Program pro arduino

Home Assistant, Arduino, SDS, Raspberry, Linux, vzdálený dohled, automatizace, měření, opensource, closedsource, hotová řešení, DIY, stavebnice, komponenty, software, postupy, návody, schémata, rady, zkušenosti ...
PavelR
Příspěvky: 3118
Registrován: ned led 29, 2012 3:59 pm
Lokalita: Žabčice
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 29139
Kapacita baterie [kWh]: 12
Chci prodávat energii: ANO
Chci/Mám dotaci: NE

Program pro arduino

Příspěvek od PavelR »

Zdravim

Byl by mi nekdo ochoten napsat program pro arduino ? Jednalo by se v podstate o napetove rele s moznosti nastaveni minimalnich spinacich casu.
Samozrejme za uplatu nabizim 500 ,- ...
goodbie
Příspěvky: 1453
Registrován: pát bře 08, 2013 7:19 pm
Bydliště:

Re: Program pro arduino

Příspěvek od goodbie »

PavelR píše:Zdravim

Byl by mi nekdo ochoten napsat program pro arduino ? Jednalo by se v podstate o napetove rele s moznosti nastaveni minimalnich spinacich casu.
Samozrejme za uplatu nabizim 500 ,- ...
Zdar admin Ti to určitě udělá ma na to hlavu,napiš mu ;)
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: Program pro arduino

Příspěvek od mypower.cz »

Jo, Pavel velice dobre vi ze by to pro me nebyl problem, minuly rok jsem pro neho programoval neco, ale naroky byly nakonec tak velke, ze se to protahlo do nekonecna, nakonec se zjistilo ze www rozhrani, grafy, podrobne statistiky vlastne ani nepotrebuje a ze mu kamarad rozjede dramovo ukladani prebytku, nicmene pokud mas Pavle zajem, tak mi napis do SZ parametry toho jednoducheho softu a za 2 hodiny bych ti poslal vysledek. Otestovat to mohu jedine trimrem, popisu ti kde si co nastavis. Otazka zdali by nebylo bezpecnejsi hardwarove rele. Dle tveho popisu je to trivialni program. Pokud mas zajem, dej vedet na SZ.
PavelR
Příspěvky: 3118
Registrován: ned led 29, 2012 3:59 pm
Lokalita: Žabčice
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 29139
Kapacita baterie [kWh]: 12
Chci prodávat energii: ANO
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Program pro arduino

Příspěvek od PavelR »

ok navecer ti to poslu

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek