nákup z I4WIFI za lepší ceny

Archiv ukončených inzerátů
MichalCV
Příspěvky: 35
Registrován: ned úno 05, 2017 1:25 pm
Reputace: 3

nákup z I4WIFI za lepší ceny

Příspěvek od MichalCV »

Pokud by někdo měl zájem o panely, invertory atd z i4Wifi mohu nabídnout vzhledem k vekým odběrům lepší cenu.

například

https://www.i4wifi.cz/Solarni-panely-1/ ... -270P.html

za 4175,- Kč s DPH plus případné poštovné




P
lzahradil
Site Admin
Příspěvky: 921
Registrován: ned srp 12, 2012 1:18 am
Reputace: 285
Lokalita: blízko Plzně
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 5840
Kapacita baterie [kWh]: 28
Bydliště: CZ

Re: nákup z I4WIFI za lepší ceny

Příspěvek od lzahradil »

MichalCV píše:Pokud by někdo měl zájem o panely, invertory atd z i4Wifi mohu nabídnout vzhledem k vekým odběrům lepší cenu.

například

https://www.i4wifi.cz/Solarni-panely-1/ ... -270P.html

za 4175,- Kč s DPH plus případné poštovné




P
Nic proti ale podle nabizene ceny asi moc velke odbery nemas :) To co nabizis je klasicka D4. Mel by jsi teda odebirat mnoohem vic....
FVE 5,84kWp [Axpert 5048MK - LiFePO4 580Ah@48V (zatím) | 3x Axpert MSXE 2400W - NiCd 800Ah@24V]
dub042
Příspěvky: 272
Registrován: pát kvě 09, 2014 8:11 pm
Reputace: 14

Re: nákup z I4WIFI za lepší ceny

Příspěvek od dub042 »

No lepsi nez dratem do oka,na jare budu shanet,tak uvidim,nebo tu snad ma nekdo lepsi ceny za novy?
MichalCV
Příspěvky: 35
Registrován: ned úno 05, 2017 1:25 pm
Reputace: 3

Re: nákup z I4WIFI za lepší ceny

Příspěvek od MichalCV »

Ne každý má možnost nakoupit za D4 tak aspon něco :-)
1romeo1
Příspěvky: 80
Registrován: pát bře 08, 2013 9:20 pm
Reputace: 11

Re: nákup z I4WIFI za lepší ceny

Příspěvek od 1romeo1 »

predajca mi znova spravil akciu do 28.2.2017 na ceny:
1-10kusov (145€kus) 3915kč
11-30kusov (140€kus) 3780kč
31 a viac kusov (135€kus) 3645kč
Takže kto chce kvalitný panel Gintung 260Wp za dobrú cenu má možnosť do 28.2.2017 odberu. namna kontakt 1romeo1@azet.sk
Canadiansolar z Vietnamu nebude asi to pravé orechové že MichalCV :-) Pre budúcnosť ta poprosím nepchať sa mi do mojho inzerátu s tvojomi ponukami. Teraz len vraciam požičané. Tak nech si môže človek vybrať či si zoberie Vietnamské panely alebo Taivanské za ešte lacnejšie. sevas
4,8kWp prifázovacia elektráren, 15,2kWp ostrov na ohrev TUV+kúrenie paralelne spojiteľný s 2,7kWp hybridom (5kW) s 14,4kWh LiFePO4(Pylontech) úložišťom. (Dohromady 22,7kWp v paneloch/94ks polykrištálov 60článkových)
MichalCV
Příspěvky: 35
Registrován: ned úno 05, 2017 1:25 pm
Reputace: 3

Re: nákup z I4WIFI za lepší ceny

Příspěvek od MichalCV »

Jen nabízím alternativu k tomu tvému. Jsou to 270Wp takže cenově to vyjde nastejno a věřím že to někomu může pomoct a může ušetřit. Narážku na Vietnamské nebo Taivanské panely vůbec nekomentuji ..Nevím co je lepší panel od společnosti kde je záruka třeba 5 let a nebo panely od někoho koho za 5 let třeba už nikdy neuvidíme :-)

Neber to osobně nechci ti kazit kšeft, jen nabízím panely za dobrou cenu aniž bych na tom měl potřebu vydělávat
1romeo1
Příspěvky: 80
Registrován: pát bře 08, 2013 9:20 pm
Reputace: 11

Re: nákup z I4WIFI za lepší ceny

Příspěvek od 1romeo1 »

MichalCV,záruka 5 rokov, ale za akú cenu, za tu cenu ti ju kľudne aj ja dám. Ja mám tieto panely od renomovanejšej firmi ako je nejake trapne wifi čo nemá na sklade ani 5 paliet a aj keby mali tak mi boli schopný tento vietnamský canadiansolar predať za 4000Kč+doprava. Prepačte ale toto je skutočne iba moloobchodná spoločnosť čo berie tieto panely od jednej pražskej nemenovanej firmi, ktorá kedykoľvek može rupnúť a garancia záruky, ktorú samozrejme musíš dokladovať flash testom v certifikovanej skúšobni za ktorý zaplatiš 2000kč. No a na funkčnosť panelu tak natom sa ti naozaj nemá čo pokaziť a ak aj nebodaj niečo tak sa nemusíš báť ja som tie panely neukradol, ale kúpil aj so zárukov tak ako wifi od renomovanejšej firmi s väčšími objemami. Len samozrejme omnoho lacnejšie nakoľko ja beriem možno viac panelov ako samotná wifi. Ešte by som ti chcel pripomenúť že tvoja cena na 260Wp je 4015kč a moja cena na 260Wp panel je 3645kč resp. 3780kč resp. 3915kč takže sa prosimťa douč matematiku nejak ti to nevyšlo s tým rátaním.
4,8kWp prifázovacia elektráren, 15,2kWp ostrov na ohrev TUV+kúrenie paralelne spojiteľný s 2,7kWp hybridom (5kW) s 14,4kWh LiFePO4(Pylontech) úložišťom. (Dohromady 22,7kWp v paneloch/94ks polykrištálov 60článkových)
vla
Příspěvky: 1188
Registrován: čtv bře 12, 2015 10:18 pm
Reputace: 124
Lokalita: Praha 6
Bydliště: Praha 6

Re: nákup z I4WIFI za lepší ceny

Příspěvek od vla »

Nějak nechápu proč se tady dva prodejci (překupníci) zboží perou o to kdo je lepší levnější, prodává větší šmejd atd. Oba jste na tom stejně, každá firma má nějaké ceny a nějaké podmínky. Ohledně záruky bych docela rád viděl, jak se za 9 let budete v jejím plnění předhánět, s tím, že panel bude 1% pod slibovaným výkonem. Většina prodejců uvádí záruku delší než zákonnou u výrobce, jak se v takovém případě zachováte vy a jaká by byla cena s desetiletou garancí u vás a ne u výrobce. To je pro klienty daleko důležitější než vaše současné nasazování navzájem na sebe. To nám sem napište! Většina kupujících rozhodně nepojede řešit záruku kamsi na druhý konec světa, takže je zajímá reálná záruka u vás jako u prodejců od nichž nakoupili.
Nemám rád tenhle stát.
FRSO
Příspěvky: 2254
Registrován: ned srp 14, 2011 10:13 pm
Reputace: 136
Lokalita: poblíž Hodonína
Systémové napětí: >48V
Výkon panelů [Wp]: 7200
Kapacita baterie [kWh]: 9

Re: nákup z I4WIFI za lepší ceny

Příspěvek od FRSO »

zdravím, no já tedy nevím, ale neměli by být prodejci nových panelů a jiných komponentů na FVE spíš v sekci shop ??, :) , zní to logicky a admin by byl určitě rád. :yes:
5,4 kWp JJZ 4deg,1,8kWp JV 24deg, do 13.8.2022 bylo 3,6 kWp, MPII 5k, Victron MPPT 250/85-TR, aku 9,45 kWh Lion 15S, BMS 200A, Smart Shunt 500A.
k 28.3.2024 8500kWh
MichalCV
Příspěvky: 35
Registrován: ned úno 05, 2017 1:25 pm
Reputace: 3

Re: nákup z I4WIFI za lepší ceny

Příspěvek od MichalCV »

1romeo1 Jak jsem psal nechci ti kazit prodej. Nikdy jsem nehanil tvoji kvalitu prodávaných panelů. Jen jsem informoval o možnosti využití slevy kterou mohu nabídnout. Ty se tu chlubíš kvalitou. Mohu tě teda poprosit o zveřejnění flash testu toho tvýho panelu. Dáváš k tomu doklad s možností odpočtu DPH? Jak vyřešíš reklamaci panelu za 1 rok. Dáš novej do 30 dnů ?
1romeo1
Příspěvky: 80
Registrován: pát bře 08, 2013 9:20 pm
Reputace: 11

Re: nákup z I4WIFI za lepší ceny

Příspěvek od 1romeo1 »

MichalCV ak si si nevšimol, založil som vlákno na konkrétne panely aj s ich fotografiami miros potreboval hned písať o čínskych šmejdoch, marko205 tam dal reálne linky na datový list a jednu firmu kde ich predáva aj s omsunmi a voči omsun 260 o značne vyššiu cenu čím naznačil že sú v zhľadom k porovnani s omnun kvalitovo lepšie a že ich vyrába firma s 80 ročnou historiou a 2 najväčšia firma na svete čo do počtov panelov čo človek znalý problematiky iste vie, že nekupuje články na burze,kde kolíše kvalita. miros potom si pozrel obrázky a videl na palete napísane Taiwan a dostal chuť na 6 panelov. JonasPP veľký cestovateľ dostal chuť tiež a že sa vybere do Prahy a cestou sa zastaví a zoberie. dedo nelenil a dobehol a zobral aj pre dalších dvoch aj kaktus som mu odtrhol na množenie. dub042 začal frflať lebo on si asi myslí že nové panely sa predavajú s maržou 50%. Potom prišiel "matikár" michalCV a začal sa mi srať do vlákna s úplne inými panelmi na čo som ja reagoval. Takže bez žiadnej akcie nebýva reakcia. Ak proste nemáš záujem tak načo sa vlastne ozývaš a zbytočne zahlcuješ vlákno ktoré slúži jedine na predaj úplne niečoho iného??? pripomínaš mi kiwina a mobilika, ktorí v nedávnej minulosti začali spochybňovať nespochybniteľné. Ja nepotrebujem dokazovať kvalitu úplne nových panelov 2 najväčšieho výrobcu na svete s 80 ročnou existenciou tak ako som pracne testami dokazoval kvalitu 4 mesačných panelov schott 170Wp pár týždnov dozadu, len preto že dvaja závistlivci sa doma nudili kde jeden z nich je na práškoch a druhému som liezol do kšeftu. Ty budeš asi niečo podobného nakoľko ked si tu ty predával staré panely tak si nemal potrebu ponúkať lacnejšie panely z wifi, zaujímavé je to že si tak urobil hneď ako som tu ja zavesil svoj inzerát. A ešte raz opakujem ak prídete do wifi o dva roky s tým vietnamským canadiansolarom a nebude sa vám zdať jeho výkon tak vám ho nezoberú a nevymenia bez toho aby ste vierohodne certifikovanou skúšobnou deklarovali jeho výkon! A to vás bude stáť min. 2000kč. A ohľadne funkčnosti panela prešlo mi rukami pekných pár tisic panelov, ale nezbadal som že by niekto po dvoch rokoch zbadal, že by mu panel nebol funkčný!Pokiaľ ho on sám mechanicky nezničil, alebo mu don neudrel blesk. Prestante byť naivní ak viete o paneloch podstatné veci ako funguje a akú má životnost. Na panel dávať 2 alebo 5 ročnú záruku je priam smiešne pri jeho vyše 100 ročnej životnosti.
4,8kWp prifázovacia elektráren, 15,2kWp ostrov na ohrev TUV+kúrenie paralelne spojiteľný s 2,7kWp hybridom (5kW) s 14,4kWh LiFePO4(Pylontech) úložišťom. (Dohromady 22,7kWp v paneloch/94ks polykrištálov 60článkových)
MichalCV
Příspěvky: 35
Registrován: ned úno 05, 2017 1:25 pm
Reputace: 3

Re: nákup z I4WIFI za lepší ceny

Příspěvek od MichalCV »

Prosím tě i4wifi funguje docela dlouho a neslyšel jsem na ně křivý slovo. Ty jsi si ale jistý že tě pošlou do háje. U nás v Čechách nemusíš nic dokazovat ty jako zákazník ale naopak servis ti musí dokázat že nemáš pravdu.
canadian solar nevypadá že by byla nějaká společnost co by lepila jen štítky na vietnamské panely. Jak si na ten Vietnam vůbec přišel ? Podle stránek to vypadá na společnost která je třetí největší výrobce má i svůj vývoj atd.
Matikář michal si umí spočítat že i když vezmu 10 panelů od tebe tak pokud to bude bez dokladu tak je levnější koupit panel s dokladem kde je náklad a DPH . A to nemluvím o záruce.
miros
Příspěvky: 15
Registrován: ned led 29, 2017 10:40 pm
Reputace: 1

Re: nákup z I4WIFI za lepší ceny

Příspěvek od miros »

Tomas (alias Romeo), nezatahuj ma do svojich sporov. Ja som tu novy a s FV iba zacinam. Z opatrnosti som sa teda opytal ostatnych ludi ci je tvoja ponuka dobra alebo nie. Gitung mi znel cinsky a o cinskych paneloch som pocul, ze su smejdy. Presvedcil som sa, ze nie su cinske, dostal som nejake odporucenie a nakoniec tie panely od teba kupil. Nie je dovod aby si znevazoval moj umysel. Ak by som ti chcel ublizit, tak ich nebudem predsa od teba kupovat.
1romeo1
Příspěvky: 80
Registrován: pát bře 08, 2013 9:20 pm
Reputace: 11

Re: nákup z I4WIFI za lepší ceny

Příspěvek od 1romeo1 »

MichalCV evidentne ponúkaš panely, ktoré si ani len nedržal v ruke a nevidel čo je na štítku napísane tak si to ráč prečítať. Matikár Michal doteraz nezistil ,že 3780kč je menej ako 4015kč za takých istých podmienok s 2 ročnou zárukou nakoľko ja som moje panely nakúpil s 2 ročnou zárukou a faktúrou od firmy ktorá je platcom DPH a zhodou okolností je registrovaná aj v Čechách aj na Slovensku takže po tvojich úvahách určite nebude problém garancie tej firmi"lebo sme v čechách". Takže ak ti je výhodnejšie zaplatiiť pri tých istých podmienkach o vyše 6% viac za panel vyrábaný vo Vietname tak si ho tam chod kúpiť a bud s nim spokojný a prestan ma napádať o drahších paneloch s horšími podmienkami a horšou kvalitou, lebo fakty sú fakty a ty sa mýliš.
4,8kWp prifázovacia elektráren, 15,2kWp ostrov na ohrev TUV+kúrenie paralelne spojiteľný s 2,7kWp hybridom (5kW) s 14,4kWh LiFePO4(Pylontech) úložišťom. (Dohromady 22,7kWp v paneloch/94ks polykrištálov 60článkových)
lzahradil
Site Admin
Příspěvky: 921
Registrován: ned srp 12, 2012 1:18 am
Reputace: 285
Lokalita: blízko Plzně
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 5840
Kapacita baterie [kWh]: 28
Bydliště: CZ

Re: nákup z I4WIFI za lepší ceny

Příspěvek od lzahradil »

1romeo1 píše:MichalCV evidentne ponúkaš panely, ktoré si ani len nedržal v ruke a nevidel čo je na štítku napísane tak si to ráč prečítať. Matikár Michal doteraz nezistil ,že 3780kč je menej ako 4015kč za takých istých podmienok s 2 ročnou zárukou nakoľko ja som moje panely nakúpil s 2 ročnou zárukou a faktúrou od firmy ktorá je platcom DPH a zhodou okolností je registrovaná aj v Čechách aj na Slovensku takže po tvojich úvahách určite nebude problém garancie tej firmi"lebo sme v čechách". Takže ak ti je výhodnejšie zaplatiiť pri tých istých podmienkach o vyše 6% viac za panel vyrábaný vo Vietname tak si ho tam chod kúpiť a bud s nim spokojný a prestan ma napádať o drahších paneloch s horšími podmienkami a horšou kvalitou, lebo fakty sú fakty a ty sa mýliš.

Moc nevim proc se tu dohadujete ci panel je lepsi/horsi.
Je to v sekci Bazar a tak pokud ma nekdo zajem o tu ci onu nabidku tak si vybere tu ktera je pro nej vice vyhovujici.
Co se tyce te ceny. Mam "lepsi" ceny u i4wifi ale preprodejem panelu bych se tu verejne neohanel. Pokud nekdo bude mit zajem, napise mi do SZ a mohu mu je skrze sve slevy objednat a nechat poslat dobirkou na adresu objednavatele.. To obecne plati na cely i4wifi sortiment. Nicmene, do nakladu co se tyce DPH si to nikdo neda protoze faktura je logicky na me IČ.
A abych tu i4 jen nechvalil, tak co se tyce panelu. Drive byly nabizene Shutten Solar. Vsechny panely co mam jsem objednaval ne najednou ale postupne s casovym rozestupem. 3 panely mam Shutten dle objednavky a dalsi 3 jiz mely byt od Omsun Power (https://www.i4wifi.cz/Solarni-panely-1/ ... 60260.html) nicmene mam Einonova Solarline Energy (ESP-260)
Resit jsem to neresil, 260Wp jako 260Wp. Vykonove jsem spokojen. A pro me za me at je to cina, vietnam nebo kanada ci nemecko, pokud to ma parametry ktere jsou na stitku tak je mi jedno kterej vyrobce si to nechal potisknout vlastnim nazvem.
FVE 5,84kWp [Axpert 5048MK - LiFePO4 580Ah@48V (zatím) | 3x Axpert MSXE 2400W - NiCd 800Ah@24V]
1romeo1
Příspěvky: 80
Registrován: pát bře 08, 2013 9:20 pm
Reputace: 11

Re: nákup z I4WIFI za lepší ceny

Příspěvek od 1romeo1 »

miros, FVT panely sa nevyrábajú v garáži ako rifle, ale v halách s najmodernejšou robotickou technologiou a tieto haly sú postavené po celom svete, Ale nie po celom svete sú rovnaké vstupy cena energii,nehnuteľností,nájmu,daní,dotačnej politiky štátu i miezd. Dalej sú firmy čo kupujú polotovary alebo aj skompletované panely a len si ich štítkujú prípadne rámujú a ich kvalita kolíše, lebo solárne články niesu stále od toho istého výrobcu.Najpodstatnejšie na celom procese kvality je to kde daná spoločnosť nakupuje články a v akých množstvách a podľa tohoto možu byť čínske panely aj lepšie ako panely vyrábané v EU. Napr. spoločnosť chaori bola to čisto štátna čínska spoločnosť, ktorá doplatila na istých ľudí z EU jeden bol čech ,ktorým dala na rozjazd obrovský kapitál vo forme panelov aby sa etablovala na europskom trhu a títo ľudia ju položili v portfoliu mali veľmi kvalitné panely, ktoré prekračovali štítkové hodnoty. Udivuje ma to že nato aby si uveril niečomu ti musí niekto iný niečo posunúť? Nestačilo by sa spýtať osoby čo dané panely má, aby ti niečo o nich povedala, to musíš najprv verejne niekoho/niečo uraziť, kde si nedáš ani len tú námahu sa pozrieť na štítok prípadne paletu kde je veľkými písmenami napísaný Taiwan? A potom si zadať do wikipédie ak teda nevieš kde je Taiwan kde presne je a aká je tam životná úroveň? To že nemáš ani len ponatia o FVT paneloch si nenapísal ,až teraz sa k tomu priznávaš. Teba nenapadlo že tou tvojou prvou hláškou som sa mohol trebars ja uraziť. V mojom komentári kde som vás všetkých reagujúcich spomenul som písal fakty tak ako sa stali. Dnes m volal jeden pán z Mladej Boleslavi, že by chcel dva panely, bol nadšený,ale ked som mu povedal, že Toptranzom by preprava vyšla 50-100€ tak zavzlikal a podakoval sa, prečo si asi tak nejde kúpiť panely do Prahy ved to má kúsok. Neviem koľko ľudí z vás už bolo u mna nepoznám vás osobne, pamätám si ale deda z košíc a nanič sme sa nehrali otvorene pokecali ako keby sme sa roky poznali aj o "výrobni" v Rozanovciach mi tlmočil to čo som verejne aj mobilikovy dávno povedal, ja nemám prečo si vymýšlať a opakujem rukami mi prešlo veľmi veľa panelov nato aby som nevedel o nich a o ich výrobe a s tým samozrejme sú spojené aj konexie a skutočnosti ako to v svete businesu výroby a tranži FVT paneloch funguje. Možno pre niektorých moje slová vyznejú ako arogantné, ale ja niesom z tých, ktorý si svoje know how strážia a dajú draho zaplatiť, ja nemám problém sa s nim podeliť. Takže nabudúce ak nebudeš niečo vedieť sa ma kľudne možeš opýtať ak budem vedieť mile rád ti odpoviem vecne tak ako sa snažím na každý jeden komentár i lživý.
4,8kWp prifázovacia elektráren, 15,2kWp ostrov na ohrev TUV+kúrenie paralelne spojiteľný s 2,7kWp hybridom (5kW) s 14,4kWh LiFePO4(Pylontech) úložišťom. (Dohromady 22,7kWp v paneloch/94ks polykrištálov 60článkových)
1romeo1
Příspěvky: 80
Registrován: pát bře 08, 2013 9:20 pm
Reputace: 11

Re: nákup z I4WIFI za lepší ceny

Příspěvek od 1romeo1 »

prosim vás má tu niekto kúpený pred rokom so zárukou od wifi panel? Chodte ho prosím reklamovať že vám vyrába o 3% menej, čo všetko budú od vás požadovať a či vám ho bez reptania vymenia za úplne nový panel bez toho aby bol ten starý preskúšaný v certifikovanej skúšobni samozrejme, a kto bude znášať 2000kč za takýto test. Spravte prosím niekto takýto test reklamácie výrobku, lebo tu nám je podsúvané, že spotrebiteľ je bohom a kedykoľvek si zmyslí tak mu panel vymenia.Toto nieje činska vrtačka z Tesca za 10€ kde importér nakupuje tovar už s tým že uvažuje s 10% výmenou na reklamáciu a tak v marži má už započítané 10% straty, lebo reklamovať tovar u výrobcu by bolo drahšie ako ho hodiť do koša. Takáto obchodná politika sa robí na tovar s obrovským rabatom aj 300% a nie na FV panely kde su marže 2-10%.
4,8kWp prifázovacia elektráren, 15,2kWp ostrov na ohrev TUV+kúrenie paralelne spojiteľný s 2,7kWp hybridom (5kW) s 14,4kWh LiFePO4(Pylontech) úložišťom. (Dohromady 22,7kWp v paneloch/94ks polykrištálov 60článkových)
vla
Příspěvky: 1188
Registrován: čtv bře 12, 2015 10:18 pm
Reputace: 124
Lokalita: Praha 6
Bydliště: Praha 6

Re: nákup z I4WIFI za lepší ceny

Příspěvek od vla »

To je tedy fakt síla. Obchodník požaduje, aby zákazník jeho dodavatele šel reklamovat k tomuto dodavateli panel za účelem zjištění jak bude probíhat reklamace. Zatím mě kolega se svými kšefty nechával zcela klidným, ale tohle bych tedy fakt nerozdejchal. Pro mě nákup u tohoto člověka tímto nepřichází v úvahu a to nikdy. Aby bylo jasno, většinu svých panelů, jak nových, tak použitých jsem koupil levně a jasně jsme si při koupi řekli, že záruka od prodejce nebude. Takové jednání mi přijde fér, ale z toho co tady tropí kolega mi tak nějak vyplývá, koupíš zcela oficiálně za rozumnou cenu, ale pokud přideš reklamovat tak si tě tak vychutnám, že tě potřeba reklamace rychle přejde.
Nemám rád tenhle stát.
MichalCV
Příspěvky: 35
Registrován: ned úno 05, 2017 1:25 pm
Reputace: 3

Re: nákup z I4WIFI za lepší ceny

Příspěvek od MichalCV »

Romeo ja ti vysvětlím jak funguje v čechách reklamace. A měla by tak fungovat po celé EU. Pokud to neznáš doplň si informace. Rád se stebou podělím o informacich ohledně reklamací. Pokud ty jako zákazník přineseš výrobek v zaruční době který má vadu a neshoduje se ve vlastnostech uvedených jdeš zboží reklamovat. Prodejce zboží přijme vystavý protokol. Prodejce zajistí opravu , výměnu , dobropis, zamítnnutí. Zákazník má reklamaci vyřešenou. Tohle je podle zákona.
Může nastat situace kdy reklamaci výrobku prodejce zamítne a ty jsi si jistý že je to neoprávněně pak nezbývá než se soudit. Určitě je dobré si mít podloženo znaleckým posudkem případně nějakým testem. Pokud ti dá posudek zapravdu soud vyhraješ.

Docela mě vadí jak překrucuješ to co píšu. Pokud bude panel vadný tak ti ho vymění. Prodejce nemá právo nic vyžadovat. Ty si můžeš vymyslet i závadu a prodejce má povinnost ji řešit .

Pokud si budu u tebe chtít objednat 1 panel,znovu raději připomenu že velmi kvalitní a z TAIWANU kde je vysoká životní úroveň. Tak to bude 260W tak je to za 3915 kč s DPH s dokladem a zárukou 2 roky s tím že když bude vadný tak mu to na své naklády dopravíš a vyreklamuješ do 30 dnů (na to máš tady v ČR nárok)

Já nabízím využití slevy kterou mám v I4wifi aniž bych na tom měl jedinou korunu. Opravdu tam nepracuji :-)

panel 270W za 4175 kč s DPH a dokladem a zárukou a možností dopravy za 180kč s DPH od třetíhotího největšího výrobce panelů na světě A hlavně z Vietnamu http://www.canadiansolar.com (tvůj výrobce je druhý největší na světě. A věřím že i díky tobě bude jednou top of the world)

Ať si každý vybere co je pro něj lepší . Někdo chce kvalitu od druhé nejlepší společnosti a rád si připlatí za dopravu. Někomu holt stačí kvalita z Vietnamu od třetího světovýho výrobce a s možností osobního vyzvednutí vyřešení případných reklamací a s dokladem kde si může odečíst DPH.

Přeju ti ať se ti dáří jak především v osobním životě ale také hodně obchodních úspěchu.
Jsem rád že jsou zde na foru takto fundovaní lidé jako ty.
Dále bych rád ukončil tuto diskuzi v sekci BAZAR a pokud budeš chtít můžeme to probrat na foru a založit novou diskuzi ve správne kategorii. Myslím že mnoho lidí zde asi zajímá kvalita a vlastnosti panelů od ruzných výrobcu. A pokud je tu člověk jako ty, kterému prošlo rukama tisíce panelů a rád se podělíš o tvé informace. Tak určitě bude tato diskuze velmi přínosná.
Uživatelský avatar
JonasPP
Příspěvky: 1204
Registrován: pon srp 31, 2015 11:36 am
Reputace: 150
Bydliště: Okolie Popradu SR

Re: nákup z I4WIFI za lepší ceny

Příspěvek od JonasPP »

Tak Ja som kupoval od i4-wifi 14ks 20Wp panelov v rozmedzy rok až 6 rokov.8ks je mono technologia a 6ks poly.Tie mono mam dlho a nebadam žiadne opotrebenie. POLY som kupoval postupne asi rok a pol do zadu,tak neviem povedať ich charakter,len to,že činske deti,ktore to skladaju ich pospajaly opačne a tam de malo isť - bolo +.Usmernovacia dioda bola tym padom zapojena opačne a zo solarka som dostal iba 0,5v .Obratom som kontaktoval i4,ale do 5 minu som prišiel na problem,tak som ich len na to upozornil a ostatne solarka,čo som doobjednaval mali poprepajane kontakty pred diodov.Bola to asi vadna cela seria,lebo som ich dostal za 13€ kus.Ohladom reklamacie,ktoru som podaval som len dostal odpoveď,či ich chcem vratiť,lebo vlastne som prišiel na tu zavadu,ktoru som foto dokumentaciou doplnil. Netušim ako sa zachovaju po roku,ale toto je len taka skusenosť.
Mix panelov podľa potreby zapojene -9,2kWp papierovo +-5,6kW skutočnych;
48v-PCM-80A+Axpert 2,4KW+PJ 6kW;Li-ion -11kWh
24v-PJ 5kW;NiCd -10kWh
12v-10A MPPT;sin~300W;PB 4kWh

Zamčeno