Průzkum: Jak jste přišli na MyPower.CZ?

Novinky na MyPower.CZ, podpora, návrhy, nápady, náměty, stížnosti ...
Odpovědět

Na MyPower.CZ jsem se dostal

z facebooku
0
Žádná hlasování
z googlu
34
35%
ze seznamu
3
3%
díky známému
3
3%
díky přednášce
1
1%
z jiného fóra
6
6%
z reklamy na webu
2
2%
z článku od admina
5
5%
z článku od někoho jiného
8
8%
z reklamy na autě
0
Žádná hlasování
diky logu MyPower na tričku
0
Žádná hlasování
skrz své zaměstnání
0
Žádná hlasování
... a už tu zůstanu
34
35%
 
Celkem hlasů: 96

Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am
Reputace: 521

Průzkum: Jak jste přišli na MyPower.CZ?

Příspěvek od mypower.cz »

Ahoj lidi, silvestr :celebrate1: klepe na dveře :cheers: a tak je čas možná trochu zabilancovat :D Chci se zdejšího osazenstva zeptat :?: , jak jste kdo přišli na server MyPower.CZ :yes: .

Třeba :comp:
"... na googlu jsem hledal motor do lokomotivy a dalo mi to mypower.cz ..."
"... od známého ..."
"... z fejsbuku ..."
atd.

Díky moc. :handshake2: Bude určitě zajímavé tohle zjistit ::rolleyes::

:))
mobilik
Příspěvky: 2674
Registrován: úte úno 04, 2014 9:06 am
Reputace: 265
Bydliště: Neďaleko Košic (SR)
Kontaktovat uživatele:

Re: Průzkum: Jak jste přišli na MyPower.CZ?

Příspěvek od mobilik »

Hladal som iny regulator na chatu na nete a ujo gooogle mi nasiel tento skvely projekt, no a od vtedy som tu a verim ze tu budem este dlho. :wink:
Čo bolo bolo, bude len horšie...
Uživatelský avatar
Frenky
Příspěvky: 815
Registrován: pon led 21, 2013 6:36 pm
Reputace: 131
Lokalita: Doubravička
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 8700
Kapacita baterie [kWh]: 25
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE
Bydliště: Doubravička

Re: Průzkum: Jak jste přišli na MyPower.CZ?

Příspěvek od Frenky »

Hledal jsem nejake produkty na solarni elektrarnu u pana Kolarika na webu a tam jsem nasel zminku u mypower. Squele rozhodnuti a squele forum. :cheers:
Myslim, ze jsem se hodne naucil a jeste hodne naucim. A jeste neco, potkal jsem hafo hodne skvelych lidicek ochotnych pomoci. Kde jinde bych je nasel? No doufam, ze se mi snad podari nekdy tento dluh nekomu jinemu splatit a pomoci tak zase nekomu jinemu.
Takze hodne stesti do Noveho roku 2015, hodne slunicka (aleson tolik kolik svitilo dnes do panelu me) a vice dobrych napadu do fora preje FRENKY
24x Solární panel JINKO SOLAR 225 Pmpp=225W, 2x Regulátor STUDER VT-80, 2x Střídač Studer XTM 4000-48, BSP, RCC, 1x AKU 48V LFP200Ah 1x AKU 48 V LFP280Ah. Řizení a dohled, SDS, vlastní vyčítání arduinem DUE v krabičce (ARMOSY), export dat do RPi s databází a html stránkou.
http://95.85.214.80, viewtopic.php?t=4809
Uživatelský avatar
abrams
Příspěvky: 2773
Registrován: ned črc 17, 2011 12:19 pm
Reputace: 427
Lokalita: Brno
Bydliště: Brno

Re: Průzkum: Jak jste přišli na MyPower.CZ?

Příspěvek od abrams »

Zdravím ,

... ty kráááááso , to už je hodně dávno ... :shock: .

Souhlas s Frenkym , to co je tu dnes , nemá obdoby :yes: díky Adminovy jež zažehl jiskru která se do dnešního dne proměnila v pořádnou pochodeň osvětlující mysli čím dál vic lidem , ale i díky každému příspěvku je MyPower.cz bohatou studnicí informací , znalostí a rad :D .

Takže fóru MyPower.cz , všem členům , všem čtenářům a předně trpělivému a nadanému Adminovy přeji pohodový a prosluněný nadcházející rok 2015 :celebrate1: .

Elektronům zdar *sun*
3,96kWp monokrystalů + 2x regl PCM60X + 24kWh LiFePO4 + 6kW HF sínus měnič , celé na 52V systému .
Chibi v textu vyhrazeny :D
PavelR
Příspěvky: 3105
Registrován: ned led 29, 2012 3:59 pm
Reputace: 220
Lokalita: Žabčice
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 29139
Kapacita baterie [kWh]: 12
Chci prodávat energii: ANO
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Průzkum: Jak jste přišli na MyPower.CZ?

Příspěvek od PavelR »

Bylo to jednoho zimniho vecera, kdy me napadlo - a co takova FVE ? no a co si myslite, ze bylo na prvni google strance? mypower.cz

Vse dobre do roku 2015
Pavel
Uživatelský avatar
Tonicek
Příspěvky: 127
Registrován: pát úno 21, 2014 12:25 pm
Reputace: 20
Bydliště: Prešov

Re: Průzkum: Jak jste přišli na MyPower.CZ?

Příspěvek od Tonicek »

Potom, ako mi bolo oznámené, že našu zahradkarsku osadu nepripoja na DS napriek prísľubom a po oznámení suseda, že za odplatu sa môžem pripojiť k nemu, pričom odplata a pravidelne poplatky boli nehorázne vysoké, som hľadal alternatívu. A postupne som sa dostal na toto fórum a začínam byť FVE+.

Týmto zároveň ďakujem všetkým, ktorí mi poradili aj cez súkromné správy a vsetkym, ktorí svojou troškou vytvorili takéto skvelé fórum. Všetkým prajem pekný, slnečný rok 2015.
1x ::pv:: 230Wp, *batt* NI-CD 210 Ah, 12V, Victron MPPT 100/15A
Uživatelský avatar
fugas
Příspěvky: 2127
Registrován: sob pro 21, 2013 6:58 pm
Reputace: 368

Re: Průzkum: Jak jste přišli na MyPower.CZ?

Příspěvek od fugas »

Já měl po tátovi 40Wp panel domácí výroby,bohužel opomíjený na skříni.Pravidelně jsem sledoval levné solární lampičky před domem,jak si celou noc svítí na vlastní pěst znovu a znovu.Pak přišla další solární LED z "průmyslové zony" v Lidlu a pak jsem se přistihl,že nadšeně koupím skoro všechno,na čem je panýlek.
Vzpomněl jsem na panel po tátovi,odnesl na sluníčko a zjistil,že dává 12V,tolik známých z auta.Vyhrabal jsem samici autozapalovače,dal přímo na panel,do ní autoredukci na USB a nabíjel všechno,co přes USB šlo.Pohltil mě ten pocit z energie,která najednou pohání můj telefon a foťák.Když 12V,tak proč ne autobaterka?Ale patrně to bude chtít nějaký regulátor...Hledal jsem,koupil první nejlevnější regl a pak už jsem se jen snažil zhltnout co nejvíc informací a narazil jsem na článek,kde byl odkaz sem.Pak větší panel a panely,dospělejší regulátor atd...Musím se přiznat,že je tu ještě spousta témat,které jsou pro mě jaksi plné cizích slov z oblasti elektroniky a elektrotechniky.Ale také musím uznat,že se díky místním,kteří nejsou lakomí se podělit o zkušenosti,má informovanost poměrně slušným tempem zlepšuje.

Takže díky všem za odvedenou práci,sdílené zkušenosti a že i všichni vy,otrlí elektronici a elektrotechnici utěšeně odpovídáte na otázky,které se pro vás staly dávno triviálními.Do Nového roku přeji všem hlavně zdraví a buďte opatrní při práci ve výškách,která k tomu neodmyslitelně patří.No a jak jinak,než hodně *sun* v tom roce 2015.
Isolar 5kW (Axpert klon), LiFePo4 202Ah Lishen 18s.Nyní v přestavbě P106 Electric z projektu LiFePo4 na LiIon 100Ah.
Uživatelský avatar
tomas
Příspěvky: 2567
Registrován: pon bře 07, 2011 11:05 am
Reputace: 236
Bydliště: Třinec

Re: Průzkum: Jak jste přišli na MyPower.CZ?

Příspěvek od tomas »

Už si to nepamatuji :( Registrován: 07 bře 2011, 12:05. Asi přes google nebo z odkazu na jiném fóru, už nevím. :(
Přeji všem krásný, šťastný a slunečný rok 2015. 8-)
Chci elektrárnu s licencí a s prodejem přebytků nebo komunitní výměnou energie: ANO
Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 2298
Registrován: čtv dub 18, 2013 9:37 am
Reputace: 514
Bydliště: na chaloupce u lesa-Příbramsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Průzkum: Jak jste přišli na MyPower.CZ?

Příspěvek od ota »

Tak jsem začínal 3/2013
Tak jsem začínal 3/2013
Vždycky jsem chtěl mít elektrárnu na střeše a být n baráku alespoň trochu nezávislý. A to se podařilo. Topení, vodu i elektřinu mám teď vlastní.
Prošel jsem si několika stádii jako třeba, že si zbaslím ozvaděč z toho co vyhrabu v šuplíku až po ocelovou rozvodnou skříň ve které je vše potřebné a alespoň trochu to vypadá. Můj přístup je takový, že pokud mohu, kupuji vše z druhé ruky nebo použité průmyslové. Když jsem se začal trochu orientovat, oslovil jsem různé firmy z oboru a zjistil, že se dá sehnat sundaný solární panel i LiFePO4 akumulátor za zlomek maloobchodní ceny.
Načetl jsem kvanta informací, vyzkoušel všechny druhy akumulátorů, prošel mnoha slepými uličkami a teď už se jen tak bavím. Když jsem ještě dělal elektrikáře na údržbě, nikdy bych nevěřil, že ráno v 6 v neděli vstanu a budu se těšit, jak si budu drátovat v rozvaděči.
Tu a tam udělám pro zábavu (protože na výdělek to opravdu není) někomu ze známosti nějakou drobnou solární instalaci aby nás bylo víc.
Teď jen aby nám svítilo a aby na nás nehodili daň ze slunce.
Přílohy
Tady jsem nyní 11/2014
Tady jsem nyní 11/2014
70kWp + 10kW Infinity, 25kWh LiFe
JirikT
Příspěvky: 34
Registrován: ned říj 02, 2011 2:16 pm
Reputace: 4
Bydliště: Slapy

Re: Průzkum: Jak jste přišli na MyPower.CZ?

Příspěvek od JirikT »

Zdravím,
myslím že jsem hledal nějaké informace o ostrovním provozu a proklikal jsem se až na MYPOWER ;)
Přeji do následujícího roku všem krásné dny bez mráčků, jak na obloze *sun* , tak v osobním životě :home: ...
Jura :celebrate1:
mobilik
Příspěvky: 2674
Registrován: úte úno 04, 2014 9:06 am
Reputace: 265
Bydliště: Neďaleko Košic (SR)
Kontaktovat uživatele:

Re: Průzkum: Jak jste přišli na MyPower.CZ?

Příspěvek od mobilik »

A kedze v tejto teme si vsetci zelae, tak sa pridam aj ja.

Prajem vsetkym vsetko dobre v novom roku. Co najviac slnka a prebitkov, nech vsetky komponenty FVE vydrzia co najviac a hlavne, vsetkym vela, vela stastia a zdravia. :wink:
PF2015
Čo bolo bolo, bude len horšie...
Uživatelský avatar
mixman
Příspěvky: 73
Registrován: stř čer 26, 2013 1:50 pm
Reputace: 14

Re: Průzkum: Jak jste přišli na MyPower.CZ?

Příspěvek od mixman »

Ahojte,

je to asi 1,5 roka co som zacal hladat moznosti ako vidiet stav mojej pokusnej elektrarne na dialku, kedze ju mam cca 200km daleko :) . Tak som oslovil Admina ci by neslo nejakym sposobom moje data zobrazit na Mypower-i, samozrejme dohodli sme sa a par dni na to som mal meranie uz online :comp:

Velka vdaka Filipovi ze mi umoznil mat pod dohladom aj moju elektraren :yes:

Prajem vsetkym hlavne vela *sun* dni, neklesajucu kapacitu *batt* a hlavne 100% stav ::pv:: :)
PF 2015
*sun* :arrow: ::pv:: :arrow: *batt* :arrow: :home: :arrow: :comp:
FRSO
Příspěvky: 2253
Registrován: ned srp 14, 2011 10:13 pm
Reputace: 136
Lokalita: poblíž Hodonína
Systémové napětí: >48V
Výkon panelů [Wp]: 7200
Kapacita baterie [kWh]: 9

Re: Průzkum: Jak jste přišli na MyPower.CZ?

Příspěvek od FRSO »

Taky vás všechny zdravím a přeji vám hodně zdraví do nového roku 2015 a taky hodně sluneční aktivity. Franta
5,4 kWp JJZ 4deg,1,8kWp JV 24deg, do 13.8.2022 bylo 3,6 kWp, MPII 5k, Victron MPPT 250/85-TR, aku 9,45 kWh Lion 15S, BMS 200A, Smart Shunt 500A.
k 6.3.2024 8115kWh
Brčo
Příspěvky: 126
Registrován: čtv říj 20, 2011 8:04 am
Reputace: 36
Bydliště: Trnava

Re: Průzkum: Jak jste přišli na MyPower.CZ?

Příspěvek od Brčo »

...niekedy pred tromi rokmi som sa zaregistroval,medzitym zabudol a ked som zacal studovat pred dvomi mesiacmi forum,tak som zistil,ze uz som registrovany :lol: :lol:

vsetko dobre a malo mrakov v novom roku *sun* :yes:
Uživatelský avatar
jose
Příspěvky: 277
Registrován: pon zář 12, 2011 2:25 pm
Reputace: 12
Bydliště: Kvasice

Re: Průzkum: Jak jste přišli na MyPower.CZ?

Příspěvek od jose »

Myslím, že mě sem nasměroval článek na Ekobydleni.eu, ale už si to nepamatuju. :roll: No hlavně, že jsem tu a už tady zůstanu. :lol:
Měnič Xantrex XW6048; 0,5 baterie Tesla Model 3 (40 kWh)
Fero.fk
Příspěvky: 11
Registrován: sob čer 22, 2013 5:05 pm
Reputace: 2
Bydliště: Prešov,SK

Re: Průzkum: Jak jste přišli na MyPower.CZ?

Příspěvek od Fero.fk »

jose píše:Myslím, že mě sem nasměroval článek na Ekobydleni.eu, ale už si to nepamatuju. :roll: No hlavně, že jsem tu a už tady zůstanu. :lol:
Taky tak.

Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek