články z elektromobilu

Kombinované úložiště Pb + Life, Pb + Lion, Pb + NiCd, jejich správné propojení, údržba, zkušenosti a praxe. Přechod na úložiště různých typů, PB > Life, PB > Li-ion ...
mirekcafa
Příspěvky: 345
Registrován: úte zář 06, 2022 2:47 pm
Lokalita: českotřebovsko
Systémové napětí: 48V
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE
Bydliště: českotřebovsko

články z elektromobilu

Příspěvek od mirekcafa »

Sem tam vidím nabídku na články z auta. Mohl by mi někdo přiblížit jak to funguje? Na co se zaměřit při potřebě např. 48v a 200A. Nemám o tom ani páru a tak se mi ty nabídky zdají docela levný. Je s tím nějaký problém?
Měnič Easun SMX II 5,6 Kw, 7x Huasun HTJ 445Wp stříbrný rám, bifaciální, Lifepo4 16x 105 AH JK BMS
jahodovák
Příspěvky: 1931
Registrován: ned dub 02, 2017 3:45 pm
Lokalita: podhůří Orlických hor
Výkon panelů [Wp]: 7500
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE

Re: články z elektromobilu

Příspěvek od jahodovák »

Snad jedinej problém je,když ti prodejce prodá něco,co neodpovídá popisu,třeba stáří a hlavně kapacita,to se potom klidně může stát že i levná koupě je pěkně drahá.Mohu ale potvrdit,že vše co jsem koupil tady na foru odpovídalo a slouží to k mé spokojenosti.
7,5kWp-
aexpert max 8 kw,power jack 10 kw a cca 45kW LIFE A LION
mirekcafa
Příspěvky: 345
Registrován: úte zář 06, 2022 2:47 pm
Lokalita: českotřebovsko
Systémové napětí: 48V
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE
Bydliště: českotřebovsko

Re: články z elektromobilu

Příspěvek od mirekcafa »

jde mi o to že pokud bych do toho šel tak vůbec nevím podle čeho bych se měl orientovat....volty, ampery kolik jich dát dohromady aby to mělo parametry...prostě nějaký základní info o zapojení
Měnič Easun SMX II 5,6 Kw, 7x Huasun HTJ 445Wp stříbrný rám, bifaciální, Lifepo4 16x 105 AH JK BMS

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek