Křovinořez MTD 990

Archiv ukončených inzerátů
soami
Příspěvky: 569
Registrován: pon lis 08, 2021 9:10 pm
Lokalita: Posázaví
Systémové napětí: 48V
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE
Bydliště: Posázaví

Křovinořez MTD 990

Příspěvek od soami »

Motor 4-takt, funkční. Stav odpovídá stáří 12 let. Používáno cca 5x ročně - naposledy včera. Bylo by vhodné vyčištění, promazání a nějaká údržba. Nechce se mi to vyhazovat, nějakou službu to ještě může udělat. Kotouč-3 čepele téměř nepoužitý, strunová cívka naopak zralá na výměnu.
Odběr v Týnci nad Sázavou nebo Praha 6. Neposílám.
Uživatelský avatar
Codiak
Příspěvky: 2
Registrován: pon dub 15, 2024 2:47 pm
Lokalita: Jeseníky
Systémové napětí: 12V
Výkon panelů [Wp]: 2880
Kapacita baterie [kWh]: 800ah
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Křovinořez MTD 990

Příspěvek od Codiak »

Dobrý den příteli,
Jsem na fóru nový a mám se co učit a dohánět ale zásadní věci a pravdou je jak přicházelo jaro tak jsem se slzy zjistil že moje Sthil je po smrti jevim jeslí kondenzačné anebo nevilitym benzínem jsem objevil praskliny podél celého válce a kartu ,jsem ID veterán z UNSAR ale tolik prasulek mi nedávají nakolik jsem nedodělal 30let a moje přání mít rentu a klid se změnilo na úřad práce a soc.podporu co je neštěstí natož to že jsem pěkně polámaný ale prosím příteli pokud ještě nemáte aktuální nabídku pomocí člověku mně by se skutečně hodila z minulého důchodu jsem dokoupil 4x450wp a místo které jsem vygeneroval satelitní snímky je plně trní a porost je jako zakletý ,neznámé se ale pokud jste elektronik nebo elektrikář, elektrotechnik měl bych i pár dotazů kvůli tomu že mám 4x12V200ah. Typ AGM. A ZAPOJIL je paralelne abych měl vyšší proud celou chalupu svítíme přes 12V ale po celodenním svitu mi večer vifi.zapiska že nemám 220v a nevím jak ven proto jsem dokoupil 4panely ale nemám žádný balancer mam MMPT 100A a menič 12v. 220v 3000w ale není dne aby nezískala ochrana podpětí nebo co pokud zvedněte hůl na starého druida alespoň mu pokud je ve vašich silách a možnostech pomozte jsem bývalý vojenský lékař ale po těžkém polytraumatu a pár spocer operaci celého těla a lebky nepočítaje je i moje čeština s omluvou ale alespoň jsem živ a dokážu si pomoci a nedám tomuto státu ani smradlavý halíř nakolik teď vidím pohled na léčbu s očima pacienta co už nic neznamená a ty tituly a vyznamenání si můžu dovolit dát do latríny,kam se dostanete jediným okamžiku života a jste žebrák a tato společnost se odvas odvrací bez žádného pocitu povinnosti mi cokoli dlužit za 29lek na misích , Prosím mohu chtít křovinořez ku od vás jako dar já vám jsem schopen zaplatit náklady na dopravu věřím že PPL to veme vzdit vozi I celé panely já jsem Jeseníků
Napíši vám adresu snad bude mimo učitelem pro ostrovní systémy asi mám něco špatně a teď jsem četl článek cyrxu a balancerech a přetočila se mi vyčká že asi je to tak že že čtyř baterií nabíjíme pouze jednu ale to si je myslim

Mj.MUDr.Kamil Bukovský Bin Netanyahu's, PhD.
Mikulovice u Jeseníku I.
část obce Kolnovice ev.35
Pošta. Mikulovice 790 84
GPS: 50"19'24.6616"N
17"19'37.2403"E
pro kurýrní služby je to lepší nakolik jsou v obci dvě 35 tky, s pozdravem Codiak ⚕️🇨🇿🇪🇺 a především hodně zdraví v životě přeje Camillho
soami
Příspěvky: 569
Registrován: pon lis 08, 2021 9:10 pm
Lokalita: Posázaví
Systémové napětí: 48V
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE
Bydliště: Posázaví

Re: Křovinořez MTD 990

Příspěvek od soami »

Je mi líto, ale uvádím pouze osobní předání. Pokud by se nikdo neozval, možná zvážím zaslání, než abych to postavil někde ke kontejneru. Dávám tedy termín pro případného zájemce do konce dubna.
soami
Příspěvky: 569
Registrován: pon lis 08, 2021 9:10 pm
Lokalita: Posázaví
Systémové napětí: 48V
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE
Bydliště: Posázaví

Re: Křovinořez MTD 990

Příspěvek od soami »

Darováno. Možno uzavřít.