koupě GRIDFREE

Hybridní elektrárny připojené do rozvodné sítě pro rodinné domy a bytové zástavby s možností plynulého řízení toku energie, popis, technické detaily, celkový výkon, fotografie.
Odpovědět
kubacernohorsky
Příspěvky: 60
Registrován: úte čer 07, 2016 11:00 am
Reputace: 0

koupě GRIDFREE

Příspěvek od kubacernohorsky »

dobrý den,chtěl bych se tu zeptat jestli někdo nevíte kde bych mohl sehnattento měnič:gridfree 1kw měnič 230v s limiterem sun-1000g
u nás ho po hledání nikde nemají,nevíte někdo kde by se dal kopit klidně i na slovensku,jediné co jsem našel je jeden eshop na slovensku ale tam mi to do čr nepošlou,jedině že by mi to někdo objednal na slovensku a pak poslal do čech.tak děkuji za každou radu :cry:
kubacernohorsky
Příspěvky: 60
Registrován: úte čer 07, 2016 11:00 am
Reputace: 0

Re: koupě GRIDFREE

Příspěvek od kubacernohorsky »

je to ta verze na 22-65V
kyocera
Příspěvky: 1197
Registrován: čtv led 15, 2015 1:37 pm
Reputace: 275

Re: koupě GRIDFREE

Příspěvek od kyocera »

Zdravím,
objednejte za CZK u i4wifi , protože níže uvedená firma GWL POWER má Vámi požadovaný měnič v nabídce
a i4wifi je jejich smluvní partner GWL POWER , který je dovozce z číny zde
https://www.ev-power.eu/Micro-Inverters ... 2-60V.html
Stejně tak Vám Vámi požadovaný typ 22V až 65V by Vám prodala firma http://eskutr.cz/cs/index
protože i firma eskutr je navázána na GVL POWER a GWL POWER Vámi požadované měnič dováží z číny.
https://www.ev-power.eu/Micro-Inverters ... 2-60V.html
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dotace NE, 6,9kWp ,reg.Harmonie Ver.1, 60A,aku 4kWh LTO,BMS Sokol 400E,řízení Leonardo, LF a HF měnič vlastní Ver.1 a Ver.2, LF Modrá trojka 3kVA,modul HIS,ohřev vody Malibu L.A.3kW,Ver.1
Příprava instalace panel 18kWp,reg.Harmonie12kW Ver.4,měnič AC-DC-AC 1f PECKA 22kW,BMS Sokol 400E řízení Leonardo 360V, modul HIS, DC modul AFDD,modul chytré řízení,Aku 360V, ohřev vody Malibu L.A.3kW,Ver.4
kyocera
Příspěvky: 1197
Registrován: čtv led 15, 2015 1:37 pm
Reputace: 275

Re: koupě GRIDFREE

Příspěvek od kyocera »

No a firma i4wifi za české koruny to má v nabídce zde
https://www.i4wifi.cz/Mikroinvertory-Gr ... 2-65V.html
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dotace NE, 6,9kWp ,reg.Harmonie Ver.1, 60A,aku 4kWh LTO,BMS Sokol 400E,řízení Leonardo, LF a HF měnič vlastní Ver.1 a Ver.2, LF Modrá trojka 3kVA,modul HIS,ohřev vody Malibu L.A.3kW,Ver.1
Příprava instalace panel 18kWp,reg.Harmonie12kW Ver.4,měnič AC-DC-AC 1f PECKA 22kW,BMS Sokol 400E řízení Leonardo 360V, modul HIS, DC modul AFDD,modul chytré řízení,Aku 360V, ohřev vody Malibu L.A.3kW,Ver.4
kubacernohorsky
Příspěvky: 60
Registrován: úte čer 07, 2016 11:00 am
Reputace: 0

Re: koupě GRIDFREE

Příspěvek od kubacernohorsky »

děkuji za odpověd,tyto obchody jsem uz kontaktoval,ale oba mi řekli že tento měnič momentálně není skladem a bude asi cca 2 měsíce trvat jeho naskladnění,ale já bych ho potřebovalmax za 1 měsíc,proto se ptám jestli nevíte kde ho sehnat klidně i mimo čr
mobilik
Příspěvky: 2674
Registrován: úte úno 04, 2014 9:06 am
Reputace: 265
Bydliště: Neďaleko Košic (SR)
Kontaktovat uživatele:

Re: koupě GRIDFREE

Příspěvek od mobilik »

Tak potom na ebay alebo alliexprese a priplatit si dopravu. Bude to ale drahsie a treba riesit aj clo...

Odoslané z Lenovo P2a42 pomocou Tapatalku
Čo bolo bolo, bude len horšie...
kyocera
Příspěvky: 1197
Registrován: čtv led 15, 2015 1:37 pm
Reputace: 275

Re: koupě GRIDFREE

Příspěvek od kyocera »

Dopravu není třeba platit, je v ceně zde
http://www.ebay.com/itm/1000W-Solar-on- ... AXzVlGuIwg
/ Předposlední položka v možnostech volby /
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dotace NE, 6,9kWp ,reg.Harmonie Ver.1, 60A,aku 4kWh LTO,BMS Sokol 400E,řízení Leonardo, LF a HF měnič vlastní Ver.1 a Ver.2, LF Modrá trojka 3kVA,modul HIS,ohřev vody Malibu L.A.3kW,Ver.1
Příprava instalace panel 18kWp,reg.Harmonie12kW Ver.4,měnič AC-DC-AC 1f PECKA 22kW,BMS Sokol 400E řízení Leonardo 360V, modul HIS, DC modul AFDD,modul chytré řízení,Aku 360V, ohřev vody Malibu L.A.3kW,Ver.4
mobilik
Příspěvky: 2674
Registrován: úte úno 04, 2014 9:06 am
Reputace: 265
Bydliště: Neďaleko Košic (SR)
Kontaktovat uživatele:

Re: koupě GRIDFREE

Příspěvek od mobilik »

Jasne, ale ked to.chce mat skor, tak sa da priplatit za rychlejsie dodanie. ;-)

Odoslané z Lenovo P2a42 pomocou Tapatalku
Čo bolo bolo, bude len horšie...
Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 2298
Registrován: čtv dub 18, 2013 9:37 am
Reputace: 514
Bydliště: na chaloupce u lesa-Příbramsko
Kontaktovat uživatele:

Re: koupě GRIDFREE

Příspěvek od ota »

Bych upozornil ze nákup v ČR je důležitý.
Můj přístroj byl během 6 týdnů 2 x na reklamaci. 1x nastavení, 1 x odešel displej.
Za tu dobu fungoval den a půl.
70kWp + 10kW Infinity, 25kWh LiFe
kubacernohorsky
Příspěvky: 60
Registrován: úte čer 07, 2016 11:00 am
Reputace: 0

Re: koupě GRIDFREE

Příspěvek od kubacernohorsky »

aha no koupím ho asi ze slovenska tak by neměl být tak velký problém s reklamací,a můžu se zeptat co bylo s tím nastavením?a ted už běží v pohodě?já se furt rozmýšlel mezi klasickým gridfree a tímto,a nakonec vyhrálo tohle že už to má v sobě i ten limiter

Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek