Uchycení konstrukce - plechová střecha

Montáže panelů na střechy, fasády, terasy, balkóny, konstrukce, háky, spojky, šrouby, upevnění, ukotvení, profily, odolnost proti povětrnostním vlivům
Uživatelský avatar
diablo007
Příspěvky: 3204
Registrován: stř lis 28, 2018 7:57 pm
Reputace: 239
Bydliště: Vyškov

Re: Uchycení konstrukce - plechová střecha

Příspěvek od diablo007 »

NOPARasito píše:
Super, kdybych tohle instaloval, prodrazila by se mi instalace v radech tisicu, ale samozrejme je to komercni vec, proc ne. Za 10 let jsem nezaznamenal, ze bych bez teto veci neco pokazil ;-))))))).
No tak pokud máš panely ve stringu je průchod na začátku a na konci pokud jsou dva stringy nad sebou vs řadě tak stále na začátek i konec stačí jedna tak to nejsou tak moc tisíce záleží jak máš řešeny stringy
Uživatelský avatar
NOPARasito
Příspěvky: 2485
Registrován: čtv črc 19, 2018 12:14 am
Reputace: 180
Bydliště: Vidiek, Trhanova Lhota

Re: Uchycení konstrukce - plechová střecha

Příspěvek od NOPARasito »

diablo007 píše:
NOPARasito píše:
Super, kdybych tohle instaloval, prodrazila by se mi instalace v radech tisicu, ale samozrejme je to komercni vec, proc ne. Za 10 let jsem nezaznamenal, ze bych bez teto veci neco pokazil ;-))))))).
No tak pokud máš panely ve stringu je průchod na začátku a na konci pokud jsou dva stringy nad sebou vs řadě tak stále na začátek i konec stačí jedna tak to nejsou tak moc tisíce záleží jak máš řešeny stringy
Jj pocital jsem 2stringy na 2 zdvojene pruchodky. U me jsou to tisice ;-(((
Uživatelský avatar
diablo007
Příspěvky: 3204
Registrován: stř lis 28, 2018 7:57 pm
Reputace: 239
Bydliště: Vyškov

Re: Uchycení konstrukce - plechová střecha

Příspěvek od diablo007 »

Když máš rovný plech jen kryty Falcem ten luxus schovat to do vlny hold není pak se musí utratit za průchodky nebo to poslat do komínu pro odsávání ze záchodu nebo z kuchyně s použít ho jako stoupacku a u komína se ten prostup moc těšit nemusí navrtss zposika směrem nahoru a máš vyřešeno

Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek