Prodám NiCd baterie SAFT MRE 100

Archiv ukončených inzerátů
stepynek
Příspěvky: 38
Registrován: čtv kvě 17, 2012 4:57 pm
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Prodám NiCd baterie SAFT MRE 100

Příspěvek od stepynek »

Prodám trakční NiCD baterie Saft MRE 100 6V 100Ah vodou chlazené osazené ve voze Peugeot 106 Electric. 5 roky zpět provedena výměna elektrolitu a oživení článků. Od té doby najeto cca 18tkm. Dojezd na jedno nabití je cca 50km v kopcích. Baterie jsou série 18x 2003 2x série 2000
cenaje k jednání. K dispozici je 20 kusů, jsou vyndány z auta. Důvod prodeje přechod na LiFePo4
stepynek
Příspěvky: 38
Registrován: čtv kvě 17, 2012 4:57 pm
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: Prodám NiCd baterie SAFT MRE 100

Příspěvek od stepynek »

Prosím Vás
Nepište mi, že baterky jsou určitě špatné, najel jsem na nich 17tkm bez vážného problému. Dojezd uvádím v kopcich. Co jsem je měřil po ujeti, tak by ještě něco daly. Sám jsem potřeboval dojezd 35km max. a na toto mi bezproblemu stačily. Nezapomeňte, že tyhle auta jako nová ujela od výrobce 80km na jedno nabití. Dal jsem na ně 50km u nás na Vysočině. Nabíjel jsem je běžně zhruba na 50% co ukazovalo auto při návratu domů.
Kapacitu nemám jak změřit. Mám udělaný 100A odpor, kterým je zatěžují. Plně se mi osvědčil, když testoval jiné baterky. Pokud má někdo měřák na kapacitu, rád ho uvidím a může si je proměřit. Voda byla pravidelně dolevana.
Cena je k jednání, rád smlouvam, ale zadarmo je nedám
Naposledy upravil(a) stepynek dne úte čer 18, 2019 9:21 am, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
diablo007
Příspěvky: 3204
Registrován: stř lis 28, 2018 7:57 pm
Bydliště: Vyškov

Re: Prodám NiCd baterie SAFT MRE 100

Příspěvek od diablo007 »

A co napsat u nabídky na prodej cenu zboží což bych řekl že je celkem normální věc aby si o ní případný zájemce nemusel psát nevidím v.tom žádnou logiku .
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: Prodám NiCd baterie SAFT MRE 100

Příspěvek od mypower.cz »

diablo007 píše:A co napsat u nabídky na prodej cenu zboží což bych řekl že je celkem normální věc aby si o ní případný zájemce nemusel psát nevidím v.tom žádnou logiku .
Zajemce muze cenu za baterky nabidnout takovou, jakou poklada za prijatelnou a za kolik by to koupil. V tom zadny problem preci neni. Nebo si muze vyptat jeste jine detaily, na zaklade cehoz se rozhodne.
Uživatelský avatar
diablo007
Příspěvky: 3204
Registrován: stř lis 28, 2018 7:57 pm
Bydliště: Vyškov

Re: Prodám NiCd baterie SAFT MRE 100

Příspěvek od diablo007 »

To sice může ale prodávám nějaké zboží a mám nějakou představu o ceně kterou zdelim a napíšu že je k jednání pak je na co reagovat ale když vidím inzeráty bez ceny většinou už ani nemám náladu sondovat cenu kterou stejně každý má a místo aby ji napsal rovnou řekne k jednání. Když se na tržišti obchodníka zeptáš na cenu neřekne ti kolik dáš řekne ti cenu a pak se smlouva ne?
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: Prodám NiCd baterie SAFT MRE 100

Příspěvek od mypower.cz »

Jsem presvedcen ze kupujici ma stejne tak predstavu o cene, ktera je pro neho akceptovatelna a prodavajici dava kupujicimu znacny prostor. Dal bych toto tema zde v inzeratu neresil, jsme tu silne offtopic a nechal prostor pripadnym kupujicim, kteri jsou ochotni prodavajicimu cenu nabidnout a vyjednat si ji s prodavajicim. Srovnani s trzistem neni az tak uplne adekvatni. Ja jako programator take nesnasim, kdyz se mam terfovat do toho co je pro kupujiciho akceptovatelne a co ne. Kazdy kupujici toto vi taky predem, kolik za to je ochoten dat a kolik uz ne, respektive kolik na to ma.

Diky za pochopeni. Diskuzi o navrzich ceny dale smerujte prosim do pravidel bazaru.
Uživatelský avatar
diablo007
Příspěvky: 3204
Registrován: stř lis 28, 2018 7:57 pm
Bydliště: Vyškov

Re: Prodám NiCd baterie SAFT MRE 100

Příspěvek od diablo007 »

https://auto.bazos.cz/inzerat/103636005 ... RE-100.php
Aby se lidé nemuseli ptát po pm tak na bazosi to prodává a má uvedenou i cenu (nevím proč tam to jde a zde ne)
stepynek
Příspěvky: 38
Registrován: čtv kvě 17, 2012 4:57 pm
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: Prodám NiCd baterie SAFT MRE 100

Příspěvek od stepynek »

No tak cenu už víte je 1990.-
K dispozici je série 2003 a to 18 kusů. 2001 prodávat nebudu - jsou taky funkční a mám pro ně další využití.
Nejsem zde tak často a opomněl jsem to. Ten kdo opravdu zájem má, tak napíše. Pokud má trochu soudnost a nabídne rozumnou částku na které se dá dal jednat, tak se určitě domluvíme.