Baterie z Blackcelltech

LiFePO4, LiFeYPO4, atd., zkušenosti, rady, tipy ...
fofo44
Příspěvky: 28
Registrován: čtv zář 01, 2022 12:46 pm

Baterie z Blackcelltech

Příspěvek od fofo44 »

V nejakom fore som narazil na odkaz vraj na seriozneho predajcu Lifepo4 baterii.
https://blackcelltech.com/cs
Nemáte niekto skusenosti pripadne vaše názory?
kodl69
Příspěvky: 7403
Registrován: sob črc 19, 2014 8:56 pm
Lokalita: severně od Brna
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 8kWp
Kapacita baterie [kWh]: 12kWh
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Baterie z Blackcelltech

Příspěvek od kodl69 »

Na první pohled je to překupník, kterej nemá nic skladem, a vozí to přímo z číny. To mi jako moc solidní nepřijde.
ostrov skoro 8kWp neustále ve stádiu zrodu: smartshunt(ex WBJR), MPPT150/45, MPPT 250/100(ex midnitesolar 150 clasic lite), 16S a různě P cca 340Ah Winston, MP II 5000,( ex Powerjack 8kW, ex samodomo cca 4kW). 48V DC rozvody a spotřebiče.
fofo44
Příspěvky: 28
Registrován: čtv zář 01, 2022 12:46 pm

Re: Baterie z Blackcelltech

Příspěvek od fofo44 »

Uz som našiel kde som to čital https://www.facebook.com/groups/5647707 ... =blackcell
Su tam pozitívne skusenosti ale stale som v pochybách.
vla
Příspěvky: 1190
Registrován: čtv bře 12, 2015 10:18 pm
Lokalita: Praha 6
Bydliště: Praha 6

Re: Baterie z Blackcelltech

Příspěvek od vla »

Kodl: Tak to dneska funguje, zboží se vozí z Číny. Mám baterky od Mikela, každou chvíli nemá zboží, vozí ho z Číny. Takže splňuje tvoje předpoklady pro překupníka. Jsem s ním spokojen, jako i hromada dalších a pokud budu potřebovat koupím opět u něj a bez pochybností a pokud zboží nebude, tak si počkám až přijde a rozhodně by mě nenapadlo nazývat ho překupníkem. Ono je jednoduché napsat o někom, koho neznáme, že je překupník.
Nemám rád tenhle stát.
Uživatelský avatar
fugas
Příspěvky: 2222
Registrován: sob pro 21, 2013 6:58 pm

Re: Baterie z Blackcelltech

Příspěvek od fugas »

Myslím že to nejde srovnávat. To že Mikel nemá je důsledkem obrovské poptávky po zboží, které dřív běžně měl skladem. Kdo ale zboží objednává návazně na momentální poptávku a s marží přeprodává, je překupník.
Isolar 5kW (Axpert klon), LiFePo4 202Ah Lishen 18s.Nyní v přestavbě P106 Electric z projektu LiFePo4 na LiIon 100Ah.
vla
Příspěvky: 1190
Registrován: čtv bře 12, 2015 10:18 pm
Lokalita: Praha 6
Bydliště: Praha 6

Re: Baterie z Blackcelltech

Příspěvek od vla »

Ne, mě jen vadí, že o někom koho neznáme můžeme napsat, že je překupník. To by pak každý obchodník byl překupník, protože nakoupí a s přirážkou prodá a tak to určitě není. To že Mikel nemá je otázkou velké poptávky, to je jasné, ale stejné to může a pravděpodobnš je i u jiných prodejců. V momentě, kdy někdo prodává levněji, než je řekněme průměr trhu, tak to podle mě není překupník. Překupník se snaží levně nakupit a předraženě prodat. A pochybuji, že si kolega v dotazu vybral nejdražšího prodejce a zjišťuje, jestli je solidní, aby u něj nakoupil. Nebo úplně krátce, pomlouvat se nemá!
Nemám rád tenhle stát.
eman
Příspěvky: 997
Registrován: pát srp 31, 2012 9:20 pm
Lokalita: Praha
Systémové napětí: 48V
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Baterie z Blackcelltech

Příspěvek od eman »

fofo44 píše:Uz som našiel kde som to čital https://www.facebook.com/groups/5647707 ... =blackcell
Su tam pozitívne skusenosti ale stale som v pochybách.
Je tam pozitivní zkušenost jenom ve smyslu, že aku přišli a mají napětí. Že jde o Grade A za 3tis s daněma a dopravou, tomu může věřit jen blázen.
3,3kWp + 3,4kWp JJZ, 2x SmartSolar 150/85, 3xVictron MP II 5kVA v 3F režimu, Smartshunt, Cerbo GX, 16x120Ah LiFePO4 s JK BMS B2A24S20P.

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek