Kolik úchytek je potřeba na dva panely?

Porada před realizací, doporučení, rady, nápady týkající se plánovaných ostrovních nebo poloostrovních systémů, projektování, zkušenosti, schémata, vhodné komponenty
unicast
Příspěvky: 1226
Registrován: sob bře 30, 2019 10:27 am
Lokalita: JV od pekla :)
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 5100
Kapacita baterie [kWh]: 13
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Kolik úchytek je potřeba na dva panely?

Příspěvek od unicast »

To je ale krásný příklad Dunning-Krugerova efektu v praxi :)

Pána jsem si na začátku otipoval evidentně dobře, ale přece jenom díky za potvrzení...
lzahradil
Site Admin
Příspěvky: 922
Registrován: ned srp 12, 2012 1:18 am
Lokalita: blízko Plzně
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 5840
Kapacita baterie [kWh]: 28
Bydliště: CZ

Re: Kolik úchytek je potřeba na dva panely?

Příspěvek od lzahradil »

O normální fórum jde. Položí se dotaz, a začne se diskutovat. Mezi diskutujícími je spoustu lidí vzdělaných v dané problematice a dokáží poradit.
Pokud někdo radu nechce, proč jde diskutovat?
Vypadá to, že jsi právě tituloval sebe a potvrdilo se mi to, co jsem si už na začátku myslel.
FVE 5,84kWp [Axpert 5048MK - LiFePO4 580Ah@48V (zatím) | 3x Axpert MSXE 2400W - NiCd 800Ah@24V]
Kostěj
Příspěvky: 587
Registrován: úte úno 25, 2014 9:33 pm
Lokalita: Dobrovicko
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 9200
Kapacita baterie [kWh]: 16
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Kolik úchytek je potřeba na dva panely?

Příspěvek od Kostěj »

fvmontaz píše: ned bře 17, 2024 12:06 pm Ale víš o tom, že jsou i jiné firmy než DAH SOLAR a ty mají v montážním návodu něco jiného? Proč to tedy renomované a celostátně působící firmy, které montují tisíce sestav po celé republice na tři profily montují? Proč se zde mám bavit s ***?
Jenž ty Vámi zmíněné panely právě firma DAH Solar Co., Ltd. vyrábí. Ten odkaz od cipíse je montážní návod od výrobce, tedy je jediný správný. No pardon, omlouvám se, vy vlastně o rady nestojíte, co o tom zdejší idioti taky můžou vědět, že.

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek