low cost FVE co funguje

Porada před realizací, doporučení, rady, nápady týkající se plánovaných ostrovních nebo poloostrovních systémů, projektování, zkušenosti, schémata, vhodné komponenty
Uživatelský avatar
dipos
Příspěvky: 73
Registrován: čtv pro 02, 2021 8:12 pm
Lokalita: Jindřichov u Krnova
Systémové napětí: >48V
Výkon panelů [Wp]: 2 700
Kapacita baterie [kWh]: VŽDY bude 0 kWh
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE
Bydliště: Ostrava-město

Re: low cost FVE co funguje

Příspěvek od dipos »

:home:
palonew píše: úte bře 19, 2024 1:21 pm tie co som kupil su tam uz neni boli za 75 dal mi ich za 50, a pochadzali z moravy. https://dom.bazos.sk/inzerat/162748928/ ... panely.php teraz su 430W za 55E, musis sledovat , ked niekto potrebuje rychle rozpredat kamion da sa dohodnut na cene a mne to aj doviezli.
To je za 936 kusů?
Tak to se vyplatí otevřít SolarShop. :home:
Jinak neuvádí technická data, ale to vlastně není podstatné.
Vlkzajac měl naprosto jasný názor. FVE se projektuje od konce. Panely jsou to poslední co se dopočítá.
Sluneční ohřívárna TUV 2,7 kWp, ECO Solar Boost 3 kW ( provozní záloha ), ECO Solar Boost 3,5 kW PRO, Boilery 120 L + 100 L + další tepelné spotřebiče Remoska, olejový radiátor, varná konev, fritéza.
Stále zůstavá ještě na střeše, musím jít k lékaři ?? NE, kašlu už na to, účel plní perfektně a utrácet další peníze kvůli pár kWh za ledničku nemá smysl jak ekonomický tak i zvýšený nárok na provoz.
palonew
Příspěvky: 14
Registrován: pon bře 11, 2024 2:16 am
Lokalita: Bratislava

Re: low cost FVE co funguje

Příspěvek od palonew »

skladnik z hagard hall mi povedal ze ***denne predaju 3 kamiony panelov. Na bazosi sa hraju na velkodoodavatelov ale ked si das tu robotu , chvilu to sleduje a obvolavas , tak sa ti podari s niekym vyjednat aj dobru cenu za par kusov.

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek