Pomoc s kompletným návrhom zostavy

Hledáte schopného elektrotechnika, programátora, návrháře projektů, montéra, realizátora vašeho projektu nebo někoho jiného? Máte volná pracovní místa, hledáte lidi.
m.budzak112
Příspěvky: 37
Registrován: čtv srp 05, 2021 7:37 pm
Bydliště: Nitra

Pomoc s kompletným návrhom zostavy

Příspěvek od m.budzak112 »

Ahojte,

Hľadám niekoho na kompletné zhodnotenie mojej zostavy a poprípade doplnenia jej komponentov. Hľadám človeka, ktorý sa vyzná v oblasti ostrovných elektrárni a poradil by mi skompletizovať môj návrh do úplných detailov (výber káblov, DC ističe, poistky, zvodiče atď ) poprípade mi vedel zodpovedať na ďalšie otázky ohľadom fotovoltaiky. Samozrejme poradenstvo by nebolo zadarmo a na cene by sme sa vedeli dohodnúť.

Dúfam, že to nie je proti pravidlám fóra a keď áno vopred sa ospravedlňujem. V prípade záujmu ma kontaktujte v správe.

Vopred ďakujem.
rasto1
Příspěvky: 885
Registrován: pon lis 11, 2019 2:48 pm

Re: Pomoc s kompletným návrhom zostavy

Příspěvek od rasto1 »

m.budzak112 píše:Ahojte,

Hľadám niekoho na kompletné zhodnotenie mojej zostavy a poprípade doplnenia jej komponentov. Hľadám človeka, ktorý sa vyzná v oblasti ostrovných elektrárni a poradil by mi skompletizovať môj návrh do úplných detailov (výber káblov, DC ističe, poistky, zvodiče atď ) poprípade mi vedel zodpovedať na ďalšie otázky ohľadom fotovoltaiky. Samozrejme poradenstvo by nebolo zadarmo a na cene by sme sa vedeli dohodnúť.

Dúfam, že to nie je proti pravidlám fóra a keď áno vopred sa ospravedlňujem. V prípade záujmu ma kontaktujte v správe.

Vopred ďakujem.
Vypis si profil, takto ani nevieme odkial si.
7425Wp-J 27ks, 4125Wp-Z 15ks - SUN275-60P; 3525Wp-J plot 15ks TSM-235PC05; Li-ion 30kWh CATL; 3x5048MK do 1f.
m.budzak112
Příspěvky: 37
Registrován: čtv srp 05, 2021 7:37 pm
Bydliště: Nitra

Re: Pomoc s kompletným návrhom zostavy

Příspěvek od m.budzak112 »

Pardon, Mám to doplnené, avšak myslel som žeby aj online komunikácia by nebola zlá aj čo sa týka času.
rasto1
Příspěvky: 885
Registrován: pon lis 11, 2019 2:48 pm

Re: Pomoc s kompletným návrhom zostavy

Příspěvek od rasto1 »

m.budzak112 píše:Pardon, Mám to doplnené, avšak myslel som žeby aj online komunikácia by nebola zlá aj čo sa týka času.
I pri Nitre su tu chalani, ktori by ti s tym vedeli pomoct za flasku.
Ale necakaj, ze ti to niekto zrealizuje za teba, lebo o tom toto forum nie je.
napr ja mam tiez "ostrov" ale v zime sa prepnem na DS, lebo nemienim nezmyselne platit benzin, ked elektrika z DS je omnoho lacnejsia.
7425Wp-J 27ks, 4125Wp-Z 15ks - SUN275-60P; 3525Wp-J plot 15ks TSM-235PC05; Li-ion 30kWh CATL; 3x5048MK do 1f.

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek