LiFePO nabíječka 12V na 12V

AC i DC dobíječe baterií ze záložních zdrojů (například z elektrocentrály, z rozvodné sítě), návody, nápady, praktické zkušenosti
Uživatelský avatar
dracekvo
Příspěvky: 1938
Registrován: čtv zář 13, 2012 4:35 pm
Reputace: 155

Re: LiFePO nabíječka 12V na 12V

Příspěvek od dracekvo »

Dneska ráno mě tak napadlo. Co využít pro nabíjení za jízdy MPPT měnič, který v autě bude?
Idea je taková, že panely by byli zapojené přes diodu. A přes další diodu by tam byl zapojený STEP UP měnič paraelně s panely.
To by mohlo fungovat, ne?
kodl69
Příspěvky: 7377
Registrován: sob črc 19, 2014 8:56 pm
Reputace: 866
Lokalita: severně od Brna
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 8kWp
Kapacita baterie [kWh]: 12kWh
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE

Re: LiFePO nabíječka 12V na 12V

Příspěvek od kodl69 »

Mohlo, akorát mppt regulátor bude zkoušet ten step up zatěžovat pořád vyšším proudem - nenajde mppt bod, dokud step up nevypadne na přetížení, a co takhle koupit ten step up, co umí omezení proudu a nastavení napětí, to je o jednu konverzi napětí míň.
ostrov skoro 8kWp neustále ve stádiu zrodu: smartshunt(ex WBJR), MPPT150/45, MPPT 250/100(ex midnitesolar 150 clasic lite), 16S a různě P cca 340Ah Winston, MP II 5000,( ex Powerjack 8kW, ex samodomo cca 4kW). 48V DC rozvody a spotřebiče.
Uživatelský avatar
dracekvo
Příspěvky: 1938
Registrován: čtv zář 13, 2012 4:35 pm
Reputace: 155

Re: LiFePO nabíječka 12V na 12V

Příspěvek od dracekvo »

S tím, že ten step up bude mít omezení proudu počítám. Takže solární regl by snad někdy ten MPPT bod nalezl. Proč to chci dělat přes dvě konverze, je ten, aby bylo nabíjení baterek nějak inteligentně řízeno.
Mám tu step down/up měnič, ale to nastavení napětí prostě není stabilní a nevěřím tomu. U těch step up to asi bude to samé. To bych musel ještě pak řešit nějaké hlídání a havarijní odpojování toho měniče, aby mi nezničil baterky. U olova bych si to lajznul, ale u LiFePO ne.
Tohle mě nedavno napadlo a příde mi to jako nejjednodužší způsob, jak nabíjet baterky za jízdy včetně hlídání napětí a regulátor už si sám ohlídá absorbci a float.

Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek