Otázka ohledně programu WatchPower.

Diskuze na téma zařízení určených pro převod a stabilizaci napětí, zejména DC/AC měniče a DC/DC měniče, zkušenosti, teorie, praxe ...
Uživatelský avatar
michalbury
Příspěvky: 1
Registrován: ned dub 09, 2023 5:25 pm
Lokalita: Dětmarovice

Otázka ohledně programu WatchPower.

Příspěvek od michalbury »

Zdravím jsem zde nový tak se předem omlouvám kdyby byla tato otázka položena a já to zde píši znovu.

Jelikož jsem už v koncích tak hledám moudrost na internetu, potřeboval bych poradit proč když mám program Watchpower který používá drtivá většina lidi mi prostě nejde spustit sledování. Vlastním měniče iSolar SPS 3KW/ iSolar SMG-II-3,6KW WI-Fi a z mě z neznámého důvodu po připojení USB kabelu stále nechce odesílat data nebo-li neukazují data. Tímto bych právě chtěl oslovit zdejší lidi o pomoc, jestli náhodou netuší jak nebo čím by tato věc mohla být. Předem děkuji všem kdo projeví jakoukoliv pomoc. ;)
sisdale
Příspěvky: 272
Registrován: sob črc 02, 2022 9:13 pm
Bydliště: středočeský kraj, 400 m n.m.

Re: Otázka ohledně programu WatchPower.

Příspěvek od sisdale »

Na menic lze pripojit pouze jedno externi zarizeni: rs232, usb (uvnitr je prevodnik na stejne rs232) nebo WiFi modul. Nemas nahodou pripojeny wifi modul, jez komunikuje uvnitr na stejne rs232 a tak to komunikaci s pocitacem znemoznuje?
8.56 kWp - orientace JJV (160st.) sklon 23 st. - PERC, 72-half cut, bifacial
11 kW invertory - 2x Sorotec REVO II 5.5kW (aka Easun iGrid VE II 5.5kW) v paralelenim 1f zapojeni
33 kWh LiFePO4 baterie - cylindrical pack 100 AH a dve prismatic REPT 280 AH v 16-ti clankovem provedeni
plně elektrický dům, plná automatizace, 50+ ESP8266 + RPi, inteligentní vytěžovaní - samoučící prediktivní energetické rozvrhovaní
více v mém domovském vlákně zde

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek