Změny podmínek používání fóra.

Co je nového? Kam zmizely mé příspěvky? Co se změnilo?
Uživatelský avatar
abrams
Příspěvky: 2773
Registrován: ned črc 17, 2011 12:19 pm
Reputace: 427
Lokalita: Brno
Bydliště: Brno

Re: Změny podmínek používání fóra.

Příspěvek od abrams »

Zdravím ,

zveřejněním čehokoli se autor fakticky vzdává možnosti kontrolovat co se s jeho výtvorem bude dít ... požadovat navrácení zveřejněného je z technických důvodů téměř nemožné , bavíme-li se o legální cestě ... počítačový virus vyhledávající a likvidující třeba Rogerovy komentáře po celém světě je věc jiná :roll: . Ale ani toto nevyzmizíkuje třeba Rogerovu stopu - XX lidí čtou jen z papíru , takže si vytisknou komentáře z tunajšího fóra , Xx lidí to pak zahodí
ale x lidí to třeba archivuje ... :read: .

Sám jsem zde zveřejnil mnoho zajímavých a určitě i prospěšných rad , nápadů , poznatků atd. které snad byly jsou a budou nápomocny komukoli kdo je našel , nachází či najde . Jsou-li využity jedincem pro vlastní potřebu bez finančního prospěchu , jsem jen rád a hrdý . Využívá-li někdo mnou vydobitých informací ke svému obohacení , z toho už moc velkou radost nemám , ale pokud je tímto šířena osvěta o FVE mezi občany , považuji to za přínosné pro společnost a tudíž i toto mi ve svém důsledku dělá radost ::rolleyes:: .

Asi tak nějak ;)

Elektronům zdar *cloud*
PS. koukám že mnozí pisatelé přejímají pozdrav "Zdravím" ... :mrgreen: .
3,96kWp monokrystalů + 2x regl PCM60X + 24kWh LiFePO4 + 6kW HF sínus měnič , celé na 52V systému .
Chibi v textu vyhrazeny :D
Roger
Příspěvky: 505
Registrován: pon čer 10, 2013 8:25 pm
Reputace: -54

Re: Změny podmínek používání fóra.

Příspěvek od Roger »

Mobilik: ze to nekde nejak funguje ale neznamena, ze je to tak spravne. Ze to tak funguje a hraje to pro prpvozovatele fora, tak t soulas. Tady sebavime o tom, ze dam inzerat na prodej a po prodeji chci odstranit napriklad telefonni cislo, jen abys vedel, oc tu jde...

Admin: nevymyslejte kraviny, proc byste neco uklizel kdyz by vam nekdo nezaplatil. Vsechny me nazory v tomto vlaknu jsou v obecne rovine a nelibi se mi dogmatismus v jakemkoliv smeru, bohuzel nekteri lide pro slunko nevidi zbytek sveta, skoda.
JiříK
Příspěvky: 1020
Registrován: pon bře 21, 2011 6:29 pm
Reputace: 65
Bydliště: 345m n.m. v Chřibech

Re: Změny podmínek používání fóra.

Příspěvek od JiříK »

Rogere,
všechny Vaše názory, nejen v tomto vláknu, jsou v obecné a teoretické rovině!!! Byl bych neskonale potěšen-a asi nejen já-, kdyby jste nám už konečně předvedl nějaký výtvor Vaší práce-fotky, grafy vize-prostě cokoli! Protože zatím tady pořád jen mlátíte prázdnou slámu.
Takže-KDY NÁM PŘEDVEDETE NĚJAKÉ VAŠE DÍLO ?????
Pokud mě uvidíte tančit a nehraje hudba, vypněte, prosím, hlavní jistič...
Roger
Příspěvky: 505
Registrován: pon čer 10, 2013 8:25 pm
Reputace: -54

Změny podmínek používání fóra.

Příspěvek od Roger »

Nechal jste se zatahnout do neceho, cemu treba moc nerozumite.

Ukazte mi jediny muj prispevek, ve kterem neco tvrdim a neni to pravda. Nasypu si popel na hlavu. To mam dokazovat, ze jsem tam, kde bylo D02 a zadne AKU spotrebice udelal D26 nebo co presne byste si pral? To D26 mi usetrilo vic nez nejakych mrzkych 500kWh s investici stovek tisic korun v dosahu DS jak se resi v posledni diskusi.

Mou game-FVE byste asi nechtel videt :-) jsou to 2 panely, baterka a regl za 190,- a napajim tim fencer 11000 V, thats all.
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am
Reputace: 521

Re: Změny podmínek používání fóra.

Příspěvek od mypower.cz »

Rozdil je ve veci ktera vam stale nelezte do hlavy .. A to je to, ze vam nikdo nevyvraci, ze vam vase D26 cosi usetrilo, a rekl bych ze jednou to rict stacilo a basta. Kdezto vy stale nam cpete do hlav neco o navratnosti a ze nase FVE jsou uplne naho*vno draha elektrika. No tak je .. no a co ? Jenze vy to melete porad dokola. Dalsi veci je vase nizka rozlisovaci schopnost na to, co je off-topic a co ne.

Ja bych rekl ze kdyz dnes napisete do pulnoci uz jen jeden nebo max 2 prispevky a pak mesic (nebo i dva) nic, tak si zdejsi komunita zhluboka vydechne. Kdo souhlasi, necht da u tohoto prispevku palec nahoru.
Roger
Příspěvky: 505
Registrován: pon čer 10, 2013 8:25 pm
Reputace: -54

Změny podmínek používání fóra.

Příspěvek od Roger »

Tak to ale neni. Nikomu nic necpu, nez to, aby jasne vycislil a NELHAL.

Vemte si, ze nahodny ctenar je pak zmaten, kdyz cte, ze XY usetril hypoteticke 4000 na 500 kWh (pritom realne usetril jen tolik, za kolik lze nakoupit kWh, pokud jsem radny hospodar), ale uz se nedocte, ze predtim investoval 50.000 Kc do FVE.

Takze - ne/chcete oblbovat lidi anebo to je o tom, ze potrebujete pochvlit? Manzelka se na to kouka s despektem, tak aspon na foru me kluci pochvali...
Naposledy upravil(a) Roger dne pát úno 21, 2014 9:17 pm, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am
Reputace: 521

Re: Změny podmínek používání fóra.

Příspěvek od mypower.cz »

Link na to kde nekdo lze? Diky ..
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am
Reputace: 521

Re: Změny podmínek používání fóra.

Příspěvek od mypower.cz »

Roger píše:Vemte si, ze nahodny ctenar je pak zmaten, kdyz cte, ze XY usetril hypoteticke 4000 na 500 kWh (pritom realne usetril jen tolik, za kolik lze nakoupit kWh, pokud jsem radny hospodar), ale uz se nedocte, ze predtim investoval 50.000 Kc do FVE.
Dobra .. co tak o tom napsat clanek o nenavratnosti FVE a dat ho trebas nekam do medii? Ekobydleni.eu trebas.. ideal. Pan Horcik bude mit radost :) S odkazem na MyPower.CZ jak zde oblbujem lidi? Usetrite si tak cas s pripominanim tohoto faktu pod kdejakym prispevkem :)
JiříK
Příspěvky: 1020
Registrován: pon bře 21, 2011 6:29 pm
Reputace: 65
Bydliště: 345m n.m. v Chřibech

Re: Změny podmínek používání fóra.

Příspěvek od JiříK »

Roger píše:Nechal jste se zatahnout do neceho, cemu treba moc nerozumite.

Ukazte mi jediny muj prispevek, ve kterem neco tvrdim a neni to pravda. Nasypu si popel na hlavu. To mam dokazovat, ze jsem tam, kde bylo D02 a zadne AKU spotrebice udelal D26 nebo co presne byste si pral? To D26 mi usetrilo vic nez nejakych mrzkych 500kWh s investici stovek tisic korun v dosahu DS jak se resi v posledni diskusi.

Mou game-FVE byste asi nechtel videt :-) jsou to 2 panely, baterka a regl za 190,- a napajim tim fencer 11000 V, thats all.
Udělat z d02 D26 je samozřejmě správné. Způsob, jakým jste toho docílil bez Aku spotřebičů je podružný, já tomu sice říkám ojebávka, nicméně to není žádná velká příšernost. Vaši FVE-hračku bych vidět chtěl, regulátor za 190Kč mě zajímá velmi. Jen ta poslední věc- fencer- to nevím co je, prosím osvětlit...
Pokud mě uvidíte tančit a nehraje hudba, vypněte, prosím, hlavní jistič...
Uživatelský avatar
jose
Příspěvky: 277
Registrován: pon zář 12, 2011 2:25 pm
Reputace: 12
Bydliště: Kvasice

Re: Změny podmínek používání fóra.

Příspěvek od jose »

Fencer asi bude elektrický ohradník. Angličtina je přece "in".
Měnič Xantrex XW6048; 0,5 baterie Tesla Model 3 (40 kWh)
JiříK
Příspěvky: 1020
Registrován: pon bře 21, 2011 6:29 pm
Reputace: 65
Bydliště: 345m n.m. v Chřibech

Re: Změny podmínek používání fóra.

Příspěvek od JiříK »

Aha. To bych asi potřeboval na ovce... :!:
Pokud mě uvidíte tančit a nehraje hudba, vypněte, prosím, hlavní jistič...
PavelR
Příspěvky: 3104
Registrován: ned led 29, 2012 3:59 pm
Reputace: 220
Lokalita: Žabčice
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 29139
Kapacita baterie [kWh]: 12
Chci prodávat energii: ANO
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Změny podmínek používání fóra.

Příspěvek od PavelR »

Rogere: pochybuji ze tady padla veta tipu FVE je levnejsi nez DS o tom silne pochybuji o nejakem oblbovani lidi nemuze byt rec pokud si novacek procte par desitek temat a udela si nejakej usudek.

Takze za me: Ma FVE stala pres 200.000,- mnoho penez jsem palatil jen za moje chyby a ze to byly mnohdy blbosti do nebe volajici a vubec me to nevadi. Letos pokud se zadari tak dalsich 100.000,- do ni padne. Je to naprosto nenavratne a to ze to je nenavratne jsem vedel kdyz jsem do toho sel.
No a co? Kazdy ma nejakou zabavu snad ne? Prosim o argumentaci proc je moje zabava tak zavrzenihodna.

Jinak uprime ... pekne me seres.

edit: jejda ani jsem si nevsiml ze uz ma ban ... prispevek jsem napsal drive.
solárník
Příspěvky: 1586
Registrován: pát bře 15, 2013 7:53 pm
Reputace: 70

Re: Změny podmínek používání fóra.

Příspěvek od solárník »

Není na tohle lepší nějaký topic o návratnosti FVE? ;) Pročetl jsem zpětně celou stranu 3 a stejně 'sem nepochopil, jak jste došli od změny podmínek používání fóra až k D26 :mrgreen: Dál dozadu už se mi to číst nechce...
Naposledy upravil(a) solárník dne sob úno 22, 2014 9:08 am, celkem upraveno 1 x.
Fazole
Příspěvky: 74
Registrován: stř srp 01, 2012 1:10 pm
Reputace: 0

Re: Změny podmínek používání fóra.

Příspěvek od Fazole »

Dobrý den, tarif D26 je tarif, který má specifické podmínky užívání. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že jej má velmi málo lidí a to ještě ti co jej mají jej využívají proti smyslu dodavatele (mnohdy mají odpojena kamna). Ušetřit s tarifem D26 není žádné umění, protože je absolutně nejnižší. Uživatel musí ale splnit několik podmínek a jejich splnění není už tak jednoduché. Kdyby D26 byl, tak výhodný pro všechny, tak jej domácnosti využívají namísto D25.
Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 2298
Registrován: čtv dub 18, 2013 9:37 am
Reputace: 514
Bydliště: na chaloupce u lesa-Příbramsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny podmínek používání fóra.

Příspěvek od ota »

Jediný správný způsob jak zacházet na fóru s prudiči je na ně nereagovat. Ať už je jejich příspěvek jakkoli iritující. To co jim dělá radost je zpětná vazba na jejich výplody.
Toto fórum je vzácné a schází se zde lidé, jejichž potenciál je daleko vyšší než je u běžných přispivatelů na např. novinky.cz.
Dále si uvědomte, že některé státní organizace mají placené komentátory na různých fórech, aby zjišťovaly či korigovali veřejné mínění. A nejlepší způsob jak se zadusit nežádané fórum, je účastníky rozeštvat nezi sebou.
Můj názor je, že na hloupé příspěvky se nemá reagovat.
Přeji všem ostrovníkům mnoho slunce.
70kWp + 10kW Infinity, 25kWh LiFe
Harry
Příspěvky: 141
Registrován: pon bře 05, 2012 10:33 pm
Reputace: 7

Re: Změny podmínek používání fóra.

Příspěvek od Harry »

Roger píše:Nechal jste se zatahnout do neceho, cemu treba moc nerozumite.

Ukazte mi jediny muj prispevek, ve kterem neco tvrdim a neni to pravda. Nasypu si popel na hlavu. To mam dokazovat, ze jsem tam, kde bylo D02 a zadne AKU spotrebice udelal D26 nebo co presne byste si pral? To D26 mi usetrilo vic nez nejakych mrzkych 500kWh s investici stovek tisic korun v dosahu DS jak se resi v posledni diskusi.
k danému bych doplnil jen jednu citaci

Roger:

...."Doufam ze nezacnes s tim, ze jsem obral distributora o jeho trzbu a ze to nekde chybi... Protoze v cestnem prohlaseni musim zalhat, ze mam akumulacni spotrebic a to je cele. Rocni uspora asi 7000,- bez prace a to ve srovnani s tvymi 300,- a spoustou namahy to vypada uz jinak."

uvedeno ve vlánku https://forum.mypower.cz/viewtopic.php? ... wkHFIVsC1g na straně 2

formulace Rogera .."v cestnem prohlaseni musim zalhat" jasně ukazuje co je to za charkter. Lhát v čestném prohlášení!!!!....proboha ....čest Rogera stojí za oněch mrzkých 7000,- ročně. Navíc se mě snažil přesvědčit, že si mám do panelákového bytu pořádit tarif D26d - akumulační vytápění. Distributor by musel být fakt magor, aby mi to tam dal. Ale Roger si holt nedovede představit, že když je komplet domácnost na elektřinu je i v paneláku hlavní jistič bytu 3x25A.

...hwak skončil jsem... :hell:

Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek