Mikroostrov Prešov 1x 230 Wp

Porada před realizací, doporučení, rady, nápady týkající se plánovaných ostrovních nebo poloostrovních systémů, projektování, zkušenosti, schémata, vhodné komponenty
Uživatelský avatar
ladforu
Příspěvky: 84
Registrován: stř bře 29, 2017 8:42 am
Lokalita: Bruntál
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE
Bydliště: Bruntál

Re: Mikroostrov Prešov 1x 230 Wp

Příspěvek od ladforu »

Dobrý večer dnes jsem na chatě vymontoval regl ,který jsem tam dal začátkem ledna....měl jsem jej tam připojený na baterky co půjdou do šrotu 2x 6V 200Ah Varta accu bloc ,nikdy na nich nebylo nic připojený krom reglu a jsou hyn....ale jde mi spíš o to,je možné,že soláry dávají tak málo ??? Jasně jsou naplocho 4krát Amorf 75Wp....(Dalších 16ks. čeká na dostavbu druhé chaty k celoročnímu bydlení...)Bydlím v podhůří Jeseníků,sníh se tady celkem drží....ale jak se drží na panelech nevím,není moc čas jezdit na chajdu.Díky za váš názor Josef
Přílohy
solar.jpg
Bez připojení k ds. Cca 8,6kwp (rozšiřuji průběžně) sys.napětí 60V, bat li ion 16s cca 1300Ah, el.peugeot 106 cca 40kWh, mppt regl 2xeasun 80a, 1x epever 60A, 1x midnite 200. 2x měnič čína à 4000 w (peak vyšší). Pořád ve výstavbě, pořád styl pavoučí hnízdo)
Uživatelský avatar
ladforu
Příspěvky: 84
Registrován: stř bře 29, 2017 8:42 am
Lokalita: Bruntál
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE
Bydliště: Bruntál

Re: Mikroostrov Prešov 1x 230 Wp

Příspěvek od ladforu »

A jinak sorry Toniček ,že jsem ti to hodil do příspěvku ,jen jsem si vybavil ,že jsem u tebe taky viděl modrý obrázky a téma počasí jsem nenašel....né že bych sáhodlouze hledal...myslím,že tady je,ale nevím,(jsem líný hledat detailněji???)
Bez připojení k ds. Cca 8,6kwp (rozšiřuji průběžně) sys.napětí 60V, bat li ion 16s cca 1300Ah, el.peugeot 106 cca 40kWh, mppt regl 2xeasun 80a, 1x epever 60A, 1x midnite 200. 2x měnič čína à 4000 w (peak vyšší). Pořád ve výstavbě, pořád styl pavoučí hnízdo)

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek