Druid prosí o pomoc,bateriový Jaký balancér ,4x12v 200ah AGM , paralelní zapojení

Popis a ukázky samostatných ostrovních elektráren nepřipojených do rozvodné sítě s akumulací energie.
Uživatelský avatar
Codiak
Příspěvky: 2
Registrován: pon dub 15, 2024 2:47 pm
Lokalita: Jeseníky
Systémové napětí: 12V
Výkon panelů [Wp]: 2880
Kapacita baterie [kWh]: 800ah
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE

Druid prosí o pomoc,bateriový Jaký balancér ,4x12v 200ah AGM , paralelní zapojení

Příspěvek od Codiak »

Přátelé po několika letem polohování v nucené hospitalizaci jsem konečně ve své chaloupce a pustil jsem se do jejího Upgrade nakolik doteď žila bězemně s celkovou sestavou
4 X 278wp,
2 x 40A MMPT,
4 X 12V. 200ah ,AGM WRLA,
Měnič 1x 12&220 v 3000w čistá sinusoida vše zakoupeno v Čechách
Ale přátelé jen zapnu vifí tak po ani 6hod.piskání a musím vše vypnout.odber pouze dobíjení tabletu a telefonu přes dokovací stanice na přímí USB port jako světla které na chaloupce mám pouze s diod na 12V.
Teď když už jsem doma dokoupil jsem
4 X 450wp max 11A

Prosím o pomoc s bateriový balancér 4x12v 200ah AGM, paralelní zapojení jestli se pohnu dále nebo mám málo baterií ,Poradíte PŘÁTELÉ JA SE ZATÍM MUSÍM povenovat stavbě nové konstrukce pro 8 Panelů a snad mi poradíte s nejlepším poměrem zapojení a ziskem abych mohl snad vyprat,nechat jít lednici a snad tv to jsou jediné spotřebiče co má moje domácnost ,
Prosím především nějaké mnou pochopitelné schéma nebo fotografie k zapojení ochranného uzlu a dál po kabelu do chaloupky k tomu MMTP asi to bude chtít nějaké jističe a pak už s kabelem do baterií a odtud do velké hliníkové bedny zvané menič ale kde čo mám dát a v jakých hodnotách mi nik neřek jako by to bylo nějaké NoHow !?!?!?! Proto jsem našel tento web a zaregistroval se nestydím se za svůj věk ale jsem po moooc dlouhém GCS kómátu a jsem po těžkém upgrade sám a v mém okolí jsou pouze občané kteří už měly vysněné plány s možností mého pozemků jelikož jsem sám a oni mi jako sousedé na samotě nepomůžou je to sama zášť,intrika, dezinformace,a lži, ještě ze nejsme v 15stol. To by mne dojista nechali alespoň 5x upálit že jsem se vrátil z nemocnice po tolika letech a moje chaloupka byla otevřena i když ji měla obec hlídat,tak mám alespoň novou postel z masivu kuchyně mi také udělali z masivu a koupili mi lednici míčku a pračku ale ze ke mně nevedou dráty 220v nakolik jsem na Polských hranicích tak mi sbírkou napomohly rozběhnout Ostrovní elektrárnu ale bez žádného člověka který ví co dělá a dnes je to ještě jiné mám 4panely s krám přes bazary AL produkty na bilboard s 8 panely a tady je na vás prosba kdo jste už dělal a máte úspěšně spuštěnou celou sadu pomozte mrzákovu stavu to celé vylepšit a být bez potřeby závislosti na celé čr ♿⚜️⚕️🇪🇺🇨🇿

Mjr.MUDr. Kamil Bukovský Bin Netanyahu's, PhD. &. Codiak

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek