Axpert KS 48V 4/5k Firmware

Měniče Axpert
Odpovědět
miki.lbc
Příspěvky: 25
Registrován: čtv zář 12, 2013 6:44 pm
Reputace: 0

Axpert KS 48V 4/5k Firmware

Příspěvek od miki.lbc »

Dobrý den,
nevíte někdo kde vzít firmware pro Axpert KS 48V 4000VA/5000W?
Našel jsem jen verzi na ostrovní elektrárny, ale ta evidentně není poslední a výrobce se k podpoře nehlásí (na webu).

Podle:
http://www.voltronicpower.com/oCart2/fi ... manual.pdf
by mělo jít nastavit typ baterie [05] na USER a pak [26] a [27] napětí baterie.
miki.lbc
Příspěvky: 25
Registrován: čtv zář 12, 2013 6:44 pm
Reputace: 0

Re: Axpert KS 48V 4/5k Firmware

Příspěvek od miki.lbc »

Mám slíbeno od ostrovních elektráren, že to zkusí sehnat. Prý to aktualizoval nedávno.
Takže chválím o.e. za rychlou reakci a celkovou spokojenost.
Uživatelský avatar
donacielo
Příspěvky: 75
Registrován: ned bře 10, 2013 9:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Praha

Re: Axpert KS 48V 4/5k Firmware

Příspěvek od donacielo »

ahoj, mám ted taky axperta ks 48 5, a nový FW už tam sem dal, objevil jsem jednu chybu. dá se zjistit odkud bere akspert vlastní spotřebu ? zakázal jsem mu nabíječ ze sítě, PV není zapojeno, a když se dostal na hranici 42V (hranice pro odstavení střídače) tak se dostal do smyčky a neustále se zapínal a vypínal... příde mi že když je napojen na sít tak si stejně vlastní spotřebu bere z baterek...
mám externí regulátor ..
off grid se zálohování sítí ,4.8KW, outback FM80, akspert KS 4KW ,optisolar SP8000, 300 AH/48V LIFE, SDS micro E - monitoring a přepínání přebytků do bojlerů.:)
Uživatelský avatar
donacielo
Příspěvky: 75
Registrován: ned bře 10, 2013 9:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Praha

Re: Axpert KS 48V 4/5k Firmware

Příspěvek od donacielo »

ještě jedna drobnost, i po novém FW jdou větráky stále hodně hlučně i téměř bez zátěže.....jakou máš s tím zkušenost.. díky
off grid se zálohování sítí ,4.8KW, outback FM80, akspert KS 4KW ,optisolar SP8000, 300 AH/48V LIFE, SDS micro E - monitoring a přepínání přebytků do bojlerů.:)

Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek