epsolar 3310AN ulozeni nastaveni user rezimu pomoci aplikace

Diskuze o regulátorech EP Solar
Odpovědět
jiříczech
Příspěvky: 6
Registrován: sob úno 27, 2016 7:39 pm
Reputace: 0

epsolar 3310AN ulozeni nastaveni user rezimu pomoci aplikace

Příspěvek od jiříczech »

zdravicko, chci si nastavit USER rezim pro hodnoty NICD barii a nejde mi to ulozit, mam naistalovanou aplikaci do mobilu s androidem, vse propojim kabelem, nactu si informace z mppt, v pohode komunikuje,dam nastaveni rezimu user, vse prenastavim a jakmile to chci poslat do regulatoru tak mi vyskoci chybove hlaseni a nejde ulozit,ma nekdo s komunikaci zkusenost? diky
FRSO
Příspěvky: 2253
Registrován: ned srp 14, 2011 10:13 pm
Reputace: 136
Lokalita: poblíž Hodonína
Systémové napětí: >48V
Výkon panelů [Wp]: 7200
Kapacita baterie [kWh]: 9

Re: epsolar 3310AN ulozeni nastaveni user rezimu pomoci apli

Příspěvek od FRSO »

jiříczech píše:zdravicko, chci si nastavit USER rezim pro hodnoty NICD barii a nejde mi to ulozit, mam naistalovanou aplikaci do mobilu s androidem, vse propojim kabelem, nactu si informace z mppt, v pohode komunikuje,dam nastaveni rezimu user, vse prenastavim a jakmile to chci poslat do regulatoru tak mi vyskoci chybove hlaseni a nejde ulozit,ma nekdo s komunikaci zkusenost? diky
A máš nastavené všechna napětí korektně, že není nějaké vyšší jak má být, atd, prostuduj si návod, tam je taková nápověda jak má co být vůči sobě. :)
5,4 kWp JJZ 4deg,1,8kWp JV 24deg, do 13.8.2022 bylo 3,6 kWp, MPII 5k, Victron MPPT 250/85-TR, aku 9,45 kWh Lion 15S, BMS 200A, Smart Shunt 500A.
k 6.3.2024 8115kWh

Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek