Sraz příznivců FV u Brna 24.6. 2017

Setkávání komunity fóra MyPower.CZ, minisrazy, srazy, megasrazy, oficiální i neoficiální akce, osobní sekání, diskuze ...
Uživatelský avatar
abrams
Příspěvky: 2773
Registrován: ned črc 17, 2011 12:19 pm
Reputace: 427
Lokalita: Brno
Bydliště: Brno

Re: Sraz příznivců FV u Brna 24.6. 2017

Příspěvek od abrams »

Zdravím ,

... fakt nevím :dontknow: , snad se vyjádří sám za sebe :celebrate3: . Věřím , že se příště do debat zapojí osobně :D .

Elektronům zdar *cloud*
3,96kWp monokrystalů + 2x regl PCM60X + 24kWh LiFePO4 + 6kW HF sínus měnič , celé na 52V systému .
Chibi v textu vyhrazeny :D
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am
Reputace: 521

Re: Sraz příznivců FV u Brna 24.6. 2017

Příspěvek od mypower.cz »

Jaj .. byl jsem prozrazen.

Ano ano .. byl jsem tam s vami opodal ve zlutem tricku u posledniho stolu s partnerkou a malym. Chapu ze to odeme nebylo asi uplne taktni se neozvat a je mi jasne, ze spousta z vas nevi kdo jsem a jak vypadam. Moje prvni hlaska byla "vy jste tady z toho mypower.cz", kdyz jsem vesel k baru a objednal si pivko a nekdo odpovedel "Ne to nejsme my"... a ja rekl "tak to jsem tu asi spatne" Tak jsem pak nejak nevedel ani jestli jsem vubec vitan nebo ne a nechtel jsem se nejak montovat vice nez by bylo zahodno :)

Ale poslouchal jsem vas celou dobu a mezi tim uspaval maleho v kocarku aby vas nerusil. Ledacos jsem zaslechl, napriklad historky se zenama na ostrovech, a ja se usmival, protoze podobne story znam velmi dobre taky (to byl volente kdo tyhle skvele story vypravel? nebo ten v tricku mypower byl volente ? :)) ), ale tak nejak pak uz asi nebyla vhodna chvile na vas bafnout, "hele zdar jsem admin" :) Asi by to pak uz ani nebylo correct. Nicmene jsem rad ze jsem cast z vas videl alespon na dalku pres par stolu. Na mobilika jsem se ptal abramse, ten v tom cervenym tricku :) Jsem rad ze vim kdo je clovek, ktery organizoval par dobrych srazu na Slovensku.

Prijel jsem protoze to bylo kousek od Brna kde ted bydlim v podnajmu kvuli praci. Nikdo si to prosim neberte osobne, to nebylo jako ze bych nechtel za vama ale spise jsem se tam tak nejak bohuzel vpasoval mozna sam svou chybou do role kolemjdouciho.

Na pristim srazu uz me mozna poznate :) Ja jsem z tech minulych nevydarenych srazu a ruznych drivejsich hadek na foru tak trosku opatrnejsi, nevim co cekat. Ale jak tak koukam, jste stale velice dobra parta lidi.

Az me to mozna i trosku mrzelo, ze jsem se takhle trosku oddalil :)) Ale verim ze to urcite priste vyladime :))

Mam z vas radost.

:))
Uživatelský avatar
volente
Příspěvky: 2413
Registrován: stř srp 20, 2014 1:01 am
Reputace: 421
Bydliště: Brno - venkov

Re: Sraz příznivců FV u Brna 24.6. 2017

Příspěvek od volente »

Ale to je škoda, měl jsi se přidat, uvítali by jsme tě jako všechny účastníky. Já myslím že se to docela povedlo. Tričko mypower jsem neměl, ale ženu jsem komentoval, to máš pravdu.
5,5kWp - 4x Solartec mono 180Wp +¨6x IBC 155Wp poly + 10x Solea 170Wp mono + 6x Husinage HSG 190Wp + 6x Calyxo 70Wp amorf vertikálně (JV), 2x ZN ShineSolar poly 250Wp + 2x 260Wp poly (JZ), Epever LS 3024B, Epever LS 2024B, MakeSkyBlue 20A, eSmart 3 - 60A, 19 kWh Li-Ion, Axpert MSXE PF1, 24V/3,0kW, Axpert MSXE 24V/2,4kW.
mobilik
Příspěvky: 2673
Registrován: úte úno 04, 2014 9:06 am
Reputace: 265
Bydliště: Neďaleko Košic (SR)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz příznivců FV u Brna 24.6. 2017

Příspěvek od mobilik »

Presne tak, mal si sa pridat. To co ti povedal ze to nejsme my bolo povedane rano a bolo to zo srandy, rano som sa to dozvedel. Neber vsetko osobne. Skoda, no. Nabuduce, budes musiet prist.
Toto bolo cisto priatelske posedenie z kopec zabavou. Vecer sme co to popili, pokecali. Tricko mypower mal bert. ;-)
Verim ze sa takto znova uvidime a pokecame, ci uz na SK, alebo CZ. :wink:

Odoslané z Lenovo P2a42 pomocou Tapatalku
Čo bolo bolo, bude len horšie...
Uživatelský avatar
beethowen
Příspěvky: 872
Registrován: pát čer 23, 2017 7:46 pm
Reputace: 153
Bydliště: Brno-venkov

Re: Sraz příznivců FV u Brna 24.6. 2017

Příspěvek od beethowen »

mobilik píše:No ja som ho nepozdravil, nakolko som sa to dozvedel az na druhy den, ze sedel o par stolov dalej...
Trosku smutne admin ze si sa k nam nepripojil, rad by som Ta spoznal osobne ale tak ty vies co robis...
Podla mna to takto nebolo prilis mudre tam sediet.

Jo volente a dik za super akciu a inak ten jazyk bol vynikajuci, tak ako aj hruskovica, od bethovena. :wink:
Díky za pochvalu. Příště můžu vzít zase jiný vzorek. Akce se mě taky velmi líbila, škoda že jsem nemohl zůstat déle. Příště si udělám více času.
mobilik
Příspěvky: 2673
Registrován: úte úno 04, 2014 9:06 am
Reputace: 265
Bydliště: Neďaleko Košic (SR)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz příznivců FV u Brna 24.6. 2017

Příspěvek od mobilik »

Najblizsie vezmem aj ja vinovicu moju domacu, ak este nejaka zostane. :wink:
Čo bolo bolo, bude len horšie...

Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek