Bagr na FV

Pračky, myčky, ledničky, mrazáky, mikrovlnné trouby, pece, vařiče, fény, rádia, televize, počítače, vysavače, osvětlení ... Jak je provozovat v (polo)ostrovním režimu?
Pavel111
Příspěvky: 125
Registrován: pon bře 24, 2014 11:40 am
Lokalita: Čestice
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 11,7
Kapacita baterie [kWh]: 43
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE

Bagr na FV

Příspěvek od Pavel111 »

Dnes jsem poprvé bagroval na FV.Je to zvláštní pocit.Bagr DH 0115 jsem si přivezl z fabriky nový v roce 1990.Byl na benzín,BrigghsStratton 8 hp.Před třiceti léty jsem ho předělal na elektriku.Z důvodu smradu,hlavně ve vnitřních prostorech.Zkrátím to-bagrováním se neživím,občas ho používám na takovéto"domácí bagrování".Dnes jsem ho vytáhl asi po dvou létech a ani mi zezačátku nedošlo,že bagruji na "veselou fázi".Nebyl to zrovna můj sen,bagrovat na sluníčko, kór když vytáhnu bagr jednou za uherák.Ale když to nejde jinak... :lol:
11,6 kWp-MPPT Victron-třífáz Victron 24kW(6xMP5000VA)-43 kWh LiFe
luge
Příspěvky: 751
Registrován: ned lis 13, 2011 5:52 pm
Bydliště: SK

Re: Bagr na FV

Příspěvek od luge »

Pavel111 píše: pát bře 15, 2024 5:49 pm Dnes jsem poprvé bagroval na FV.Je to zvláštní pocit.Bagr DH 0115 jsem si přivezl z fabriky nový v roce 1990.Byl na benzín,BrigghsStratton 8 hp.Před třiceti léty jsem ho předělal na elektriku.Z důvodu smradu,hlavně ve vnitřních prostorech.Zkrátím to-bagrováním se neživím,občas ho používám na takovéto"domácí bagrování".Dnes jsem ho vytáhl asi po dvou létech a ani mi zezačátku nedošlo,že bagruji na "veselou fázi".Nebyl to zrovna můj sen,bagrovat na sluníčko, kór když vytáhnu bagr jednou za uherák.Ale když to nejde jinak... :lol:
Jj suhlasim,fakt dobry pocit napajat to zo slunicka.
Screenshot_20240315-191533_Gallery.jpg

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek