MPPT Solar Controller 80A

Diskuze na téma solárních, větrných a ostatních regulátorů, datové komunikace mezi regulátory a PC, instalace software, zapojení regulátorů, chování a zkušenosti s různými typy regulátorů.
Tomanjan
Příspěvky: 214
Registrován: stř bře 07, 2018 12:34 pm

MPPT Solar Controller 80A

Příspěvek od Tomanjan »

Nemáte prosím někdo zkušenosti s tímto regulátorem?
https://www.aliexpress.com/item/3299433 ... 2ea6VDkG7K
Hlavně zda má nastavitelná napětí pro nabíjení. Scháním něco pro LifePo4.
MalyJaponec
Příspěvky: 4
Registrován: pon lis 07, 2022 3:22 pm

Re: MPPT Solar Controller 80A

Příspěvek od MalyJaponec »

Mam dva. Jde tam napeti nastavit. Mam to s Li-Ion s auta. Jde tam nastavit boost a float napeti dle libosti. Ja to teda pouzivam na 48 resp 50V stystemu. Je to slusny stroj, po zapadu slunce se celej vypne a odpoji relatkama baterku, takze z ni absolutne nic netaha. Nevyhoda trosku je ze mi neumi nastatovat baterii uplne vybitou kdyz ona si vypne discharge smer a na kontaktech neni napeti. Tento charger se zapne az kdyz ma nejake napeti na baterce a napeti na solarech. Modbusem jde konfigurvoat a tahat z nej data. Zatim mam na dvou kusech po asi 3.5kW panelu. Videl jsem proudy blizici se 40A. Na jednom budu zvdovjovat pocet panelu. Jsem zvedavy zda 80A nebude limitujici. Vetrak si pousti jen kdyz potrebuje. Pokud nemate modbus tak se da nastavit v menu. Kupoval jsem to loni za asi 3.5 tisice a za ty penize super.

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek