Setkání Sluneční blesk.

Novinky na MyPower.CZ, podpora, návrhy, nápady, náměty, stížnosti ...
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: Setkání Sluneční blesk.

Příspěvek od mypower.cz »

swan1 píše:Hoj , bolo nás v obednej špičke "do 20 kusov!" , foto mám , no neviem či ich môžem zverejniť :celebrate3:
Muj xicht je verejne znamy z nekolika clanku na ekobydleni a dalsich, za me s tim nemam problem, otazka co ostatni :) Zeptejme se zdali je nekdo kdo vylozene nechce aby bylo zrejme ze byl na srazu a pokud se nekdo takovy najde, tak ho na fotce jednoduse rozmaznem jak pomeranc na zdi :D - stacilo by mi fotky poslat, klidne je vhodne oriznu a upravim. Je tu nekdo takovy komu by pritomnost na fotce vadila? Pravda toto by mohlo byt na pristim srazu automaticke ze fotografovani povoleno s tim, ze kdo vyslovne nebude chtit, ten by tuto skutecnost predem oznamil, sedl si tak, aby s tim fotograf nemel problem, nebo proste jeho pritomnost by byla zamaskovana, nebo by fotograf fotky komponoval tak, aby dotycny videt nebyl.
Wagoneer
Příspěvky: 180
Registrován: stř kvě 30, 2012 2:46 pm

Re: Setkání Sluneční blesk.

Příspěvek od Wagoneer »

Já problém nemám a rád bych nějaké foto měl..
:-)
Uživatelský avatar
Frenky
Příspěvky: 815
Registrován: pon led 21, 2013 6:36 pm
Lokalita: Doubravička
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 8700
Kapacita baterie [kWh]: 25
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE
Bydliště: Doubravička

Re: Setkání Sluneční blesk.

Příspěvek od Frenky »

S focením problém taky nemám, s tou výhradou, aby foto nebyla přilepena na cukřenku jako výstraha proti dětem aby tolik nesladily :lol:
24x Solární panel JINKO SOLAR 225 Pmpp=225W, 2x Regulátor STUDER VT-80, 2x Střídač Studer XTM 4000-48, BSP, RCC, 1x AKU 48V LFP200Ah 1x AKU 48 V LFP280Ah. Řizení a dohled, SDS, vlastní vyčítání arduinem DUE v krabičce (ARMOSY), export dat do RPi s databází a html stránkou.
http://95.85.214.80, viewtopic.php?t=4809
kobe
Příspěvky: 19
Registrován: sob črc 07, 2012 5:19 pm

Re: Setkání Sluneční blesk.

Příspěvek od kobe »

S rozesláním fota účastníkům problém nemám.
Volně na net prosím nedávat!
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: Setkání Sluneční blesk.

Příspěvek od mypower.cz »

kobe píše:S rozesláním fota účastníkům problém nemám.
Volně na net prosím nedávat!
jo.. tak tohle je prvni prani o nezverejneni, ktere by melo byt respektovano. Kdyz to sem dame, je to verejne na netu. Pokud mi tedy budou fotky zaslany, muzu je upravit tak aby na nich kobe nebyl videt. Ovsem jedna vec je ze netusim ktery kobe vlastne byl :) U par lidi jsem nepostrehnul nick :) Je nekdo dalsi kdo si nepreje byt zverejnen ?
Uživatelský avatar
jose
Příspěvky: 277
Registrován: pon zář 12, 2011 2:25 pm
Bydliště: Kvasice

Re: Setkání Sluneční blesk.

Příspěvek od jose »

Rozeslání účastníkům je dobrá varianta
Měnič Xantrex XW6048; 0,5 baterie Tesla Model 3 (40 kWh)

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek