Další důvod k na*rání, aneb jak100ho ven?

Nezařaditelné
Odpovědět
JiříK
Příspěvky: 1020
Registrován: pon bře 21, 2011 6:29 pm
Reputace: 65
Bydliště: 345m n.m. v Chřibech

Další důvod k na*rání, aneb jak100ho ven?

Příspěvek od JiříK »

Právě jsem dočetl tento článek http://bydleni.idnes.cz/vymena-kotlu-v- ... stavba_web a vytočil jsem se do běla, jak už dlouho ne. Sháním SA58. Jak to vypukne, tak jej nebudu váhat použít. Co si, ku*va, ti ha*zlové v parlamentu myslí??? Kde nás ještě hodlají ždímat do bezvědomí? Co je komu po tom, jaké emisní normy můj topný systém splňuje? Když jsem ho kupoval, tak normu splňoval, tak ku*va co??? Až doslouží, koupím další, co bude splňovat normy v době nákupu!
Silně mi to připomíná emisní etikety povolující vjezd do některých měst v Německu a Rakousku. U nás je už také jedna taková debilní obec, a to Klimkovice.
Každý z těch ha*zlů je vládě a parlamentu, žijíce totálně odtržen od reality života většiny smrtelníků v tomto Zkurvistánu, by měl povinně absolvovat půlroční kůru životem za 15 tisíc hrubého!
FUJ! :wood: To jsem se teda vytočil... :hell: :uh:
Pokud mě uvidíte tančit a nehraje hudba, vypněte, prosím, hlavní jistič...
Uživatelský avatar
Lui
Příspěvky: 1222
Registrován: pon srp 08, 2011 3:14 pm
Reputace: 136
Lokalita: Senec
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: cca 35kwp
Kapacita baterie [kWh]: malá
Bydliště: Slovensko

Re: Další důvod k na*rání, aneb jak100ho ven?

Příspěvek od Lui »

JiříK píše: Každý z těch ha*zlů je vládě a parlamentu, žijíce totálně odtržen od reality života většiny smrtelníků v tomto Zkurvistánu, by měl povinně absolvovat půlroční kůru životem za 15 tisíc hrubého!
Tak s týmto plne súhlasím...na 100% by nevzdržaly s tými peniazmi ani jeden mesiac....a na 100% ani jeden jediný z nich...!
málo kwp ::pv:: , 60V 1,2kAh , 15S 600P Lion *batt* + 60V 198Ah Lifepo4 *batt* , 10 x MPPT VT-80 , 4xStuder XTH 8000 vo výstavbe ,
Záloha:180Wp ::pv:: ,12V LiFePO4 60Ah *batt* , epsolar 10 ,victron 350w sinus
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am
Reputace: 521

Re: Další důvod k na*rání, aneb jak100ho ven?

Příspěvek od mypower.cz »

A chces se jeste vic nasrat? :twisted: Tak cti ... :yes: A jak z toho ven? Mirumilovne a bez nasili to patrne nepujde.. tak nejak tusim. Otazka zni: kdo zacne .. Mimochodem jak muze financne zajisteny clovek s naprosto jinymi zivotnimi hodnotami rikat jak ma zit clovek financne nezajisteny snazici se prezit, to jsem nikdy nepochopil. To je jak kdyby syty rikal hladovemu proc se nenaji, pricemz syty tomu hladovemu vsechno jidlo sezral a kdyz nejake je, tak mu ho sezere - to mi neco pripomina (jidlo => dane ... ach jaka to podobnost).
Chose
Příspěvky: 33
Registrován: stř zář 21, 2011 10:41 pm
Reputace: 0

Re: Další důvod k na*rání, aneb jak100ho ven?

Příspěvek od Chose »

To jsem si měl teda před spaním co přečíst. Vy umíte teda člověka potěšít.
Uživatelský avatar
vata
Příspěvky: 1403
Registrován: pon zář 12, 2011 11:32 am
Reputace: 93

Re: Další důvod k na*rání, aneb jak100ho ven?

Příspěvek od vata »

Jak z toho ven? Prozatím prostě ignorovat. Nenásilně a pokud možno ve velkém ignorovat. Případně nátlak na svého poslance, pokud se vám tedy vůbec podaří zjistit, kdo to vlastně je a kontakt na něj :)
Inteligentní ostrov - www.vati.cz
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am
Reputace: 521

Re: Další důvod k na*rání, aneb jak100ho ven?

Příspěvek od mypower.cz »

vata píše:Jak z toho ven? Prozatím prostě ignorovat. Nenásilně a pokud možno ve velkém ignorovat. Případně nátlak na svého poslance, pokud se vám tedy vůbec podaří zjistit, kdo to vlastně je a kontakt na něj :)
Tohle lidi uz nejakou dobu zkousi. Efekt to ma pouze pokud se ozve velke mnozstvi lidi ovsem zorganizovat velke mnozstvi lidi je problem.
Uživatelský avatar
abrams
Příspěvky: 2773
Registrován: ned črc 17, 2011 12:19 pm
Reputace: 427
Lokalita: Brno
Bydliště: Brno

Re: Další důvod k na*rání, aneb jak100ho ven?

Příspěvek od abrams »

Zdravím ,

mě na této výměně kotlů na tuhá paliva zaráží - s*re zvíšení tlaku na prolomení těžebních limitů (h)uhlí :twisted: :twisted: .
Na toto téma byl nedávno pořad Přidej se / Nedej se (nevím který přesně :roll: ) že prej dotace dostanou jen kotle
na huhlí nebo co umí dřevo i huhlí :uh: :evil: . Nějaký "odborník" spalování huhlí obhajoval - kvalitně spálené uhlí může
mít lepší emise než nekvalitně spálené dřevo ....... :eek2: :uh: :twisted: :hell: :sm1: . Jo , ledatak kvalitní černé
huhlí verzus mokré listí :lol: :uh: .
Lidi budou houfně měnit kotle za ty dřevo/huhlí s tím že budou topit dřevem :D , jenže se chystá další podraz :eek2: ,
a to zdražení dřevní biomasy (štěpka , pelety , brikety) zapříčiněné ČEZem :hell: . Aby snížily emise svých zastaralých
huhelných elektráren a nemuseli je kvůli tomu modernizovat tak budou do huhlí přisypávat dřevo a to tolik že tím
zvednou cenu . Tím pádem se huhlí stane "nejlevnějším" palivem , takže nejen Horní Jiřetín půjde k zemi :hell: ,
A kdo si myslíte že je bude bourat ? Huhlobaroni ? Ne ! Obyčejní lidi co budou nuceni topit huhlím :eek2: .

Když občas vyplavou na povrch tyhle sr*čky co na Nás chystají ti Námi zvoleni šmejdi , vzpomenu si na Pražskou
defestraci , hmmmmmm .... zajímavé ..... že by Pražská defestrace 2.0 :?: .

S jakoukoli hromadnou akcí je u "nás" problém ....... lidem se na hlavy chcalo čtyřicet let takže si už "zvykli" , jenže teď padají hovna ..... co bude dál ? .... :sm1:
3,96kWp monokrystalů + 2x regl PCM60X + 24kWh LiFePO4 + 6kW HF sínus měnič , celé na 52V systému .
Chibi v textu vyhrazeny :D
Uživatelský avatar
lwq
Příspěvky: 465
Registrován: úte dub 10, 2012 10:42 pm
Reputace: 14
Lokalita: Mělník
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 8550
Kapacita baterie [kWh]: 32
Bydliště: MistyMountain
Kontaktovat uživatele:

Re: Další důvod k na*rání, aneb jak100ho ven?

Příspěvek od lwq »

Abrams: presne, souhlas ... To je prave problem naproste vetsiny soucasne populace. Jsou zvykli na komouse a hlavne nevystrkovat hlavu, tak to vypada, jak vypada ... Sice xsichtknihu povazuju za demenci, ale snad se alespon tam lide spoji a nepujdou po tech hajzlech hazet vajicka, ale minimalne to uhli a nebo rovnou provedeme Defenestraci 2012 ... Uz si tuzim svaly, haj*ly jedni ... :-(

Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek