Vedení od panelů

Palalelní, sériové, sérioparalelní, spojení různých panelů, propojení při různé orientaci střechy, vnitřní zapojení panelu, ochranné diody, diskuze, rady a praktické zkušenosti
syncon
Příspěvky: 7
Registrován: stř led 30, 2019 10:58 am

Re: Vedení od panelů

Příspěvek od syncon »

a mužete prosím doporučit něco jiného ?
Vitek
Příspěvky: 1917
Registrován: pát bře 15, 2019 7:44 am

Re: Vedení od panelů

Příspěvek od Vitek »

tak na klimatizaci většinou potřebuješ 230 V sinus. Taky sem řešil podobný problém před 2 měsícema, dopadlo to tak že mám 7,2 kW panelů, sinus střídač pip 5048mk, stringy budou v serii, poloostrovní měnič a s tim se dá už asi hrát, vydrž počkej až to zprovozním a ukážu ti co to jest.

na otázku návratonosti se zeptej místních borců, jestli se už systém někomu vrátil, mě ne jsem minus 160k
Uživatelský avatar
diablo007
Příspěvky: 3204
Registrován: stř lis 28, 2018 7:57 pm
Bydliště: Vyškov

Re: Vedení od panelů

Příspěvek od diablo007 »

Místo modráska vezmi axpert king nebo obdobu mpp solár měla by to být verze mk což má asi i tedy vitecek aterky dej jen aby se neřeklo umí jet defakto bez nich stačí jen aby měl pár ah baterku on má režim kdy jede solár pricucava z ds a baterku má jen pro výpadek takže je to forma upsky. Penely můžeš rozšířit u 5kw verze až na 4kwp a máš rezervu na to dodatečně rozšíření jak jsi psal akorát místo toho abys pak kupoval druhého modrého budeš mít jedno zařízení které hold zapaltis hned na začátku
syncon
Příspěvky: 7
Registrován: stř led 30, 2019 10:58 am

Re: Vedení od panelů

Příspěvek od syncon »

http://shop.mypower.cz/kombi-menic-axpe ... w-pf1-3194 a co tohle 8 měsíc by nebyl problém ale ani v návodu sem se nedočet jestli umí zabránit přetoku do Čezu ?
Uživatelský avatar
diablo007
Příspěvky: 3204
Registrován: stř lis 28, 2018 7:57 pm
Bydliště: Vyškov

Re: Vedení od panelů

Příspěvek od diablo007 »

Jelikož to není hybrid jede buď z měniče nebo z ds takže tam nehrozí pretoky

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek