příspěvky jsou věcné, prosté plachého tlachání o ničem. S příchodem toho, jehož jméno nemíním psát, to tak být přestalo. Fórum začalo být nepřehledné, pro nalezení opravdu věcných příspěvků,( které napsal onen člověk, případně Ti co na něj reagovali), bylo potřeba značné trpělivosti a času. Moje osobní obrana byla nereagovat na jeho příspěvky. Pokud by tak konali všichni, jistě by ho to přestalo bavit. Bohužel reakcí bylo dosti, takže není asi jiné cesty, než kterou zvolil admin, mimo jiné i na základě řady SZ ( také jsem posílal žádost o řešení).
Proto velice děkuji adminovi, že situaci vyřešil a je klid. Fórum je opět jako dříve a snad to tak bude dál.
http://www.nezavislydum.cz - Váš průvodce na cestě k nezávislému a soběstačnému bydlení.