Shop.MyPower.CZ

Co je nového? Kam zmizely mé příspěvky? Co se změnilo?
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am
Reputace: 521

Shop.MyPower.CZ

Příspěvek od mypower.cz »

Ve spolupráci s Ing. Martinem Kolaříkem, který provozuje server ostrovni-elektrarny.cz jsme pro vás připravili internetový obchod s produkty pro realizaci fotovoltaických systémů. V nabídce jsou fotovoltaické panely, regulátory, střídače, baterie, elektromateriál i komponenty určené pro měření a automatizaci.

http://shop.mypower.cz
Uživatelský avatar
Toul
Příspěvky: 322
Registrován: čtv dub 21, 2011 2:46 pm
Reputace: 3

Re: Shop.MyPower.CZ

Příspěvek od Toul »

Mno super! :-)
Držim palečky ař se to rozjede.

Ještě bych uvítal montážní materiál, úchyty panelů, profily atd:-)
PavelR
Příspěvky: 3104
Registrován: ned led 29, 2012 3:59 pm
Reputace: 220
Lokalita: Žabčice
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 29139
Kapacita baterie [kWh]: 12
Chci prodávat energii: ANO
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Shop.MyPower.CZ

Příspěvek od PavelR »

super shop ... uz se me libi menic do kteryho bych ze zacatku sel .....
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am
Reputace: 521

Re: Shop.MyPower.CZ

Příspěvek od mypower.cz »

jen pro info.. :idea: na vyvoj tohoto shopu (tyden a dva dny) nebyl pouzit ani jeden elektron ktery by byl vyroben fosilnimi palivy (elektrocentrala jela naposledy 19.1.2012 od 16:28 do 18:04) a ani jeden elektron vyrobený čezem (u mě to ani nejde).
Jen a pouze slunce *sun* :arrow: *batt* :arrow: :repair: :uh: :repair: :uh: :repair: :uh: :repair: :geek: :repair: :ugeek: :repair: ;)
Palča
Příspěvky: 51
Registrován: sob čer 25, 2011 8:44 pm
Reputace: 4
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Shop.MyPower.CZ

Příspěvek od Palča »

Tak jsem vyslyšel Vaše prosby - máte tam i montážní materiál. Ještě doplním kompletní sady pro 2,3,4,5,6,7,8,9, a 10 panelů ... nebo tak nějak, abyste to nemuseli skládat z jednotlivých šroubků.
MilanK
Příspěvky: 161
Registrován: ned led 15, 2012 11:31 pm
Reputace: 4
Bydliště: Slavkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Shop.MyPower.CZ

Příspěvek od MilanK »

Nechci se nikoho dotknout ale ceny jsou šílené. Např. Montážní materiál, Baterie. Tímto ty ostatní lidi co jsou na vážkách odradíte.
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am
Reputace: 521

Re: Shop.MyPower.CZ

Příspěvek od mypower.cz »

MilanK píše:Nechci se nikoho dotknout ale ceny jsou šílené. Např. Montážní materiál, Baterie. Tímto ty ostatní lidi co jsou na vážkách odradíte.
Jste schopen zajistit zboží s lepšími cenami včetně zajištění záruky, malých (kusových) odběrů a prostorem pro přiměřený zisk (marži) aby se to vyplatilo vůbec řešit? Tim myslím ne odkázat na jiného prodejce, ale skutečně dodat zboží sem tak aby bylo možno vytvořit nižší ceny?
MilanK
Příspěvky: 161
Registrován: ned led 15, 2012 11:31 pm
Reputace: 4
Bydliště: Slavkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Shop.MyPower.CZ

Příspěvek od MilanK »

Jsem schopen dát kontakty na prodejce a zboží máte do druhého dne doma. Nemá smysl překupovat zbytečný nesmyslný kolotoč.
MilanK
Příspěvky: 161
Registrován: ned led 15, 2012 11:31 pm
Reputace: 4
Bydliště: Slavkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Shop.MyPower.CZ

Příspěvek od MilanK »

Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am
Reputace: 521

Re: Shop.MyPower.CZ

Příspěvek od mypower.cz »

No .. ono cilem toho shopu mimo jine bylo aby lidi nemuseli hledat po celem netu, ale aby bylo nejlepe vse na jednom miste. Urcite nema smysl prekupovat, ale zase napriklad ja se priznam ze me se nechce hodiny hledat a porovnavat. Zkuste se zeptat dotycnych prodejcu co by rekli na prodej jejich produktu za jejich bezkonkurencni ceny zde na mypower.cz. Myslim si ze zajemcu o ruzne veci je tu vice nez dost. Taky je druha vec, ze pokud budu jako zakaznik kupovat 10 veci od 10ti ruznych prodejcu jen kvuli jejich nejlepsi cene, zaplatim taky 10x postovne nebo 10x dopravu coz uz tak moc extra vyhodne neni. Samozrejme nejnizsi cena je vitana, o tom zadna.. to je jasne.
MilanK
Příspěvky: 161
Registrován: ned led 15, 2012 11:31 pm
Reputace: 4
Bydliště: Slavkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Shop.MyPower.CZ

Příspěvek od MilanK »

To nejsou hodiny hledání když přeženu 30 min a na elektrárně 5Kw je ušetřeno 200tis kč. 90 procent českých eshopů s jakýmkoli zbožím jsou překupníci se 100% marží kteří nemají skladem ani tužku a doba dodání šílená. Když už se tu něco takového dělalo tak stačilo založit vlákno a poptat se uživatelů kde nakopovali a za kolik a zadat jen odkazy. Je rozdíl jestli koupím stejnou baterku za 4600Kč nebo 3400Kč např při 6ti ks. je to dockla dobrý rozdíl.
Např spojovací materiál ten si snad každý zajede koupit např ferona kde to vidí na vlastní oči.
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am
Reputace: 521

Re: Shop.MyPower.CZ

Příspěvek od mypower.cz »

jn.. bohuzel s tim ja nehnu .. tohle musite za panem Kolarikem .. ten je provozovatelem zdejsiho shopu. Taky si ale myslim ze ne kazdy umi udelat tu uplne nejluxusnejsi cenu, kterou najdete napriklad na heurece, aukru, kdovi kde jinde.. Proste jsou levnejsi, jsou vyprodeje, jsou akce a jsou i drazsi .. tak to chodi.
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am
Reputace: 521

Re: Shop.MyPower.CZ

Příspěvek od mypower.cz »

MilanK píše:Když už se tu něco takového dělalo tak stačilo založit vlákno a poptat se uživatelů kde nakopovali a za kolik a zadat jen odkazy.
Jste schopen neco takoveho pravidelne udrzovat, hlidat ceny, doplnovat informace atd? Udelat na to engine je jedna vec (v tom technicky problem nemam), litat kolem toho druha. Pokud se toho zhostite, proc ne ..
MilanK
Příspěvky: 161
Registrován: ned led 15, 2012 11:31 pm
Reputace: 4
Bydliště: Slavkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Shop.MyPower.CZ

Příspěvek od MilanK »

Mi je jedno za kolik si to prodejci prodávají. Jde o to že když už jsi se do toho pustil dát sem něčí nabídku tak at je opravdu nejlevnější. Z toho co jsem tu vyčetl taky obracíš každou korunu tak jak 80% lidí z česka. Raději prodám levněji a kvanta než opak.
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am
Reputace: 521

Re: Shop.MyPower.CZ

Příspěvek od mypower.cz »

ano .. ale tohle neprodavam ja ale pan Kolarik. Ja ceny nezajistuju. Ja jsem jen programator. Mimochodem oslovil jsem spoustu prodejcu. Jediny kdo mel zajem byl pan Kolarik, ostatni zajem patrne nemaji :) pac se neozvali. Ja osobne neumim sehnat "levneji" a kvanta uz vubec ne, protoze presne jak se pise, obracim kazdou korunu, takze mit kapital => naplnit sklady, koupit kvanta od velkoobchodu, udelat super luxusni cenu ja neumim. Proto ani nejsem provozovatelem, ani prodejcem, jsem obycejnym programatorem, pouze jsem to sem lidem technicky priblizil a data jsou z ostrovni-elektrarny.cz. To neznamena ze data nemuzou byt i z jinama a pak budou ceny treba lepsi. Nebo treba nektera konkretni data mohou byt z jinama a zobrazit se vice nabidek. Ja jsem pro kazdou spatnost .. ale v soucasne dobe vic nez je ted se mi domluvit nepodarilo. Treba mi s tim nekdo pomuze a data poskytne a muze zde mit dalsi prodejni kanal, proc ne ..
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am
Reputace: 521

Re: Shop.MyPower.CZ

Příspěvek od mypower.cz »

btw: v tescu maji rohliky za 1.90, v albertu za 1.80. Pokud se uz pustili v tescu do prodeje rohliku, tak mohla byt jejich nabidka taky uplne nejlevnejsi, mohli toho v tescu prodat kvanta levneji ... wono to taky nejde az tak uplne idealizovat ... teorie rika "mej nejlepsi ceny", praxe je ale trosicku jina.
Uživatelský avatar
vata
Příspěvky: 1403
Registrován: pon zář 12, 2011 11:32 am
Reputace: 93

Re: Shop.MyPower.CZ

Příspěvek od vata »

Eshop pana Kolaříka mě zaujal především kvůli regulátorům a měničům. Kdo ještě u nás prodává Morningstar a Meanwelly takhle hezky na hromadě? To, co chybělo tomu původnímu shopu byl použitelný ksicht, což, se vší úctou, na té původní adrese nenajdete.
Jediná otázka, o které by se dalo ohledně mypower shopu diskutovat, je: jaký bude mít takto těsný sponzoring na mypower dlouhodobější vliv?
Inteligentní ostrov - www.vati.cz
MilanK
Příspěvky: 161
Registrován: ned led 15, 2012 11:31 pm
Reputace: 4
Bydliště: Slavkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Shop.MyPower.CZ

Příspěvek od MilanK »

for Admin. Neříkám že je to tvůj eshop špatně jsi mě pochopil vím že to je jiný člověk. Ale spíše jsem to chtěl nastínit tak aby se tu dávaly odkazy na panely, Střídače,Baterie atd za nej cenu. Jinak nehledím u těchto aplikaci na koruny ani desetikoruny, Stovky a tisíce např za beterie jsou dost znát. Třeba rozdíl těch 200tis na elektrárně je 1rok tvrdé práce v zaměstnání a odložení veškerých financí. Zase neporovnávejte rohlíky s jabkama :D Ani neříkám že celý ten eshop je na ....
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am
Reputace: 521

Re: Shop.MyPower.CZ

Příspěvek od mypower.cz »

MilanK píše:Ale spíše jsem to chtěl nastínit tak aby se tu dávaly odkazy na panely, Střídače,Baterie atd za nej cenu.
jasnacka .. k tomuto zadna vyhrada .. to samozrejme kdekdo (vcetne me) bude rad a od toho to forum taky je, aby jsme prisli na ty nej(vyhodnejsi|kvalitnejsi|uzitecnejsi|efektivnejsi) veci ;)
Uživatelský avatar
dave100
Příspěvky: 40
Registrován: pát dub 22, 2011 11:50 am
Reputace: 0

Re: Shop.MyPower.CZ

Příspěvek od dave100 »

Já osobně si myslím, že toto fórum slouží pro technické dotazy, nemyslím si, že je to jako leták z Tesca či Lidlu, kde ti řeknou, kde najdeš nejlevnější...od toho je spousta jiných serverů.
Pokud pan Kolařík zde provozuje svůj E-shop je to jeho věc, on tím tento server podporuje a za to jsem mu vděčný.
Dívejme se tedy na to přímo:
Chceš lepší cenu? Hledej.
Chceš poradit? Piš sem.

Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek