sušice ostrovní systém 2,1Kw

Popis a ukázky samostatných ostrovních elektráren nepřipojených do rozvodné sítě s akumulací energie.
Odpovědět
Uživatelský avatar
jakub.mottl
Příspěvky: 34
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:23 am
Reputace: 1
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

sušice ostrovní systém 2,1Kw

Příspěvek od jakub.mottl »

zdravím posílám další z mých akcí

opět strážní domek u Sušice trvale obydlen 4 členy domácnosti
na střeše 10Ks conergy panelů napojeno do stejné bedny jako mám já , zde používají mimo normální domácí spotřebiče i velké dva žrouty bojler 80L a pračku domácí .jinak vše jako jinde normální domácí spotřebiče výkon z panelů přiveden do bedny v ní je mppt regulátor s max vstupními parametry 150V 50A a výstupnímy výkony jednofázově max 8000w sinusovka pravidelná baterie bezudržbové 4ks 12v 200Ah zapojeno na 48V 200Ah k tomu zde mají třífázovou diesel centrálu kterou když nastartují běží z ní elektřina do bedny kde rouvnou dobíjí baterie a zárověn proběhne skrz bednu do domácího rozvaděče až ke spotřebičům. výhoda toho je že se nemusí baterie dobíjet externí nabíječkou .tadyta chytrá bedna stojí 36000kč takže nic levného to není ale myslím si že je to lepší než mít regulátor a vedle měnič a ještě kupovat nabíječku k centrále.
Přílohy
P1010010.JPG
drama
Příspěvky: 999
Registrován: čtv črc 28, 2011 12:01 pm
Reputace: 20

Re: sušice ostrovní systém 2,1Kw

Příspěvek od drama »

Můžete prosím poslat přesný odkaz na tu "bednu"? Jinak kolem toho domku jsem párkrát jel na kole a říkal jsem si, kdopak si to tam asi dal. Že je trvale obývaný jsem netušil...

Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek