Solarni sprcha

Čištění vody, filtrace, čerpání vody, zařízení pro získání pitné vody, zachytávání a zpracování dešťové vody ...
joseff
Příspěvky: 810
Registrován: pon srp 08, 2011 9:55 am
Reputace: 31

Re: Solarni sprcha

Příspěvek od joseff »

radimre: jasne, proc ne
matobabetak
Příspěvky: 534
Registrován: čtv pro 01, 2016 10:54 am
Reputace: 28

Re: Solarni sprcha

Příspěvek od matobabetak »

mne sa osvedlico na zahrade mam 100m hadicu na polievanie PP priemer 1´ , spravil som drevennu konstrukciu zo 4 hranolov, dal trstinu co je na ploty a kupil jednu prchu co ma trojnozku ale da sa pouzit aj na polievanie ( konstrukcia aby ma nebolo vidiet :) , maximalna spokojnost, pouzivam v lete ked som kosil alebo skoncim na zahrade, voda moze ist kolko chce staci to dohrievat, okrem toho mozem polievat aj stromceky co som posadil dalej od pripojky, a hadica je zavesena na plote stahovacimi paskami aby som si ich neprekosil

kamarat ma inpiroval ze vezmes PP trubku priemer 120 - 200mmm uzaviers spodok, vrch a dole das privod, hore sprchovu hlavicu, dorobis stojan aby to drzalo, ked napustis pockas a tepla voda stupa takze ide rovno do sprchy.....da sa to spravit aj z odpadu a pokial je teplo je zbytocne sa v kupelni sprchovat
[6x235W poly, axpert 2,4kw,lion samsung sdi 24V 190Ah, 10x 1kwh 18650 bloky, total 15kwh, rashberyy pi4, ICC, zaloha kipor 3kw elektrocentrala
https://pvoutput.org/list.jsp?id=84584&sid=74995

Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek