Nefunkční prohlížení dat na Emoncmcs

Home Assistant, Arduino, SDS, Raspberry, Linux, vzdálený dohled, automatizace, měření, opensource, closedsource, hotová řešení, DIY, stavebnice, komponenty, software, postupy, návody, schémata, rady, zkušenosti ...
kadlos
Příspěvky: 39
Registrován: pát úno 08, 2019 4:50 pm

Nefunkční prohlížení dat na Emoncmcs

Příspěvek od kadlos »

Mám na Emoncms založený účet do kterého přes ICC odesílám data. Toto používám již dva roky bez jakýchkoliv problémů. Momentálně se mi již asi mesíc nedaří cokoliv na Emoncms zobrazit. Po přihlášení vidím vstupní pole a data, která se aktualizují, chybí mi v prohlížeči možnost cokoliv zobrazit. Nedokáže někdo poradit?
Přílohy
Prtscr.jpg
vaclavvacek
Příspěvky: 21
Registrován: stř pro 09, 2020 4:33 pm

Re: Nefunkční prohlížení dat na Emoncmcs

Příspěvek od vaclavvacek »

Vypnul bych blokování havěti na prohlížeči (pop-up okna, blokování reklam, prostě všechno).
Zkusil bych jinej prohlížeč.
Pohledal bych na EMONCMS fóru, jestli není někdo s podobným problémem. Stačí, aby na webu něco změnili, nějaký API nebo formát příkazu (u Thingspeaku naprosto běžné a časté).
Kontaktuj jejich technical support, nebo napiš dotaz do fóra na https://community.openenergymonitor.org/.
V chrome v Nástrojích pro vývojáře analyzuj odpověď serveru.
Už nevim,dál... :-) zlom vaz!
papageno54
Příspěvky: 9
Registrován: stř čer 03, 2020 10:49 am

Re: Nefunkční prohlížení dat na Emoncmcs

Příspěvek od papageno54 »

Mám presne tento istý problém, nefunguje korektne ani aplikácia v mobile, podarilo sa Vám to nejak vyriešiť ?
kadlos
Příspěvky: 39
Registrován: pát úno 08, 2019 4:50 pm

Re: Nefunkční prohlížení dat na Emoncmcs

Příspěvek od kadlos »

papageno54
Příspěvky: 9
Registrován: stř čer 03, 2020 10:49 am

Re: Nefunkční prohlížení dat na Emoncmcs

Příspěvek od papageno54 »

Ďakujem, napísal som tiež a opravili. Zároveň zháňam nejaký solidný manuál na Emoncms, ktorý by bol v češtine alebo slovenčine. trochu tápem v tých feedoch. Menič Axpert.
Pajavk
Příspěvky: 111
Registrován: pát bře 15, 2019 2:18 pm

Re: Nefunkční prohlížení dat na Emoncmcs

Příspěvek od Pajavk »

netušíte proč se zvenku zobrazuje jen toto ? pokud si to otevřu lokálně tak vidím vše jak mám http://89.248.244.138/dashboard/view?id=1

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek