Setkání Sluneční blesk.

Novinky na MyPower.CZ, podpora, návrhy, nápady, náměty, stížnosti ...
karel
Příspěvky: 113
Registrován: ned říj 07, 2012 3:30 pm

Re: Setkání Sluneční blesk.

Příspěvek od karel »

Rád bych přijel. Ale 25.5. bude druhý den probíhat montáž mé ostrovní FVE. Snad příště.
http://www.nezavislydum.cz - Váš průvodce na cestě k nezávislému a soběstačnému bydlení.
steve
Příspěvky: 21
Registrován: sob úno 16, 2013 9:55 am

Re: Setkání Sluneční blesk.

Příspěvek od steve »

Zdravim,
taktez bych se rad zucastnil,nicmene casove to nezvladam,ale presto doufam,ze toto neni posledni setkani a ja se budu moci nejakeho dalsiho setkani zucastnit.asi bych uvital setkani treba nekde ve sklipku s moznosti prohlednout si nejakou skutecnou fve,ale to je dulezite asi jen pro nas,nepolibene elektrikou a nemajici zatim fve,coz nebude tu asi velky pocet.Jeste bych chtel podekovat adminovi za toto forum a taktez prispevovatelum,hlavne tem,kteri i nezistne radi nam,kteri elektrice moc nerozumi.
swan1

Re: Setkání Sluneční blesk.

Příspěvek od swan1 »

Tak 300 či 500.-Kč ??
Kolko si mám rozmeniť ? :))))
střídač
Příspěvky: 544
Registrován: stř led 02, 2013 4:28 pm

Re: Setkání Sluneční blesk.

Příspěvek od střídač »

swan1 píše:Tak 300 či 500.-Kč ??
Kolko si mám rozmeniť ? :))))
Přátele, jsou to stále vaše peníze, nejde o vstupenku, či poplatek. Úhrada dopředu je jen odhad pro provozovatele kolik asi zajistit obsluhy a nakoupit do kuchyně.

Tudíž určitě 300,-. Nakonec, berou i eura, jen v nevýhodném kurzu.

Všem přeji šťastnou cestu. Snad se rozmyslí a přejede víc fotovoltaiků. Jsou všichni vítáni.
rob.brno
Příspěvky: 960
Registrován: sob čer 09, 2012 9:14 am

Re: Setkání Sluneční blesk.

Příspěvek od rob.brno »

Pokud se nic "neposejří" přijedu taky.

Je lepší parkovat na severu na velkém parkovišti nebo na silnici z jihu?
střídač
Příspěvky: 544
Registrován: stř led 02, 2013 4:28 pm

Re: Setkání Sluneční blesk.

Příspěvek od střídač »

rob.brno píše:Pokud se nic "neposejří" přijedu taky.Je lepší parkovat na severu na velkém parkovišti nebo na silnici z jihu?
Záleží na vkusu. Na parkoviště na silnici z jihu je vidět z oken salonku. Je li třeba a by byl mazlík pod kontrolou, pak je jediná možnost jih.
honzaL
Příspěvky: 412
Registrován: pon kvě 21, 2012 11:33 am
Bydliště: Hradec Kráové

Re: Setkání Sluneční blesk.

Příspěvek od honzaL »

Vytvoril jsem si rychle vizitku s logem MYPOWER (snad se mypower nebude zlobit). Davam k pouziti vsem, kdo se zucastni setkani. Dopiste si prosim svoje udaje.
Přílohy
vizitka_blank.jpg
vizitka_blank.jpg (11.83 KiB) Zobrazeno 1711 x
18x 550Wp, 16xLiFePO 780Ah (stáří 0, 8, 10 let), STUDER: 3x MPPT VT65; 3x Xtender 4000-48. PLC UNIPI
(v minulosti = CEEG 15x230 Wp, 16xLiFePO 500 Ah, MS TS60A, Studer 4000-48, PLC Siemens,)
mopadzi
Příspěvky: 991
Registrován: úte led 24, 2012 8:55 am
Lokalita: Okolí Uherského Brodu
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Setkání Sluneční blesk.

Příspěvek od mopadzi »

tak mě se dnes vse po....omlouvám se..přeji podnětnou diskusi a příjemnou zábavu :)
kdo si hraje nezlobí
9xRenesola 240Wp+9x Benq 265Wp, 6xTrina 410Wp, 14x Leapton 450Wp, 2xStuder VT65 1xVT 80, 2x XTM4000-48, 40kW Lifepo4..vše ve výstavbě, hotovo 99%. BMW i3 BEV
kobe
Příspěvky: 19
Registrován: sob črc 07, 2012 5:19 pm

Re: Setkání Sluneční blesk.

Příspěvek od kobe »

Dekuji Stridacovi za perfektni organizaci.
Myslim, ze podobne setkani by se mohlo casem zopakovat.
Cesty do Olomouce urcite nelituji.
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: Setkání Sluneční blesk.

Příspěvek od mypower.cz »

Soushlas s "kobe", jsem rad, ze jsem mel tu cest osobne videt lidi ze zdejsiho fora a ze jsem nasel cas se alespon na par hodin ukazat. Stalo to za to. Prijemne posezeni, prijemna diskuze, vyborny smazak s hranolkama. Videoprojektor by mohl na pristim srazu byt docela uzitecna vec - viz diskuze o uzemeni a malovani schemat. Navrhuji jmenovat stridace vrchnim organizatorem budoucích srazů, protoze bez jeho organizace bychom se asi nikdy nesesli. Vyborna prace.
Wagoneer
Příspěvky: 180
Registrován: stř kvě 30, 2012 2:46 pm

Re: Setkání Sluneční blesk.

Příspěvek od Wagoneer »

Díky " střídačovi" za jeho demokratický přístup při organizování srazu. Bez toho bychom se asi nesešli a já bych nepoznal
spoustu zajímavých lidí se stejným koníčkem a nedozvěděl se mnoho nového.
Mile mne překvapil počet účastníků, je vidět, že tato záliba stmeluje.
Doufám, že toto setkání nebylo poslední.
Uživatelský avatar
Frenky
Příspěvky: 815
Registrován: pon led 21, 2013 6:36 pm
Lokalita: Doubravička
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 8700
Kapacita baterie [kWh]: 25
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE
Bydliště: Doubravička

Re: Setkání Sluneční blesk.

Příspěvek od Frenky »

Děkuji také "střídačovi" za všechno starost a trpělivost. Moc jsem se dozvěděl a poznal moc fajn lidičky.
Pokud jde o videoprojektor, tak mám jeden k dispozicí, tak snad ho příště vezmu.

PS: Dostal jsem od střídače za úkol spotřebovat všechny jednohubky, takže asi uspořádám mejdan, abych je spotřeboval :-)
24x Solární panel JINKO SOLAR 225 Pmpp=225W, 2x Regulátor STUDER VT-80, 2x Střídač Studer XTM 4000-48, BSP, RCC, 1x AKU 48V LFP200Ah 1x AKU 48 V LFP280Ah. Řizení a dohled, SDS, vlastní vyčítání arduinem DUE v krabičce (ARMOSY), export dat do RPi s databází a html stránkou.
http://95.85.214.80, viewtopic.php?t=4809
luge
Příspěvky: 751
Registrován: ned lis 13, 2011 5:52 pm
Bydliště: SK

Re: Setkání Sluneční blesk.

Příspěvek od luge »

Pripájame sa zo Slovenska s vďakou strídačovi za organizáciu prvého zrazu ozaj super ludí z tohto fora a samozrejme adminovi a mypower.cz bez ktorého by to nebolo možné. :)Už sa tešíme na ďalší zraz.
Uživatelský avatar
abrams
Příspěvky: 2774
Registrován: ned črc 17, 2011 12:19 pm
Lokalita: Brno
Bydliště: Brno

Re: 1. setkání Sluneční blesk.

Příspěvek od abrams »

Zdravím ,

taktéž děkuji za příjemě strávený čas a za perfektní Střídačovu organizaci :yes: .
Ale zapomělo se na jedo ... popřát Filipovi k svátku :handshake: , ikdyž jej má až dnes . Tak alespoň touto cestou :
Vše nejlepší k svátku Filipe :celebrate1: .

Elektronům zdar
3,96kWp monokrystalů + 2x regl PCM60X + 24kWh LiFePO4 + 6kW HF sínus měnič , celé na 52V systému .
Chibi v textu vyhrazeny :D
swan1

Re: Setkání Sluneční blesk.

Příspěvek od swan1 »

Zdar,
taktiež díky za super stretko a individuálny prístup Abramsa, Kybosa a hlavne Wagoneera.
Tom , mal som pre Teba v aute niečo tekuté (nie elektrolyt))))). :wall:
Snáď nabudúce , možno aj v Přerove na nákupe....
honzaL
Příspěvky: 412
Registrován: pon kvě 21, 2012 11:33 am
Bydliště: Hradec Kráové

Re: Setkání Sluneční blesk.

Příspěvek od honzaL »

mypower.cz píše:Soushlas s "kobe", jsem rad, ze jsem mel tu cest osobne videt lidi ze zdejsiho fora a ze jsem nasel cas se alespon na par hodin ukazat. Stalo to za to. Prijemne posezeni, prijemna diskuze, vyborny smazak s hranolkama. Videoprojektor by mohl na pristim srazu byt docela uzitecna vec - viz diskuze o uzemeni a malovani schemat. Navrhuji jmenovat stridace vrchnim organizatorem budoucích srazů, protoze bez jeho organizace bychom se asi nikdy nesesli. Vyborna prace.
Taky jsem moc rad, ze mi to na setkani vyslo. Ted lituju, ze jsem to nestihl drive nez ve 12.00 hlavne proto, ze jsem v aute mel projektor, ktery dokaze zobrazovat i to co clovek kresli na papir. Netusil jsem, ze byl o projektor zajem (taky nebylo kde promitat, bila rovna stena tam nebyla). Tak sorry, jinak moc diky za setkani.
18x 550Wp, 16xLiFePO 780Ah (stáří 0, 8, 10 let), STUDER: 3x MPPT VT65; 3x Xtender 4000-48. PLC UNIPI
(v minulosti = CEEG 15x230 Wp, 16xLiFePO 500 Ah, MS TS60A, Studer 4000-48, PLC Siemens,)
Uživatelský avatar
jarík
Příspěvky: 75
Registrován: úte zář 25, 2012 1:46 pm
Bydliště: SK

Re: Setkání Sluneční blesk.

Příspěvek od jarík »

Chcem sa všetkým podakovať za ich rozhodnutie zúčastniť sa prvého ročníka akcie Slnečný blesk *sun* .
Od každého som sa dozvedel niečo nové. Aj ked nie som až takým účastníkom na fóre vidím ža sa admin
môže smelo pochváliť kvalitou fóra, ktorú dopĺňajú aj samotný účastníci svojimi príspevkami. Sú to úžasný ľudia.
Prajem všetkým veľa úspechov v aplikvaní teoretických skúseností do praxe :repair: :fuuu: a potom už len
veľa slnečných dní :yes:
Harry
Příspěvky: 141
Registrován: pon bře 05, 2012 10:33 pm

Re: Setkání Sluneční blesk.

Příspěvek od Harry »

Hoj děcka....a když byla ta akce tak uspěšná, neudělal někdo nějakou momentku/fotku typu "účastníci setkání Sluneční blesk"? a není nějaká statistika? kolik lidí přijelo atd?
swan1

Re: Setkání Sluneční blesk.

Příspěvek od swan1 »

Hoj , bolo nás v obednej špičke "do 20 kusov!" , foto mám , no neviem či ich môžem zverejniť :celebrate3:
Wagoneer
Příspěvky: 180
Registrován: stř kvě 30, 2012 2:46 pm

Re: Setkání Sluneční blesk.

Příspěvek od Wagoneer »

Swan - " elektrolyt" schovej, ještě se bude hodit....:-)

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek