Easun wifi modul zapomenuté heslo

Měniče stejnosměrného proudu na střídavý proud, porovnání účinnosti, ztráty, optimalizace použití měničů, střídače v UPS - záložní zdroje.
mirekcafa
Příspěvky: 345
Registrován: úte zář 06, 2022 2:47 pm
Lokalita: českotřebovsko
Systémové napětí: 48V
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE
Bydliště: českotřebovsko

Easun wifi modul zapomenuté heslo

Příspěvek od mirekcafa »

Je nějaká možnost jak tu krabičku dát do továrního nastavení?? Resetovací tlačítko nemá nebo nemůžu najít a nechce se mi připojit. Mezitím jsem asi i zapoměl heslo..Potřeboval bych to nějak resetovat
Měnič Easun SMX II 5,6 Kw, 7x Huasun HTJ 445Wp stříbrný rám, bifaciální, Lifepo4 16x 105 AH JK BMS
DJJaro
Příspěvky: 28
Registrován: pon úno 13, 2023 11:41 am

Re: Easun wifi modul zapomenuté heslo

Příspěvek od DJJaro »

Trochu po, ale možno niekomu pomôže . Treba napísať číňanovi, čo prevádzkuje Cloud server, kde sa ten wifi modul pripája a ten ti zmaže učet, vytvoríš si potom nový. Mám aj kontakt, komu bude treba, pošlem SZ.
mirekcafa
Příspěvky: 345
Registrován: úte zář 06, 2022 2:47 pm
Lokalita: českotřebovsko
Systémové napětí: 48V
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE
Bydliště: českotřebovsko

Re: Easun wifi modul zapomenuté heslo

Příspěvek od mirekcafa »

Pošli mi ten kontakt prosím, psal jsem už dvakrát na nějakýho mejla a žádná odezva...
Měnič Easun SMX II 5,6 Kw, 7x Huasun HTJ 445Wp stříbrný rám, bifaciální, Lifepo4 16x 105 AH JK BMS
crazymen
Příspěvky: 5
Registrován: sob srp 05, 2023 7:37 pm
Lokalita: Hodonín

Re: Easun wifi modul zapomenuté heslo

Příspěvek od crazymen »

DJJaro píše:Trochu po, ale možno niekomu pomôže . Treba napísať číňanovi, čo prevádzkuje Cloud server, kde sa ten wifi modul pripája a ten ti zmaže učet, vytvoríš si potom nový. Mám aj kontakt, komu bude treba, pošlem SZ.
Ahoj, mohl bys mi prosím také poslat ten kontakt?
Mám čerstvě koupený Aesun a trochu s tím bojuju.

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek