Netatmo - termostat pro vas kotel na dalkove ovladani - iOS

Home Assistant, Arduino, SDS, Raspberry, Linux, vzdálený dohled, automatizace, měření, opensource, closedsource, hotová řešení, DIY, stavebnice, komponenty, software, postupy, návody, schémata, rady, zkušenosti ...
Odpovědět
Roger
Příspěvky: 505
Registrován: pon čer 10, 2013 8:25 pm
Reputace: -54

Netatmo - termostat pro vas kotel na dalkove ovladani - iOS

Příspěvek od Roger »

http://www.netatmo.com/en-US/product/thermostat

Co na to rikate? Umi to vetsinu evropskych kotlu... Za cenu 170€ to nahradi GSM branu ke kotli plus mnohe dalsi (mozna i termostatovou jednotku, ta stoji obvykle take tolik, vali se mi tu v sufleti jedna qaa73 :-)
honzaL
Příspěvky: 412
Registrován: pon kvě 21, 2012 11:33 am
Reputace: 18
Bydliště: Hradec Kráové

Re: Netatmo - termostat pro vas kotel na dalkove ovladani -

Příspěvek od honzaL »

Roger píše:http://www.netatmo.com/en-US/product/thermostat

Co na to rikate? Umi to vetsinu evropskych kotlu... Za cenu 170€ to nahradi GSM branu ke kotli plus mnohe dalsi (mozna i termostatovou jednotku, ta stoji obvykle take tolik, vali se mi tu v sufleti jedna qaa73 :-)
Je to zajimave, jen mi neni jasne co to vsechno umi. Ja pouzivam jiz druhy rok MAX! a umoznuje mi to na dalku pres PC i mobil ridit kotel i kazdou mistnost zvlast. Jen se mi to po upgrade novou komponentou jiz 2x seklo, takze jsem byl nucen si udeat jinym systemem, kterym na dalku ridim FVE, reset celeho systemu topeni.
18x 550Wp, 16xLiFePO 780Ah (stáří 0, 8, 10 let), STUDER: 3x MPPT VT65; 3x Xtender 4000-48. PLC UNIPI
(v minulosti = CEEG 15x230 Wp, 16xLiFePO 500 Ah, MS TS60A, Studer 4000-48, PLC Siemens,)
Roger
Příspěvky: 505
Registrován: pon čer 10, 2013 8:25 pm
Reputace: -54

Re: Netatmo - termostat pro vas kotel na dalkove ovladani -

Příspěvek od Roger »

To bude asi neco radove nakladnejsiho sloziteho a nevidim k tom nativniho ios klienta?

Netatmo krabicka by mela delat jen jednu jednotku za jednu cenu, bez dalsich serepeticek - designova krabicka do obyvaku, hadam plne bezdratova.

Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek