Ostatní

Nezařaditelné
brin
Příspěvky: 930
Registrován: sob úno 18, 2012 3:59 pm
Reputace: 87

Ostatní

Příspěvek od brin »

Lidi to nemá cenu. Admin je přesvědčen o své pravdě a ještě se tu baví na náš účet. Vidět tuhle diskusi někdo z ústavu pro choromyslné, už si chystá kazajku...

Admin edit - prispevek oddelen od tematu https://forum.mypower.cz/viewtopic.php? ... 600#p29600
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am
Reputace: 521

Re: Ostatní

Příspěvek od mypower.cz »

brin píše:Lidi to nemá cenu. Admin je přesvědčen o své pravdě a ještě se tu baví na náš účet. Vidět tuhle diskusi někdo z ústavu pro choromyslné, už si chystá kazajku...

Prosim slusne. Budte tak laskav. Nikdo vas nenuti tohle tema cist. Je tu na foru tisice ruznych temat. Jaky vas ucet mate na mysli?
brin
Příspěvky: 930
Registrován: sob úno 18, 2012 3:59 pm
Reputace: 87

Re: Ostatní

Příspěvek od brin »

Ale no tak, cenzura? Hezký...
JJ_SZJVSCH
Příspěvky: 34
Registrován: stř úno 20, 2013 2:12 pm
Reputace: 1

Re: Ostatní

Příspěvek od JJ_SZJVSCH »

brin píše:Ale no tak, cenzura? Hezký...
WTF???? Můžeš sem psát, můžeš!
brin
Příspěvky: 930
Registrován: sob úno 18, 2012 3:59 pm
Reputace: 87

Re: Ostatní

Příspěvek od brin »

A proč to nezůstalo v původním vlákně, aby to všichni viděli? Nijak offtopic to nebylo, naopak se to tématu velmi týkalo...
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am
Reputace: 521

Re: Ostatní

Příspěvek od mypower.cz »

brin píše:A proč to nezůstalo v původním vlákně, aby to všichni viděli? Nijak offtopic to nebylo, naopak se to tématu velmi týkalo...

"Staniž se"

https://forum.mypower.cz/viewtopic.php? ... 600#p29600
brin
Příspěvky: 930
Registrován: sob úno 18, 2012 3:59 pm
Reputace: 87

Re: Ostatní

Příspěvek od brin »

mypower.cz píše:
brin píše:Lidi to nemá cenu. Admin je přesvědčen o své pravdě a ještě se tu baví na náš účet. Vidět tuhle diskusi někdo z ústavu pro choromyslné, už si chystá kazajku...

Prosim slusne. Budte tak laskav. Nikdo vas nenuti tohle tema cist. Je tu na foru tisice ruznych temat. Jaky vas ucet mate na mysli?
A co na tom není slušného? Copak já jsem poukázal na to, že by vás měli zavřít do blázince? Myšlena byla celá diskuse, například blázen jsem já, že se vás vůbec snažím přesvědčovat, když si z nás děláte srandu a neustále vymýšlíte argumentaci kruhem. A blázni jsou i všichni ostatní, kteří se snaží, protože to nemá cenu. Kdybych vás chtěl poslat do blázince, řekl bych to rovnou. Nemá cenu chodit kolem horké kaše. Asi jste trochu vztahovačný.
PavelR
Příspěvky: 3104
Registrován: ned led 29, 2012 3:59 pm
Reputace: 220
Lokalita: Žabčice
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 29139
Kapacita baterie [kWh]: 12
Chci prodávat energii: ANO
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Ostatní

Příspěvek od PavelR »

Hej lidi toto je offtopic vlakno. Pojdte tady nekdo rozjet flame o tamtech dvou vlaknech.
Tyto diskuze by byly na zivo vyzivny. Byt to v hospode tak to skonci litrem rumu :-D
brin
Příspěvky: 930
Registrován: sob úno 18, 2012 3:59 pm
Reputace: 87

Re: Ostatní

Příspěvek od brin »

Já si myslím, že naživo by nakonec admin připustil, že FVE je pro většinu osob nevýhodná, ale že on to nedělá pro peníze, ale pro radost a soběstačnost. Což by mi naprosto stačilo. Ale on popírá racionální rozhodnutí ostatních... a to mi trochu vadí.
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am
Reputace: 521

Re: Ostatní

Příspěvek od mypower.cz »

Nepopiram. Kdo si je svou tezi na sto pro jist, pro toho je diskuze neviditelna a nema co resit ( > /dev/null).. Kdo ne, diskutuje a snazi se dobrat vysledku (read/write). Kdo nerozumi, cte (readonly). Koho to nezajima, toho to nezajima (ignore). Koho to sere a nedokaze to prekousnout, ten se ozve (brute force). Presne pro toho bude nova funkce skryvani temat na hlavni strance.
brin
Příspěvky: 930
Registrován: sob úno 18, 2012 3:59 pm
Reputace: 87

Re: Ostatní

Příspěvek od brin »

Jedna technická admine, jak to, že nic pořád nestíháš, když máš čas se tady s náma pořád vybavovat?:-) Hybaj makat!
PavelR
Příspěvky: 3104
Registrován: ned led 29, 2012 3:59 pm
Reputace: 220
Lokalita: Žabčice
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 29139
Kapacita baterie [kWh]: 12
Chci prodávat energii: ANO
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Ostatní

Příspěvek od PavelR »

brin: a jedeme dal. Pokud by byla pro vetsinu nevyhodna tak by nas tady melo FVE jen par a dalsi by byli pozorovatele.
Nebo jsi myslel vetsinu vetsinu populace?
Ono za to taky muze nedostatek osvety... uz to u me videlo dost lidi kteri vedeli ze panely jsou tamto na poli a je to na elektriku ci co. Musel jsem jim vysvetlit jak se na lopate sedi :-D
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am
Reputace: 521

Re: Ostatní

Příspěvek od mypower.cz »

brin píše:Jedna technická admine, jak to, že nic pořád nestíháš, když máš čas se tady s náma pořád vybavovat?:-) Hybaj makat!
Protoze se prepinam mezi mypower a jinou cinnosti, napriklad cekanim na dokonceni a vysledek hodinoveho vypoctu propoctu nahledu na web z PDF, AVI, JPG, TIFF pro jistou firmu.. ale tohle tema me proste ted zrovna bytostne zajima rozlousknout. A kdyz nejsou nejake takove diskuze, tak treba delam microlog, nebo jine projekty. Tak doufam, ze to nekomu nebrnka na nervy. Pokud ano, snazim se i pro tyto lidi najit prijatelne reseni a na nervy jim nebrnkat svymi diskuzemi. Ok ?

EDIT: BTW brine uz mate po pracovni dobe, nebo je mypower.cz take vasi pracovni naplni? Nevim jak vy, ale ja jsem na mypower.cz takrka doma. :D Neco jako v praci, jen to neni uplne moje prace. Takovy muj projekt, vite :D Tak proto tu jsem mozna casteji nez ten, jehoz projekt to neni :D
brin
Příspěvky: 930
Registrován: sob úno 18, 2012 3:59 pm
Reputace: 87

Re: Ostatní

Příspěvek od brin »

PavelR píše:brin: a jedeme dal. Pokud by byla pro vetsinu nevyhodna tak by nas tady melo FVE jen par a dalsi by byli pozorovatele.
Nebo jsi myslel vetsinu vetsinu populace?
Ono za to taky muze nedostatek osvety... uz to u me videlo dost lidi kteri vedeli ze panely jsou tamto na poli a je to na elektriku ci co. Musel jsem jim vysvetlit jak se na lopate sedi :-D
Myslel jsem spíš většinu populace. Z hlediska obsazenosti fora, jsme stále ještě hodně daleko i třeba za audiklubem, a dalšími nesmysly... Je to škoda. Ale ono je to asi i tím, že většina lidí prostě nemá možnost s tím něco dělat... Bydlet v paneláku, tak mám asi taky problém.
PavelR
Příspěvky: 3104
Registrován: ned led 29, 2012 3:59 pm
Reputace: 220
Lokalita: Žabčice
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 29139
Kapacita baterie [kWh]: 12
Chci prodávat energii: ANO
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Ostatní

Příspěvek od PavelR »

Kdyz to zminujes bydlet v byte si nedovedu predstavit. Kam bych sazel rajcata a brambory .... :-) Potrebuju volnej odchov.
Vetsina populace to mit tak jako tak nebude stejne jak jako vetsina populace nema audi. A to muzes audi chvalit jak chces.
Rekl bych ze ty hadky na autoforech jsou vetsi. Maloktery chlap si necha kritizovat svuj falicky symbol ...
JJ_SZJVSCH
Příspěvky: 34
Registrován: stř úno 20, 2013 2:12 pm
Reputace: 1

Re: Ostatní

Příspěvek od JJ_SZJVSCH »

PavelR píše:Vetsina populace to mit tak jako tak nebude stejne jak jako vetsina populace nema audi.
[flame]To je jen dobře, mám pocit že největší koncentrace debilů jezdí v audi.[/flame]
brin
Příspěvky: 930
Registrován: sob úno 18, 2012 3:59 pm
Reputace: 87

Re: Ostatní

Příspěvek od brin »

Jeden se hlásí, mám před domem A2:-) (mimochodem s úmyslem ji přestavět na elektro...)
PavelR
Příspěvky: 3104
Registrován: ned led 29, 2012 3:59 pm
Reputace: 220
Lokalita: Žabčice
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 29139
Kapacita baterie [kWh]: 12
Chci prodávat energii: ANO
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Ostatní

Příspěvek od PavelR »

Bezte to haje s audi. Nejlepsi je muj ryzovy special Hyundai Santa Fe :-)

flame: A2 co to je proboha za mandelinku :-)
Naposledy upravil(a) PavelR dne čtv dub 03, 2014 5:17 pm, celkem upraveno 1 x.
JJ_SZJVSCH
Příspěvky: 34
Registrován: stř úno 20, 2013 2:12 pm
Reputace: 1

Re: Ostatní

Příspěvek od JJ_SZJVSCH »

PavelR píše:Nejlepsi je muj ryzovy special Hyundai Santa Fe :-)
SUV pro chudý :) Teda teď už ne, na této pozici ho vystřídal Duster :D
PavelR
Příspěvky: 3104
Registrován: ned led 29, 2012 3:59 pm
Reputace: 220
Lokalita: Žabčice
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 29139
Kapacita baterie [kWh]: 12
Chci prodávat energii: ANO
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Ostatní

Příspěvek od PavelR »

JJ_SZJVSCH píše:
PavelR píše:Nejlepsi je muj ryzovy special Hyundai Santa Fe :-)
SUV pro chudý :) Teda teď už ne, na této pozici ho vystřídal Duster :D
tak tak. Ten duster to je dobra hruza. Se santou jsem se ted seznamil z pohledu mechanika a byl jsem prekvapenej celkem slusnym zpracovanim. Cekal jsem ze podvozek bude v horsim stavu.

ad SUV pro chudy. Prvni generace mozna ( tu mam ja :-D) posledni generace uz moc ne tam uz je to milionek a ctvrt. Jen skoda ze kvuli nasi uzasne unii ty nejlepsi motory maji jen pro ameriku. Tady maji jen ty turbochrochty

Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek