Shop.MyPower.CZ

Co je nového? Kam zmizely mé příspěvky? Co se změnilo?
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am
Reputace: 521

Re: Shop.MyPower.CZ

Příspěvek od mypower.cz »

dave100 píše:Já osobně si myslím, že toto fórum slouží pro technické dotazy, nemyslím si, že je to jako leták z Tesca či Lidlu, kde ti řeknou, kde najdeš nejlevnější...od toho je spousta jiných serverů.
Pokud pan Kolařík zde provozuje svůj E-shop je to jeho věc, on tím tento server podporuje a za to jsem mu vděčný.
Dívejme se tedy na to přímo:
Chceš lepší cenu? Hledej.
Chceš poradit? Piš sem.
:yes: pekne shrnuto, pekne napsano .. +1
Palča
Příspěvky: 51
Registrován: sob čer 25, 2011 8:44 pm
Reputace: 4
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Shop.MyPower.CZ

Příspěvek od Palča »

Zdravím, jako provozovatel e-shopu se taky musím sám sebe zastat :-) U položek, kde jsem přímým dovozcem, můžu určitě nabídnout konkurenceschopnou cenu (nehledě na to, že se snažím dovážet jen kvalitní, smysluplná zařízení, případně taková, která nikdo jiný ještě nedováží). Bohužel např. u baterií není šance nakoupit přímo od výrobce deset kusů deep-cycle baterií. Nezbývá mi tedy než nakoupit u českého distributora. Byla by hloupost baterie nezařadit na eshop, přestože na Vám na ně nemůžu dát nejlepší cenu. Jedním ze smyslu e-shopu je ukázat, co všechno pro solární systém potřebujete nebo můžete využít. Ne každý tomu rozumí tak, aby si součásti vybral a objednal sám. V tomto ohledu zodpovídám denně dotazy ve smyslu "můžu připojit tohle k tomu a bude to fungovat tak jak chci ?" - nejčastější odpověď je "ne, zvolené řešení má ten a ten nedostatek..."
Palča
Příspěvky: 51
Registrován: sob čer 25, 2011 8:44 pm
Reputace: 4
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Shop.MyPower.CZ

Příspěvek od Palča »

Tak mě ještě napadlo - zvláště u solárních regulátorů a měničů, které lze nakoupit v zahraničí levněji než v Česku, mi posílejte Vaše požadavky a návrhy na dovoz - třeba najdete kvalitnější a přitom levnější varianty, než to co mám zobrazené na e-shopu.
soooc
Příspěvky: 94
Registrován: sob srp 20, 2011 10:31 pm
Reputace: 1

Re: Shop.MyPower.CZ

Příspěvek od soooc »

Mě by velice vyhovovalo, kdybyste prodával předlisované konektory na kabelu. Kleště na to nemám a vzhledem k vaší poloze by to bylo skvělé. Takhle mě pošta stojí víc než kabely :-D Jde o konektory MC3 a MC4 :)
Uživatelský avatar
vata
Příspěvky: 1403
Registrován: pon zář 12, 2011 11:32 am
Reputace: 93

Re: Shop.MyPower.CZ

Příspěvek od vata »

Ano, o ničení drahých TYCO konektorů neodborným krimpováním (orig. kleště jsou nechutně drahé) bych mohla psát romány :(
Inteligentní ostrov - www.vati.cz
drama
Příspěvky: 999
Registrován: čtv črc 28, 2011 12:01 pm
Reputace: 20

Re: Shop.MyPower.CZ

Příspěvek od drama »

Já bych rád v nabídce našel bistabilní stykače, myslím si, že je to díra na trhu.
PavelR
Příspěvky: 3104
Registrován: ned led 29, 2012 3:59 pm
Reputace: 220
Lokalita: Žabčice
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 29139
Kapacita baterie [kWh]: 12
Chci prodávat energii: ANO
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Shop.MyPower.CZ

Příspěvek od PavelR »

drama píše:Já bych rád v nabídce našel bistabilní stykače, myslím si, že je to díra na trhu.
cau videl si nekde nejaky? ja toto vubec nikde nenasel dal jsem si aji dotaz na elektrika.cz ale zatim nikdo neodpovedel.
drama
Příspěvky: 999
Registrován: čtv črc 28, 2011 12:01 pm
Reputace: 20

Re: Shop.MyPower.CZ

Příspěvek od drama »

No videl jsem jen vykonove bistabilni rele, vsak taky pisu, ze je to dira na trhu :). Ale stacilo by me i bistabilni vykonove rele. To jsem sice nasel, ale jen jako informaci, ne ze by se u nas prodavalo. Ale mluvim jen o CR. Ve svete se to samozrejme dela, jmenuje se to bistable contactor.
Naposledy upravil(a) drama dne pon úno 20, 2012 7:52 pm, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am
Reputace: 521

Re: Shop.MyPower.CZ

Příspěvek od mypower.cz »

no .. kdyz uz se tu tak objevilo to tema ohledne pridani bistabilnich stykacu a rele.. to se taky primlouvam a jeste k tomu pridavam i dotaz jestli by se nedalo pridat arduino s integrovanym ethernet shieldem vcetne i bez POE. Ja vim ze je v shopu arduino a ethernetshield, ale integrovane je to myslim taky dobra vecicka ..

V teto souvislosti me napada jeste USB repeater. Sem premyslel nedavno ze bych to arduino nakonec prece nejak koupil (i kdyz ja a finance to je neustaly problem) ale bez ethernetu ale timpadem bych potreboval asi USB repeater nebo nejakou USB prodluzku .. aspon na 10M. USB Hub bych musel zvlášť napájet..
Petr

Re: Shop.MyPower.CZ

Příspěvek od Petr »

Dobrý den,
budete mít v nabídce shopu i střídače s modifikovaným sinusem? Na chatu bych patrně jeden pořídil. Na spoustu věcí by mi úplně stačil. Střídač s čistým sinusem je pro mé účely zbytečně drahý. Něco kolem 600W by nebylo? Dík, Petr.
SJM
Příspěvky: 586
Registrován: pon dub 23, 2012 2:51 pm
Reputace: 6

Re: Shop.MyPower.CZ

Příspěvek od SJM »

Mezi dodavateli shopu na zdejším foru najednou není eskutr.cz, je nějaká závada v mém PC?
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am
Reputace: 521

Re: Shop.MyPower.CZ

Příspěvek od mypower.cz »

SJM píše:Mezi dodavateli shopu na zdejším foru najednou není eskutr.cz, je nějaká závada v mém PC?
Nikoliv, je tomu tak, byl k tomu duvod. Velmi rad bych, kdyby zde byli po vsech strankach skutecne pouze spolehlivi a duveryhodni dodavatele, se kterymi nebude problem ani z hlediska komunikace.
brumlaj
Příspěvky: 2467
Registrován: ned kvě 12, 2013 2:24 pm
Reputace: 258

Re: Shop.MyPower.CZ

Příspěvek od brumlaj »

chlapi, nevadi vam co si o vas lidi mysli?
http://shop.mypower.cz/m-ni-victron-ori ... -200w-2223
"Měnič Victron Orion 48V/12V 17A 200W"....."Popis produktu
Spínaný zdroj 24VDC/12VDC zajistí provoz 12V spotřebičů z baterie 24V"

anketni otazka, koupili byste si po precteni techto tri radku neco z eshopu, ktery vam hned pri popisu zbozi nevi co ma vlastne slibit? Jak asi vypadaji znalosti ucastniku takovehoto cirkusu? Co na to jeho principal?
Moudrost nepřichází vždy s věkem, někdy věk přichází sám.
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am
Reputace: 521

Re: Shop.MyPower.CZ

Příspěvek od mypower.cz »

brumlaj píše:chlapi, nevadi vam co si o vas lidi mysli?
http://shop.mypower.cz/m-ni-victron-ori ... -200w-2223
"Měnič Victron Orion 48V/12V 17A 200W"....."Popis produktu
Spínaný zdroj 24VDC/12VDC zajistí provoz 12V spotřebičů z baterie 24V"

anketni otazka, koupili byste si po precteni techto tri radku neco z eshopu, ktery vam hned pri popisu zbozi nevi co ma vlastne slibit? Jak asi vypadaji znalosti ucastniku takovehoto cirkusu? Co na to jeho principal?
Brumlaji, misto vasi hysterie stacilo napsat Martinovi Kolarikovi ze ma chybku na shopu. Udelal by jste tim i komunite daleko vetsi radost. Ad chlapi nevadi.. ne nevadi .. protoze mame rozum a vime, ze i Martin Kolarik, stejne jako kdokoliv z nas, muze udelat chybu. No vzhledem k tomu, ze nejste schopen rozumne cinnosti, pisu Martinovi, at to spravi. Boze to je ubohe toto :roll: To neni mozny toto :roll: :roll: :roll: Jak hluboko lze klesnouti ...
Uživatelský avatar
jose
Příspěvky: 277
Registrován: pon zář 12, 2011 2:25 pm
Reputace: 12
Bydliště: Kvasice

Re: Shop.MyPower.CZ

Příspěvek od jose »

A po rozkliknutí obrázku toho měniče jsou na něm vyznačené jiné dvě kombinace parametrů. Ten měnič se totiž vyrábí ve více kombinacích. Ano, tahle chyba by měla být na e-shopu opravena, ale taková věc se občas stane. Důvěryhodnost bych poměřoval tím, jak se k chybě majitel e-shopu postaví. Je tam těch chyb víc? Myslím, že je stačí nahlásit adminovi pomocí SZ.
Měnič Xantrex XW6048; 0,5 baterie Tesla Model 3 (40 kWh)
Palča
Příspěvky: 51
Registrován: sob čer 25, 2011 8:44 pm
Reputace: 4
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Shop.MyPower.CZ

Příspěvek od Palča »

Zdravím komunitu, díky za nahlášení chyby, nesprávný popis bude opraven při příští aktualizaci eshopu během několika dní.

Pomoc je vítána, vzhledem k tomu kolik řeším poptávek a dotazů byste taky nestíhali "preventivně" procházet položky eshopu a opravovat drobnosti. Nevíte o obchodníkovi a programátorovi v blízkosti Přerova, který by chtěl plný úvazek ?
brumlaj
Příspěvky: 2467
Registrován: ned kvě 12, 2013 2:24 pm
Reputace: 258

Re: Shop.MyPower.CZ

Příspěvek od brumlaj »

mypower.cz píše:Brumlaji, misto vasi hysterie stacilo napsat Martinovi Kolarikovi ze ma chybku na shopu. Udelal by jste tim i komunite daleko vetsi radost.
Pokud se bude jednat o začínající firmu prosím, ale firma léta provozovaná a takto na internetu prezentovaná by si měla uvědomit, že má mít kontrolní mechanismy. Obyčejné lidmi nenáviděné ale v dobrých rukou funkční ISO. Naštěstí se chytli za nos a shánějí posilu. Toto je mnou zamýšlený dobrý vývoj pro komunitu. A né zamlčování, tutlání chyb, poplácávání se po ramenou jak jsme jedineční..... Takto dopadá přílišná horlivost ve zveřejňování informací blbě zasazených do kontextu (a to vůbec nepředpokládám, že by nevěděli význam parametrů měničů jak se to zhusta stává při masovém prodeji v supermarketu).... Kolik asi lidiček si pomyslelo něco o tydlidátech a v tichosti šlo o dům dále? Kolik chyb již šopu mypower bylo potichu hlášeno bez adekvátní nápravy v systému? Nejde o to, že jsme chybující lidé, to je samozřejmé, ale systém s tím musí počítat a zamezit prezentaci chyb.
Moudrost nepřichází vždy s věkem, někdy věk přichází sám.
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am
Reputace: 521

Re: Shop.MyPower.CZ

Příspěvek od mypower.cz »

Vazeny mistre Brumlaji,

vy za takto poskytovane informace nekomu platite? Platite si za support za spravnost informace? Platite Martina Kolarika za to aby jste mel vy garantovane a bezomylne informace... ? Poslal jste snad nekdy nejaky financni prispevek na mypower.cz? Nebo jen blbě ťápete?

ISO vazeny pane neco stoji, a podle toho jsou pote cenovky na produktech. Jsou dve veci. Nalezeni chyby, nahlaseni, vyreseni. Vy jedete cestou nalezeni chyby, kopani do lidi. Ja vam doporucuji jedno. Zmente sve chovani a vasi opozici vuci me osobe a vuci tomuto foru, nebo skoncite jako roger. Posledni dobou mi znacne pijete krev! Jedete do me, jedete do fora a me osobne to znacne vytaci.

Pokud si myslite ze jsem nejaky vami placeny tydyt a bude zadarmo nekdo kolem vas skakat, tak na to urychlene vazeny pane zapomente, nebo si za vami narokovane sluzby zaplatte dodavateli, ktery vam takto garantovane sluzby bude poskytovat. Zde na foru je proste mozne, ze se v shopu vyskytne chyba. Vy ale neumite cist a tak asi nevidite, ze je u kazdeho produktu napsano:
Tento produkt vám po vaší objednávce dodá: ....nazev..dodavatele....

Je v popisu produktu chyba? Je nekompletní, nebo došlo k chybě zobrazení? Prosím kontaktujte správce serveru mypower.cz. << LINK NA MAIL
Neni tam napsano Pokud najdete chybu, delejte ze sebe machra a kopejte do lidi.

Navrhuji vam dat si od fora 2 tydny klid a hluboce se nad vasim chovanim zamyslet. Pokud tomu nebudete delsi dobu rozumet, pomuzu vam si dat klid od fora docasnym banem - uz me to nekolik lidi odsud navrhovalo, proc vaham, ze by to davno udelali a ze dost vidi, jak tu do fora nechutne jedete ac nemate absolutne zadny padny duvod. Zrejme nejaka vase osobni frustrace z neceho nebo nevim. To si ale vyreste sam v sobe u jadra problemu, ne kopanim tady na foru do me a do toho co tu na foru najdete, do ceho by se kopnout dalo.

Tak tedy.. varovani... posledni ... jednou me naserete a mate ban. Uvedomte si ze to muze byt i neco maleho, protoze dost jste si toho u me nakumuloval a tim se priblizil hranici me trpelivosti s vami. Jste na hrane.

Proc vy si vlastne nezaridite eshop svuj vlastni nekde na netu a neukazete nam vsem jak se to ma spravne delat? Tak makejte .. nebo mlčte.
JJ_SZJVSCH
Příspěvky: 34
Registrován: stř úno 20, 2013 2:12 pm
Reputace: 1

Re: Shop.MyPower.CZ

Příspěvek od JJ_SZJVSCH »

Brumlaji, nezlob se na mě ale než vyslovíš nějaké soudy, tak by to chtělo trochu zapojit kůru mozkovou.
ostrovni-elektrarny.cz je one-man firma. Pana Kolaříka jsem měl tu čest vidět na 2 přednáškách a musím říci, že je to velice skromný a zároveň pracovitý člověk - know-how neskrývá a naopak ho rozdává. Takoví lidé by měli být kapitáni našeho průmyslu!
Takže než začneš ostrovni-elektrarny srovnávat z molochy prolezlými zmrdy a vohnouty tak se trochu zamysli. Děláš z chyby, kterou já osobně považuji za bezvýznamnou blbost, nafouknutou bublinu. A jestli si myslíš něco o tydlidátech tak máš přeci možnost volby - tak prostě u nich nenakupuj.
Další věc je jakým způsobem jsi o chybě informoval - proč jsi přímo nedal vědět p. Kolaříkovi a rozmazáváš to tady? Věřím, že by problém obratem odstranil.
Tento příspěvek píšu paralelně s Filipovým.
brin
Příspěvky: 930
Registrován: sob úno 18, 2012 3:59 pm
Reputace: 87

Re: Shop.MyPower.CZ

Příspěvek od brin »

Uznávám, že v katalogu by chyby být neměly a osobně jsem si této chyby také všiml, ale nepovažuji to za problém, ostatně když se rozhlédnete po dalších i renomovaných online obchodech, mají tam chyby také a mnohdy mnohem víc zavádějící. Tady je z ceny a všeho okolo (datasheet apod.) jasné, co tím chtěl autor říct.

Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek